Спирала за мигли - тема №21

  • 56 396
  • 747
# 420
Аз и хвнах цаката на лаш клаш-а, пак се рони, но е съвсем леко и не ми пречи. Нанасям я бавно, много бавно, без да слагам хиляда слоя. Много ми харесва.
Виж целия пост
# 421
Водоустойчивата на Isadora дали се размазва?
Виж целия пост
# 422
https://www.notino.bg/loreal-paris/air-volume-mega-mascara-spira … pridavassha-obem/

Отвратителна спирала ,само рекламата и голяма Worried
Напластява ,изобщо не извива ,при условие че вече 2 месеца я ползвам.Единствено ,където ги удължава .
Пробвах я
Изключително трудна за работа голяма четка,с много излишен продукт по нея...
Не извива, вероятно трябва миглоизвивачка да се ползва с нея.
Не знам какво ѝ рекламират,аз очаквах да е лека,да прави красиви,въздушни мигли...
Ще пробвам да махам повечето излишен туш,но става мазало по ръба на шишенцето...
Виж целия пост
# 423
Здравейте, бихте ли ми препоръчали хубава спирала за мигли?
Виж целия пост
# 424
Ами тя цялата тема това коментира - хубави и не толкова хубави спирали. Прочети я.
Виж целия пост
# 425
Здравейте, бихте ли ми препоръчали хубава спирала за мигли?
На Буржоа с въртяща четка - жълатата!
Пета поред ползвам

Нов модел е
Виж целия пост
# 426
Здравейте, бихте ли ми препоръчали хубава спирала за мигли?
Lancome Hypnose Drama от по-високия клас
Есенс оранжевата и лилавата принцеса
Лореал
Дъглас
Бурожа
Последните три марки предлагат чудесни спирали,има и много добри попадения.
На Голдън Роуз има нелоши попадения...
Виж целия пост
# 427
Здравейте, бихте ли ми препоръчали хубава спирала за мигли?
На Буржоа с въртяща четка - жълатата!
Пета поред ползвам

Нов модел е
Това е и моята любима спирала .
Виж целия пост
# 428
Здравейте! Търся си лилава спирала. Някой да знае от къде мога да си поръчам такава?
Виж целия пост
# 429
Като фен на лилавите спирали, лилавото е много широко понятие.
Моите любимци, са  лимитките на Живанши и Бай Тери.
След тях  поставям Шисейдо
И накрая   Радиант
Моето лилаво  мастилено е лилаво и точно в този си нюанс се намира трудно сред спиралите
Виж целия пост
# 430
Като фен на лилавите спирали, лилавото е много широко понятие.
Моите любимци, са  лимитките на Живанши и Бай Тери.
След тях  поставям Шисейдо
И накрая   Радиант
Моето лилаво  мастилено лилаво.

Благодаря! Ще разгледам онлайн и дано намеря.
Виж целия пост
# 431
Любима ми е L'Oreal Paris Voluminous 5x, в мекото черно и кафявото. Класика. Ползвам си я от години.
Но признавам без бой, че не съм тествала много други спирали и може да има и по-добри.
Виж целия пост
# 432
Здравейте, момичета:) моля препоръчайте ми хубава миглоизвивачка, която лесно и бързо да извива миглите. Досега съм купувала няколко от дрогериите, с които обаче по една минута средно на око губя, за да постигна някакъв резултат и накрая пак не са добре извити. Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 433
Според мен си вземи някоя скъпа, маркова. По принцип не е гаранция, но повечето пъти марковите неща има защо да са по-скъпи. Аз не ползвам такъв инструмент, но ако някой предложи нещо конкретно, прежали парите и си вземи нещо свястно. Вече за кой ли път се убеждавам, че евтините неща (даже и дрехи, обувки), не си заслужава човек да инвестира в тях. Освен ако някой конкретно ми е препоръчал нещо и съм пробвала и ми е харесало. Shiseido имат миглоизвивачки. Доста хора има доволни от тях, но трябва да се пробва все пак, дали ще ти е удобна, върши ли работа на твоите мигли…
Виж целия пост
# 434
Миглоизвивачката на Диор е уникална. На Мас също.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия