"Пилешка фантазия" в гювеч!

  • 112 995
  • 157
# 135
А, какви бульони слагате? Може ли с вегета?  Rolling Eyes
Аз съм я правила и с Вегета- става, но внимавай със соленото.
Виж целия пост
# 136
Лео, таzи фантаzия сигурно Ще я сънувам  Crazy  4удесно иzглежда   bouquet

Имам оба4е въпрос, какъв е грамажа на това сирене?  newsm78  Тук няма да намеря на таzи марка  Wink  но да zнам колко гр ми трябват  Wink

И zа бульона не раzбрах то4но Embarassed  ...zна4и слагаШ истантните куб4ета в суров вид, така ли?  Thinking

Предварително ти благодаря zа отговора   bouquet
Виж целия пост
# 137
Имам оба4е въпрос, какъв е грамажа на това сирене?  newsm78  Тук няма да намеря на таzи марка  Wink  но да zнам колко гр ми трябват  Wink

И zа бульона не раzбрах то4но Embarassed  ...zна4и слагаШ истантните куб4ета в суров вид, така ли?  Thinking


 Thinking Не помня точно колко е като грамаж, но мисля, че е около 400гр. не повече Rolling Eyes
Някой, ако има в момента да каже Hug

А кубчето го разтривам с пръсти и така, но може и Вегета или само сол просто за вкус Peace
Виж целия пост
# 138

Ето за Жоси  малко инфо, 250 гр, е опаковката.

Мисля, че всяко топено сирене ще стане. Правила съм го и с Бор чвор, пак си беше разкошна "фантазията".
Виж целия пост
# 139
Лео, Лабрекс, много ви благодаря zа отговорите  Hug
Виж целия пост
# 140
Съвсем скоро ще пробвам фантазия 1! Hug
Виж целия пост
# 141
Отскоро имаме гювеч и готвим всякакви фантазии...
Единственото, което ме притеснява в рецептата за Фантазия 1 е, че пише да включим на максимална мощност печката. Аз знам, че когато се готви в гювеч, се готви на бавен огън, за да не се пукне гърнето...Не е ли така?  newsm78
Виж целия пост
# 142

Единственото, което ме притеснява в рецептата за Фантазия 1 е, че пише да включим на максимална мощност печката. Аз знам, че когато се готви в гювеч, се готви на бавен огън, за да не се пукне гърнето...Не е ли така?  newsm78

Само докато кипне, после веднага се намалява, не ми се е пукал досега  Rolling Eyes, а си го слагаш в студена фурна.
Няма да е проблем да си го направиш както си процедираш по принцип, за да не се притесняваш, пак ще стане  Hug
Виж целия пост
# 143
L е о   поздравявам те за страхотните рецепти. Не спирам да те хваля наред и който я е опитал твоята фантазия е останал очарован. Великолепна е  Heart Eyes
Виж целия пост
# 144
gabarche    Blush благодаря ти от сърце  Hug
Виж целия пост
# 145
бражо Лео стграхотен си! newsm10 вси4ките ти рецепти са страхотни.обогавам маге които могат да готвят newsm74 baloni
Виж целия пост
# 146
обогавам маге които могат да готвят newsm74 baloni

 newsm78

По темата, и аz я направих, но и при мен стана много воднисто  Thinking  и с тукаШното сирене неЩо не стана както трябва, жалко  Sad
Виж целия пост
# 147


По темата, и аz я направих, но и при мен стана много воднисто  Thinking  и с тукаШното сирене неЩо не стана както трябва, жалко  Sad

Трябваше да го оставеш отворено да повре малко, щом е станало воднисто  Rolling Eyes
А сиренето наистина е от значение, то придава вкуса  Crazy



mucari
  не съм мъж, поне засега  Mr. Green
Виж целия пост
# 148
Фантазията е просто супер! Даже и малката си похапна (без гъбите, де). Забравих да снимам, че веднага я почнахме! Laughing
Виж целия пост
# 149
Ще я направя при първа възможност, но май ще е със свинско newsm78 А и да питам дали ще стане в огнеупорна тенджера, че нямам гювеч Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия