Спирала за мигли - тема №21

  • 56 401
  • 747
# 330
Какви прекрасни мигли, Iseis!!!
Не е само от спиралата този ефект Grinning

Пудра на горния клепач помага- донякъде. При мен tubing спирали само не оставят точици под веждата...

Последните 10-ина дни децата са в Коледната ваканция и ги водя на пързалката. И понеже карам и аз, а не искам да мажа водоустойчива всеки ден преоткрих тюбинг спиралите си - Kevyn Aucoin THE VOLUME Mascara и една на Blinc, но ги слагам над праймър, защото без са ми много мижави.
Виж целия пост
# 331
Когато сте навън и температурите са около 0 градуса...имате ли чувството, че миглите ви са заскрежени/влажни при примигване...когато миглите ви се опрат под/над очите? 😄Предишни години не съм обръщала внимание или пък  съм използвала други спирали с които не съм имала такова чувство...🤔 Или сега въздухът е по-влажен...
Виж целия пост
# 332
Абсолютно, също не съм забелязвала преди. Преди и спях с грим чат-пат (нямало е кой да ми тегли един бой на 20), а сега ако задрема със спирала за час имам чувството че котки са ми драли очите после.
Виж целия пост
# 333
При мен това овлажняване се получава, когато съм с маска, а в студа си я нося вместо шал.
Чак капки вода имам по миглите, съответно и черно под очите.
Иначе без маска/ шал/ трябва да е влажен въздухът, за да се намокрят.
Виж целия пост
# 334
Здравейте и за много години!
Спиралата, в която съм най-сигурна, и без която не оставам,
е Мейбълин Сенсейшънъл.
Иначе, къде от любопитство, къде от скука,
посягам и към конкуренцията чат- пат.
Имам си критерии и изисквания към туша,
но истинският ми грях е страстта към изчанчените четки.
Доста пари са отишли в коша заради това!
Поради тази причина, купих Cat walk на GOLDEN ROSE.
Скрит текст:
Още с отварянето беше суха, но незнайно защо,
не се озова в боклука... Докато един ден не се докарах със
сплъстени мигли, без никакви инструменти за поправка.
Въпросната спирала се оказа една великолепна четка за разресване!
Всичките ми очи бяха в мигли-
подредени, обемни, дълги, равни..., абе, направо нереална красота!
Тази спирала все още е в козметичната ми чантичка
и точно за разресване си я ползвам!!!
Съвсем прясно се сдобих с Volumix Fiberlast Silver на Eveline
и The Rocket на Maybelline.
Скрит текст:



Първата ми харесва повече от Вариете, например.
Но Евелин не държат на влага, вече съм убедена!
Докато с Ракетата нямам подобни проблеми!
Категорично препоръчвам покупка на която и да е
от двете спирали- плътен туш, удобни четки, лекота при
нанасяне, извиват, удължават, достоен обем (особено Ракетата),
държат форма цял ден, без слепване и бучки.

Успешни попадения ви желая! Simple Smile
Виж целия пост
# 335
Моята най-любима спирала е Rocket, но от известно време никъде не я намирам. Откъде я купихте?
Виж целия пост
# 336
Моята най-любима спирала е Rocket, но от известно време никъде не я намирам. Откъде я купихте?
И аз това исках да питам - последно я имах преди 7-8 години, много ми харесваше, но през последните години никъде не съм я срещала. Мислех, че е спряна от производство. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 337
Моята най-любима спирала е Rocket, но от известно време никъде не я намирам. Откъде я купихте?
И аз това исках да питам - последно я имах преди 7-8 години, много ми харесваше, но през последните години никъде не съм я срещала. Мислех, че е спряна от производство. Rolling Eyes


Взех я от Нотино, но и в други сайтове я намирам.
Не съм сигурна дали правилата позволяват линкове към магазини.
Виж целия пост
# 338
Моята любима спирала си остава Лореал Телескопик, златната. Малко трудно я намирам вече, но от нея винаги съм доволна.
Виж целия пост
# 339
Здравейте,
от "златната" Телескопик ли бяхте доволни?
Какъв е ефекта от нея?
Става ли за къси и рядки мигли?
Виж целия пост
# 340
Златната Телескопик при мен придава лек обем и удължава.Сребърната само удължава,и то доста.С праймър отдолу и двете оформят хубав обем и дължина.
Някой беше хвалил праймъра на Есенс.Удължава миглите и придава не лош обем,но при мен променя цвета на спиралата,не потъмнява като останалите праймъри,а си остава бяло по миглите.Няколко пъти вече ме питаха със синя спирала ли съм.
Върнах се на праймъра на Мейбълин и съм рахат,и обем и дължина.

И, искам да реабилитирам серума Nanolash.След 4 месеца употреба нещата се случват и при мен.Миглите ми се посгъстиха и удължиха.Е, не с 50% както обещава производителя,но пак ефекта е доста забележим.Надявам се по-натам да постигна по-добри резултати Hug
Виж целия пост
# 341
Нано и аз си го взех, но чакам да изхабя Бонилаш. При мен предната опаковка Бонилаш нищо не правеше (ползвам го две години и имам изумтелен резултат по принцип), но последната върна стария ефект и често ме питат дали съм с изкуствени мигли, а моите са къси по принцип.

Праймърът на Eveline



при мен се държи прилично, особено за парите си. Дава обем, малко отнема от чупката, но ако изсъхне добре и след това се нанесе спиралата - става.
Виж целия пост
# 342
Аз пък много харесах на loreal air volume. Прави дължина, обем, разделяне. Лесно се отмива . Доста мокра е като за начало и има яко омазване и леки отпечатъци на клепача под веждите след няколко часа носене.Но аз съм я носила без друг грим. Със сенки и основа само мисля, че би било по-добре.
Виж целия пост
# 343
Здравейте,
от "златната" Телескопик ли бяхте доволни?
Какъв е ефекта от нея?
Става ли за къси и рядки мигли?
Да, "златната" Телескопик  е страхотна за мен!
Придава на миглите дължина, идеално ги разделя и не ги слепва.
Мисля, че няма да е подходяща за къси и редки мигли
Виж целия пост
# 344
Бихте ли ми препоръчали серум за стимулиране растежа на миглите?!? Thinking Моите от възрастта ли, от нещо друго ли са станали ужасни...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия