Автоимунен тиреоидит на Хашимото - тема 67

  • 37 184
  • 757
# 255
В какво се изразява лошия опит? Но определено и двата хормона показват, че дозата е ниска. Вариант е да редувате 100 и 125мг
благодаря, бях на 125 и след 2 седмици постъпих в болница след предозиране. Много рязко тсх ми стана от 3 до 0,1 и фт4 беше 24 Simple Smile благодаря.
Виж целия пост
# 256
Благодаря за бързите отговори!
Днес ги показах на ендото, ми нямало проблем,инсулин 10 е ок,щом НОМА е добре....всичко е наред.
Чакам да излезе и прогестерона и ще ги нося на гинеколожката,че естрадиол 8 не ми харесва изобщо....ама на нея може да и хареса.
Отивам да чета в темата за ИР.
Виж целия пост
# 257
Момичета, от къде си купувате безглутенови продукти ( брашно, овес.ядки, бисквити, макарони). Някои неща ги намирам на Кауфланд, други в ДМ, трети само по био магазините... Като гледам има онлайн магазини за безглутенови неща, но там са по-скъпи даже.
Виж целия пост
# 258
В Лидл има паста постоянно, други неща в тематична седмица. Като цяло,приготвяш си ги.
Виж целия пост
# 259
Момичета, от къде си купувате безглутенови продукти ( брашно, овес.ядки, бисквити, макарони). Някои неща ги намирам на Кауфланд, други в ДМ, трети само по био магазините... Като гледам има онлайн магазини за безглутенови неща, но там са по-скъпи даже.

Аз лично пазарувам основно онлайн от Безглутенов рай  https://www.dietbg.com/shop/ . От там вземам за детето брашно, бисквити, кроасани, солети, мая, бакпулвер....абе всичко каквото ползвам. От био магазин в града вземам само кокосовите млечни продукти.
Виж целия пост
# 260
И аз купувам от Кауфланд, ДМ и био магазинчета. В магазини Ивис също зареждат някои безглутенови неща. Бисквити понякога вземам от един бебешки магазин.
Виж целия пост
# 261
Безглутенови неща купувам от Лидл, Била, Кауфланд и Метро основно. Рядко от здравословен магазин, че там са по - скъпи. Онлайн храни не обичам да купувам.
Виж целия пост
# 262
Здравейте!
Искам да попитам дали правите нещо по-специално, за да подобрите конверсията на T4 в T3?
Виж целия пост
# 263
Здравейте!
Искам да попитам дали правите нещо по-специално, за да подобрите конверсията на T4 в T3?
Аз знам, че цинка е важен и не трябва да си в дефицит.
Виж целия пост
# 264
Здравейте, имам Хашимото, бях бременна и след раждането АГ ми направи схема за спирането на хормона и каза да си пусна изследване след около месец и половина. Ще посетя и ендокринолог, но дотогава да попитам така ли се процедира в тази ситуация? Спирам го и чакам стойностите отново да се влошат, за да започна пак хормон?
Виж целия пост
# 265
Кажете кой детски гастроентеролог ще обърне внимание на завишен мат? Мисля пак да се пробвам! В София
Виж целия пост
# 266
Здравейте, имам Хашимото, бях бременна и след раждането АГ ми направи схема за спирането на хормона и каза да си пусна изследване след около месец и половина. Ще посетя и ендокринолог, но дотогава да попитам така ли се процедира в тази ситуация? Спирам го и чакам стойностите отново да се влошат, за да започна пак хормон?

Не, не се прави така. Хормон не се спира, проследяват се стойностите ако има нужда се коригира доза. И съм изумена защо гинеколог, ще казва да се спира лечение което не е в неговата компетенция.


🍀HAPPY 🍀 аз въобще не знам те дали са запознати с тази връзка за да ти обърне внимание.
Виж целия пост
# 267
Не знам какво да правя вече. Сама явно не овладявам нещата. Sad
Виж целия пост
# 268
Здравейте, имам Хашимото, бях бременна и след раждането АГ ми направи схема за спирането на хормона и каза да си пусна изследване след около месец и половина. Ще посетя и ендокринолог, но дотогава да попитам така ли се процедира в тази ситуация? Спирам го и чакам стойностите отново да се влошат, за да започна пак хормон?

Хашимото е хронично (т.е. неизлечимо) заболяване. Хормонът се пие до живот.
Виж целия пост
# 269
Да не би да се надяват,да е някакъв гестационен хипотиреоидизъм? Едва ли, но дано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия