Инсулинова резистентност и отслабване - Тема 39

  • 30 910
  • 741
# 420
...никога не съм купувала маскарпоне, вероятно в Италия съм опитвала в тирамису, но така и не разбрах какъв е натуралния му вкус)?
На мен маскапронето ми е безвкусно. Прилича ми на много гъста, безвкусна сметана. Satisfied
Виж целия пост
# 421
Рися, мерси. А какво количество се получава? 🙂
Имам цедено кисело мляко 10%, доста е гъстичко, та се чудя дали и с него не би се получил приличен резултат (за палачинките имам предвид, често го ползвам за махане върху нещо когато нямам крема сирене).
Миоки, 😆 На мен сметаната не ми е безвкусна, та предполагам, че и маскарпонето би ми харесало...Ама все се чудя защо държи такива цени и все не се навивам да купя...🤔
Виж целия пост
# 422
Не, не ме разбра, сметаната е вкусна, а маскарпонето е като сметана ама без вкуса Smiley
Виж целия пост
# 423
А на мен ми е супер вкусно Маскарпонето. Мога спокойно да си го ям с лъжица та от кутията,ама и вкъщи често се купува.
Виж целия пост
# 424
Миоки, трудно ми е да си представя сметана без вкус 😆 Ама на мен малко неща не са ми вкусни... ☺
Ирен, предполагам, че и на мен ще ми хареса...но може и да зависи от марката.
Виж целия пост
# 425
За мен просто няма вкус, нито сладни, нито бие на солено, нито на кисело и аромат няма. Става за добавяне в кафе вместо сметана и за добавка към кремове или в комбинация с някой плод или пък с малко какао - изобщо нещо, което да  придаде аромат поне. Просто за мен не е за самостоятелна консумация. Два пъти го пробвам и двата пъти, половината кутийка мухлясва в хладилника.
Виж целия пост
# 426
Ако под сметана имате предвид заквасената, в нея има кисела нотка, която липсва в маскарпонето. То е по-скоро като вкус между масло и каймак/павлак.
Виж целия пост
# 427
Ирен, такава животинска сметана имам предвид, неподсладена, не е кисела:
Виж целия пост
# 428
А тази е за разбиване и е безвкусна определено.
Виж целия пост
# 429
Сравнявам го с една Creme Fraiche, която продават тук. Тя е доста неутрална като вкус, в сравнение със заквасената сметана. А бе вземете, опитайте и ако ви хареса - хапвайте. Като добавка към палачинки или за  крем на някакъв режимен сладкиш е хубаво. Просто самостоятелно на мен не ми допада. Аз съм взимала само един вид обаче, от Лидъл. Може да има различни.
Виж целия пост
# 430
Скрит текст:
Ходих на лекар. Оказа се ,
че страдам от обратното на инсулинова резистентност.
Скрит текст:
Инсулина ми е добре, но ниска захар и много бързо пада, след теста с обременяване на 120 минута беше 2.9. Лекарката ми препоръча кето , но и иска и малко въглехидрати, за да не изпада в това състояние организма. Препоръча ми по една оризовка на ден, лъжица хумус или малко киноа в салата. Каза , че дори и близо до Кето състояние организма пак си отслабва. Каза , в тотално кето , на мозъка пак му трябва малко количество глюкоза , за да достигнат кетоните.

Може ли точната диагноза на това нещо, че ми стана интересно.
Я дай тия изследвания да ги видим.
Виж целия пост
# 431
Всъщност, има и едно друго състояние когато панкреасът произвежда твърде много инсулин и сваля много КЗ- инсулином нещо си беше...но там нещата са по-сериозни, а и би трябвало да се види на етап инсулин на гладно, предполагам. Т. е. да има завишен инсулин.
И на мен ми е интересно да видя изследванията и как точно се движат всичките стойности...
Междудругото, ако ви е интересно...КЗ на гладно преди палачинките беше 5, един час след тях беше 5,16. 🙂 Все едно съм изяла омлет от 2 яйца с малко мляко, сметана и тиквен тахан, с 2 думи... 😁
Виж целия пост
# 432
Рися, мерси. А какво количество се получава? 🙂
Имам цедено кисело мляко 10%, доста е гъстичко, та се чудя дали и с него не би се получил приличен резултат (за палачинките имам предвид, често го ползвам за махане върху нещо когато нямам крема сирене).
От кисело мляко 4,5% и заквасена сметана 20% - по една кофичка от двете се получава някъде към 800 г крема сирене.

Скрит текст:
СЪотнесено с пари - 1,10 лв за кисело мляко + 3,5 за сметана (това са максималните стойности, на които съм ги купувала) се получава - 4,60 лв, или около 6 лв за кг. На фона на обичайните за хипермаркетите 100-200 г за 3 лв - отговорът е очевиден.

Да не говорим за огромния плюс, че знаеш какво има вътре.
Виж целия пост
# 433
Рися, за 400 г или 500 г кофичка става въпрос? Содата с каква цел се слага и влияе ли по някакъв начин на вкуса?
Виж целия пост
# 434
Сравнявам го с една Creme Fraiche, която продават тук. Тя е доста неутрална като вкус, в сравнение със заквасената сметана. А бе вземете, опитайте и ако ви хареса - хапвайте. Като добавка към палачинки или за  крем на някакъв режимен сладкиш е хубаво. Просто самостоятелно на мен не ми допада. Аз съм взимала само един вид обаче, от Лидъл. Може да има различни.

Миоки, ти къде си? В Ирландия има такава сметана за разбиване, а има и double cream, с още по-висока мазнинност. Има и направо готова разбирата животинска сметана /нямам предвид оная от спрей флакона дето е фалшименто/ в пластмасови бурканчета като киселк мляко, неподсладена. Има и много вкусна заквасена 40% по полските магазини. На мен са ми мнооооого вкусни, досега съм ги избягвала, обаче сега с кеф си ги хапвам. Днес до обяд бях на няколко лъжици сметана и на нищичко друго.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия