ОКТОМВРИ не е толкова далече, скоро ще се гушнем с малкото човече! - тема 12

  • 53 301
  • 752
# 360
Аз няма да купувам никакви играчки, имам едно облаче на Chicco още от баткото 13 години откак съм го купила, хем е музикално и що перални е с центрофуги е минало, ищо му няма. Единственото, от което не се страхуваш той. Изпадане в истерия от всякакви играчки издаващи звук и правещи движение. За малката пък каквото и да и подарява ха, баща и махаше батериите 😂😂😂 Та и сега смятам да се лиша от такъв тип играчки. Ние вкъщи сме много Тихи, даже са ни питали къде гледаме бебето, че нищо не се чувало 😂
Виж целия пост
# 361
Аз искам да питам момичетата, които са ползвали и ще ползват кошарка тип близо до мен. Купували ли сте отделни чаршафи за нея, понеже размерите са по-малки? Не знам ако ползвам тези за кошарата, която е 120на60 ОК ли ще бъде да се подгъва чаршафа. Нещо много комплекти насъбрах, но не съобразих, че ще ми е нужен и за там.
Виж целия пост
# 362
И аз имам един въпрос.
Какво мислите за този тип чувалчета за сън, при които ръчичките са тясно повити към тялото, а крачетата са свободни?


Аз смятам да си взема. Чудя се между това и между една пелена, която гледах в сайта на сгушени.
https://youtu.be/z3hOO-lW8nw

Бухалчето ще си спестя аз, но може би ще видя за някаква друга негова алтернатива. С баткото имахме играчка на кошарата, но механична, сега задължително ще взема на батерии и с прожектор 😀 въпреки, че бебефона, който взех май имаше музика😀
Виж целия пост
# 363
Аз искам да питам момичетата, които са ползвали и ще ползват кошарка тип близо до мен. Купували ли сте отделни чаршафи за нея, понеже размерите са по-малки? Не знам ако ползвам тези за кошарата, която е 120на60 ОК ли ще бъде да се подгъва чаршафа. Нещо много комплекти насъбрах, но не съобразих, че ще ми е нужен и за там.

Ние взехме такава кошара и поръчах чаршафи от страничка във ФБ, шият ги по поръчка, спрямо размерите. Обаче не съм взела протектори и се чудя за техния размер🤔
За количката ползвате ли протектор?
Виж целия пост
# 364
Аз ползвах и в количката, имам 2 с малък размер, но не помня откъде сън ги взимала..  Но с баткото бяхме много врмее навън, често се случваше да яде и да му сменям памперса направо в количката. Така, че по-добре да има:)
Виж целия пост
# 365
Бухалчето Оли съм го поръчала на приятелка за подарък (не съм сигурна дали искам бухала или пандата ще си избера като ги видя на живо).
Въртележка за кошара имам от баткото на Фишър прайс с прожектор много симпатична.
Играчки категорично няма да купуваме никакви, синът ми е на почти 6г. затрупани сме, в мазата последно бяха 5 чувала играчки.
Спален комплект за next to me  взех един от страничка във фейсбук и един от хиполенд, но мисля, че ако имаш прекалено много големи все ще се сгънат и ще паснат на кошарката, аз просто исках нещо момичешко, затова поръчах. Протектор още не съм взела, че не съм сигурна за точния размер 😀
Тези чувалчета за сън и аз ги заглеждам, може да си поръчам за подарък, че то всичко сме купили пък хората тепърва почват да питат от какво имаме нужда.
Виж целия пост
# 366
Има една страничка във ФБ за спално бельо и съм избрала един комплект за “официален” като ни изпишат да го сложим в него и им писах за цена за долен чаршаф само с размери. Ако ме устройва ще взема 2 от там. Така или иначе ще се завива с пеленка или одеалце.
Виж целия пост
# 367
Бухалчето ще си го взема и аз, чудих му се много време, но много го искам. 😀
А ми е неудобно да си поръчвам плюшки от 90лв за подарък. 😀
Виж целия пост
# 368
Ама какво е това бухалче , да не е вълшебно че всички го искате , я кажете и на мен белким и аз го взема ... Grinning
Виж целия пост
# 369
Аз съм с по-малка кошара този път, но няма да купувам чаршафи. Може би само едно малко за количката. Нищо повече. Просто толкова бързо минава този период, че се чудиш после защо си купувал толкова. Протектори също не съм купувал никога. Едни малки санитарни чаршафи, които са повече от 10 бр. са не повече от 5 лв и ми стигнаха за целия пириод. Ще съм на минимални покупки, защото имам чувството, че ще се затрупан изведнъж. После ще преценя, ако нещо липсва, само тогава ще взимам.
Виж целия пост
# 370
Скорпионче, ще споделиш ли въртележка та на Фишър прайз каква е, че и аз тях съм загледала😁

П. П гледам това бухалче го има на 50лв в олх, момичета кажете наистина ли е толкова невероятно? Защо всички са от качили по него😀
Виж целия пост
# 371
Ей го бухала.

https://www.reia.bg/marki-brands/gro-company/gro-za-po-dobr-sn/p … paniya-za-sn.html
Виж целия пост
# 372
Тази е, по спомен беше с много нежни и приятни мелодийки.
А бухала го искам заради белия шум, реших, че ще е доста по-подходящо да е от бебешка играчка, отколкото да му слагам телефона с приложение за бял шум до главата. Харесах си и дишащата видра на Фишър , но сякаш се припокриват двете, а бухала ми е по-готин.

Скорпионче, ще споделиш ли въртележка та на Фишър прайз каква е, че и аз тях съм загледала😁

П. П гледам това бухалче го има на 50лв в олх, момичета кажете наистина ли е толкова невероятно? Защо всички са от качили по него😀
Виж целия пост
# 373
Ей заинтригувахте ме с този бухал.Сега го гледам в английския Амазон новичък е 22 паунда, в немския е 37 евро,ама нещо хич не ме впечатли.Обачер ако не измисля коледен подарък за бебо ще го поискам от сестра ми.Тези дни доста гледам в Амазон и чак ме е чд, че толкова сложна стана доставката от Англия.Ми там всичко е в пъти по-евтино от тук.Влизах в ХМ да разгледам какво има и видях няколко неща,които сис ми е изпратила.Обадих и се да и се накарам, че е дала толков пари, а тя ми каза,че при тях всички цени са поне наполовина от нашите та малко се успокоих.Изпратила ми е уред за приготвяне на АМ,който тук нов струва 300 лв, а 1 брой филтър е 40 лв.ММ ми поръча 2 броя филтри от немско за същите 40 лв...
Едно време за бях шум ползвах сешоара...
Виж целия пост
# 374
На баткото нито белия шум нито сешоар му действаха успокояващо. Напротив ревеше от тях много. Заспиващо му действаме една лампа със кратки класически мелодии, изпълнени на пиано. С второто бих пробвала от телефона как ще му влияе белия шум и тогава може да купя лампа или играчка. Тези неща са повече за родителите в началото. Ако вас ви харесва и успокоява, и на детето ще му е спокойно.
Иначе имам 2 торби с плюшени играчки. Голямото не ги погледна даже. На него дай му коли и е щастлив. Ще видим дали момиченцето ще си играе с тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия