Лицево-челюстна хирургия Плевен

  • 3 776
  • 3
Здравейте!Имам проблем който е притиснал нерв засягащ мъдреца долу в ляво.Ходих на зъболекар направиха ми 3D снимка на която стана ясно,че трябва да се оперира.Днес ми се обадиха и ми казаха ,че ме препращат на лицево-челюстна хирургия в гр.Плевен ,защото ги е страх да ме оперират за да не стане нещо фатално.Моля за съвет и предложение за добър хирург във Втора база гр.Плевен.Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Здравейте! Бихте ли споделили как се развиха нещата при вас? И аз търся мнение за лицево-челюстен хирург в гр. Плевен
Виж целия пост
# 2
Здравейте!Имам проблем който е притиснал нерв засягащ мъдреца долу в ляво.Ходих на зъболекар направиха ми 3D снимка на която стана ясно,че трябва да се оперира.Днес ми се обадиха и ми казаха ,че ме препращат на лицево-челюстна хирургия в гр.Плевен ,защото ги е страх да ме оперират за да не стане нещо фатално.Моля за съвет и предложение за добър хирург във Втора база гр.Плевен.Благодаря Ви предварително!

Д-р Николай Георгиев е най-кадърен от тримата, които работят там, но парите, които здравната каса плаща за дадена манипулация, му се струват малко , за това си иска допълнително. Има и два частни кабинета, но щом се касае за оперативно лечение, мисля че ще предпочете да си свърши работата в отделението.
Иначе работата му е без забележки, с доста години стаж е и определено знае какво прави.
Виж целия пост
# 3
Здравейте!Имам проблем който е притиснал нерв засягащ мъдреца долу в ляво.Ходих на зъболекар направиха ми 3D снимка на която стана ясно,че трябва да се оперира.Днес ми се обадиха и ми казаха ,че ме препращат на лицево-челюстна хирургия в гр.Плевен ,защото ги е страх да ме оперират за да не стане нещо фатално.Моля за съвет и предложение за добър хирург във Втора база гр.Плевен.Благодаря Ви предварително!

Д-р Николай Георгиев е най-кадърен от тримата, които работят там, но парите, които здравната каса плаща за дадена манипулация, му се струват малко , за това си иска допълнително. Има и два частни кабинета, но щом се касае за оперативно лечение, мисля че ще предпочете да си свърши работата в отделението.
Иначе работата му е без забележки, с доста години стаж е и определено знае какво прави.
И аз съм за д-р Николай Георгиев. Два пъти ме е приемал без час при проблеми със зъб, когато всички останали искаха да имам запазен час и не ме приеха. Затова съм му благодарна, че ме е спасявал от болката. Малко е рязък и груб, но си разбира от работата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия