"Пилешка фантазия" в гювеч!

  • 112 992
  • 157
# 150
Лео, много ми хареса и реших да я направя за РД на малкия. Можеш ли да ми кажеш с каква гарнитура мога да я поднеса.
Виж целия пост
# 151
Лео, много ми хареса и реших да я направя за РД на малкия. Можеш ли да ми кажеш с каква гарнитура мога да я поднеса.

Понеже е с картофи, всъщност от гарнитура няма нужда,
 но със зелена салата върви много Laughing
Виж целия пост
# 152
Благодаря, Лео!
Виж целия пост
# 153
Преди няколко дни и аз пробвах тази рецепта и стана страхотно.Вместо пилешко сложих свинско и в йенска тенджера сготвих Фантазията, но вкуса е невероятен.Благодаря Лео за споделената вкуснотия  bouquet
Виж целия пост
# 154
Leo, момичета  Hug и аз днес сготвих пилешката фантазия в гювеч!!! Страхотна е, препоръчвам ви горещо да опитате!!!  chef
Ето как изглеждаше в гювечето , преди да се захванем с нея  Laughing
Виж целия пост
# 155

 Това изглежда страхотно мисля и аз да се опитам да го направя дано стане от първия път.
Като гледам колко апетитно изглежда чак ми потекоха л....... smile3501
Виж целия пост
# 156
Ето и моята "Фантазия Лео":
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5746523
Направих я със свинско месо,гъби ,кис. краставички,картофи,моркови ,топено сирене и сметанка...
Вместо бульон сложих Вълшебен вкус Пиле, Пикантина и Куркума/много приятен аромат има и много ми допада като подправка"
На вкус и мириз и направо мммммммммммммммммммммммммммммммм
  Лео bouquet Hug
Виж целия пост
# 157
Лео , добре , че те има   Simple Smile
Чудих се какво меню ще мисля за рожденния си ден -родителите ми и свекитата съм поканила.
Набавих вече продуктите и в момента  готвя тази Фантазия да я изпробваме преди рожденния ми ден , че да не се изложа Mr. Green
Ще дам отзиви .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия