Инсулинова резистентност и отслабване - Тема 39

  • 30 910
  • 741
# 435
В UK съм. Дабъла ползвам за готвене и за кафе, фреша я ям като заквасена. Тя май пак е някакъв вид заквасена, но по някакви определени и строги правила - нещо такова четох.
Иначе основните са фреш, заквасена, дабъл и дабъл екстра гъстота (в Лидъл съм я виждала само). Тая във флакони не я броя за сметана изобщо, тя е някаква измишльотина с добавена захар.
Има и сингъл, ама тя май е много рядка, не знам от нея не съм взимала никога.
Виж целия пост
# 436
Може ли мнение
Виж целия пост
# 437
Много висок инсулин като цяло. На втори час, въпреки, че е толкова висок, не е успял да свали захарта до базово ниво, което значи че остава висок (инсулина) и след втори час. Най вероятно огладняваш през 2-3 часа, най-вероятно имаш епизоди на озверяване от глад.
Реално си с постоянно високи нива на инсулин, а захарта ти играе ръченица.
Имаш нужда от сериозна коекция в храненето и режима изобщо.
Виж целия пост
# 438
Много висок инсулин като цяло. На втори час, въпреки, че е толкова висок, не е успял да свали захарта до базово ниво, което значи че остава висок (инсулина) и след втори час. Най вероятно огладняваш през 2-3 часа, най-вероятно имаш епизоди на озверяване от глад.
Реално си с постоянно високи нива на инсулин, а захарта ти играе ръченица.
Имаш нужда от сериозна коекция в храненето и режима изобщо.
+1.
С такъв инсулин на гладно...нищо чудно, че и КЗ на гладно е под 4. Нещото което ще добавя е, че за да свали КЗ на 120 минута до 6, инсулинът даже е още по-висок на третото измерване. Трябва корекция в храненето. Как се храниш? Какво симптоми имаш? Дай едно примерно меню да обсъдим...🙂
Виж целия пост
# 439
Много висок инсулин като цяло. На втори час, въпреки, че е толкова висок, не е успял да свали захарта до базово ниво, което значи че остава висок (инсулина) и след втори час. Най вероятно огладняваш през 2-3 часа, най-вероятно имаш епизоди на озверяване от глад.
Реално си с постоянно високи нива на инсулин, а захарта ти играе ръченица.
Имаш нужда от сериозна коекция в храненето и режима изобщо.
+1.
С такъв инсулин на гладно...нищо чудно, че и КЗ на гладно е под 4. Нещото което ще добавя е, че за да свали КЗ на 120 минута до 6, инсулинът даже е още по-висок на третото измерване. Трябва корекция в храненето. Как се храниш? Какво симптоми имаш? Дай едно примерно меню да обсъдим...🙂



Симптомите ми са единствено, че от 60кг. станах 88кг. за една година. А за храната примерно на ден ям за закуска банички или кашкавалки, за обяд пица а за вечеря готвено ,като за днес ядох мусака. Ям много сладко по 4,5 вафли и отделно и чипс. Знам че сама се докарах до тук . След като родих и всичко се обърна.
Виж целия пост
# 440
dolce miele,
Скрит текст:
мръсница и подстрекателка на месеца си. Отивам да купувам кокосово брашно. Само по кило намирам до нас  че и супер евтино, да му се не види! Текат ми лигите в момента, а днес излизах с дъщеря ми и се въздържах от любими сладости. Сърдита съм ти до края на месеца.

Маскарпонето има вкус на сметана, долу горе. Нещо между сирене крема и сметана. 

Ценя чувството ти за хумор и много те харесвам. Писах на snow angell, понеже е нова и ме достраша да не отслабне бързо и да вземе да избяга 🥳. Вече изплагиатствах дъртоза пред приятелка и много се смяхме. Другото е, че тя е от моя отбор по размер сутиен, хахаха.

Миоки, супер изглеждаш, пу, пу. А мидената кукла с тънката  като на оса талия трябва да я сложим като снимка на темата. Към това се стремим
.

Ronald, ти докъде стигна? Отдавна не си писал.
Благодаря, Невена, ще пиша скоро по-подробно. Правя си някои изследвания регулярно, изпробвам някои неща, препрочитам стари теми.
Апропо, какво е обратното на инсулинова резистентност, беше писал някой по-горе, че има - хиперинсулинемия ли е и защо при него пак се препоръчва кето?
Виж целия пост
# 441
Darkhouse, ами, да. Това не са подходящи храни и със сигурност видът храна има много общо (количествата отделно). А освен вафлите, като цяло има ли повишен апетит? Понякога ИР се отключва точно при/след бременност. Тогава си има и други стресове...Но всъщност, тук не търсим виновни и не се замеряме с камъни 🙂 Всеки има своите причини да стигне до ИР.
Роналд, аз доколкото разбрах, инсулинът бил ок...та и аз се чудя кое е обратното на ИР...
Виж целия пост
# 442
Обратното на ИР е липса на ИР. Какво значи обратното на ИР не знам и аз. Нисък инсулин висока захар - проблем с бета клетките може би или тумор или зруг проблем с панкреаса. Нисък инсулин, нормална захар си е здрав човек по всяка вероятност.
Ама нисък реално е едно, нисък в референтните е съвсем друго.
Виж целия пост
# 443
Рися, за 400 г или 500 г кофичка става въпрос? Содата с каква цел се слага и влияе ли по някакъв начин на вкуса?

Съдейки по моя опит - не е съществено. Содата не се усеща, предполагам, че убива киселината.

Всъщност, има и едно друго състояние когато панкреасът произвежда твърде много инсулин и сваля много КЗ- инсулином нещо си беше...но там нещата са по-сериозни, а и би трябвало да се види на етап инсулин на гладно, предполагам. Т. е. да има завишен инсулин.
И на мен ми е интересно да видя изследванията и как точно се движат всичките стойности...
Междудругото, ако ви е интересно...КЗ на гладно преди палачинките беше 5, един час след тях беше 5,16. 🙂 Все едно съм изяла омлет от 2 яйца с малко мляко, сметана и тиквен тахан, с 2 думи... 😁
Преди да се види нивото на инсулина по време на ОГТТ, е безпредметно да се коментира.
Виж целия пост
# 444
Мерси, Рися. Да, първо трябва да се видят резултатите, и аз това казвах. 🙂
Виж целия пост
# 445
Тъй де, аз се съгласявам с теб Simple Smile Ама явно съм го написала криво.
Виж целия пост
# 446
Интересен факт. В дни в които ям кокосови палачинки или гофрети отбелязвам много малко покачване на КЗ след хранене (стойността след хранене е почти същата тази като тази преди- вчера разликата беше 0,16-  от 5 на 5,16). Обикновено комбинирам кокосовите неща с малко тахан или натурално фъстъчено масло. Тенденцията се запазва и при следващото хранене за деня- което ми е по-интересно...
Рися, знаем се с теб. 🙂
Виж целия пост
# 447
Ей, човек един ден да не влиза и сте изписали половин тема 😁
Ето рецептата за трюфелите



Аз сложих около 3 с.л. ксилитол (на око), доста сладки станаха, но пък и децата ги одобриха. Маскарпонето мисля може да се замени с хубаво крема сирене, примерно Филаделфия, обаче като цена ще дойде същото. А самото маскарпоне има млечно-маслен вкус, леко сладни. Не мога да го ям с лъжицата, но да гарнирам десерти - и още как! В палачинка с пресни плодове, примерно малини или ягоди е разкош.

Nevena, като знам от колко време се влача с ИР (защото съм несериозна) надали скоро ще стана фиданка 🤣 Като кривна и се намуам с каквото не трябва си припомням онзи виц "Павлето, Павлетоооо, ше отслабнеш на куково лЕто!" 😂
Виж целия пост
# 448
До стевия и еритритол не припарвам, камо ли да ги дам на дете да ги яде. Стевията вдига инсулина и го държи висок много дълго, а еритритолът спомага за омазняване на черен дроб и вътрешни органи в дългосрочен план. Стевията е ОК при диабет от тип 1, може би при намалено производство на инсулин, но не и при хиперинсулинемия и особено ИР.

50 грама захар не са кой знае колко много ако десертът ще се яде от 4 души. Ако в останалото няма ВХ, по 12-13гр захар на човек си е в рамките на нормалното за деня, особено ако не се яде сладко и ВХ в другите хранения.

"Режимни" десерти не правя. Правя нормални и всеки си решава колко да изяде. Докато отслабвах правех десерти за домашните, но аз самата не ядях от тях. Като отслабнах, десертите станаха незаменима част от свинския ми ден. Днес смятам да хапна нещо сладко като излезем 🥳.
Виж целия пост
# 449
Не знам как стевията може да държи инсулина толкова дълго време висок и това да не попречи на кетозата. Ивайло Владов беше правил замерване на кетони точно с тази цел, предполагам леко фурстриран от спор с мен по въпроса 😁 Освен това аз лично стевия не ползвам, защото е гадна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия