Лидл 155 - Септемврийски страсти и неволи

  • 127 031
  • 2 166
# 420
Аз зор се ориентирах кое къде е, хем най-редовно пазарувам в този Лидл. нещо този път им куца подреждането на промоционалните неща. Сдобих се с чипсове, леща и луканка. За последната ще видим дали ще ми хареса, че сефте взимам.
Виж целия пост
# 421
Аз зор се ориентирах кое къде е, хем най-редовно пазарувам в този Лидл. нещо този път им куца подреждането на промоционалните неща. Сдобих се с чипсове, леща и луканка. За последната ще видим дали ще ми хареса, че сефте взимам.

Честно казано, аз избягвам да купувам месо от Лидъл. Преработени като салами, луканки са ок, обаче месото е много кофти, не зная защо.
Виж целия пост
# 422
Ужасно е пазаруването вече, не само в Лидл, а във всички магазини.
Страшна блъсканица, а бях отишла на Самоковско шосе, който филиал е в нищото и на майната си.
От 1+1 имаше по 4-5 комплекта останали от повечето артикули.
Взех последния комплект мокри кърпи.
Маслото от стр.1 на брошурата също взех - имаше 3 комплекта.
Протеиновите барчета ги имаше. Горгонзолата открих също.
От скреча се падна лютеница (най-накрая нещо солено, че ми писна от линцери, вафли и сокове).
Виж целия пост
# 423
При нас нямаше от луканката Клеан лейбъл,но и не можах да разбера дали въобще е имало.От шунката и  шпека от същата серия беше пълно имаше местенце празно до тях,но нито етикет или празно кашонче имаше,по скоро си мисля,че е нямало може друг ден да заредят.
Виж целия пост
# 424
При нас от всичко промоционално, което ми трябва имаше достатъчно бройки. Луканка, шунка, масло. Но като знам колко е вървежен магазина със сигурност са зареждали допълнително от склада.
Оплаквам се, че за втори път ми се случва сметката да е 24 лв и.... Касиерката не ми обръща внимание да допълня нещо, но пък пита за лидъл +!
Виж целия пост
# 425
Че то утре нищо няма да е останало вече от брошурата...
Евентуално в по-малките градове ще се намират неща до края на седмицата.
П.П. Юск има на доста места - и в дивия запад дори Wink
Виж целия пост
# 426

Оплаквам се, че за втори път ми се случва сметката да е 24 лв и.... Касиерката не ми обръща внимание да допълня нещо, но пък пита за лидъл +!

Ами касиерката си има достатъчно задължения, за да се ангажира И с размера на сметката Ви.
Току виж иначе някой я обвини, че на сила пробутва продукти....
Виж целия пост
# 427
Ама що не казвате, че пинсетите са на Solingen 😀 Дано да са такива де както пише и да има останали докато стигна до магазина.
Виж целия пост
# 428
И аз с голямо неудоволствие установих липсата на сирене Железница, както и вече от няколко дни няма любимия ми шоколад (с цели лешници) - това за сефте го виждам. Ако не искат на 1.45 да го продават, да си е с нормалната цена. Аз друг шоколад не искам, даже и да ми го подаряват. 
За витамин  Д-то пък как няма да се втурна да издирвам конкретна аптека, за намалението.
Та така - разочарована съм.
Иначе регистрирах още две участия.
Виж целия пост
# 429
Ние често купуваме месо от лидл. Рибата също харесваме. Вече не взимаме мариновани неща и прекалено овкусени наденици. Каймата вече не ми допада. Но от чисто месо, кюфтета смес, телешки бургери, сме много доволни.
Аз зор се ориентирах кое къде е, хем най-редовно пазарувам в този Лидл. нещо този път им куца подреждането на промоционалните неща. Сдобих се с чипсове, леща и луканка. За последната ще видим дали ще ми хареса, че сефте взимам.

Честно казано, аз избягвам да купувам месо от Лидъл. Преработени като салами, луканки са ок, обаче месото е много кофти, не зная защо.
Виж целия пост
# 430
Полските боровинки хубави ли са, тези 500 г?
Виж целия пост
# 431
Да, много ни харесаха. Днес търсих още, но нямаше. Всъщност промоцията беше до вчера.
Полските боровинки хубави ли са, тези 500 г?
Виж целия пост
# 432
До 3.10 пише на табелата
Виж целия пост
# 433
За първи път пазарувам в понеделник, ама ми беше скучно с бебето и реших да отскоча. При нас имаше от всичко по много и отделно имаше трима служителя, които презареждаха някои неща. При нас интерес за детски дрешки нямаше или поне засега. Аз исках от потниците и се чудех дали следобяд ще има, но беше пълен рафта, както и от останалите детски дрехи имаше. Единствено ме очуди , че при чипса имаше само баби, грабеха като невиждали 🤣 също и от баничките хората взимаха по 3-4 пакета.
Виж целия пост
# 434
При нас половин час след отварянето магазинът беше фул - едно че като е дъждовно и в мола има манифестация от зарана, и завалиите пенсионери зареждащи като за последно. Стана ми хем леко смешно, хем жалко докъде са докарани, че виждайки етикет 1+1, грабят дори без да знаят какво точно е това (в случая оризов чипс с чия и киноа, който купувам заради дечко и бабата виждайки го ме пита "Квой туй?", а после "Кину, кво?", ама на касата гледам че турила в количката и от него)... Лудницата беше пълна - дупки тук-таме вече по регалите, хора тикащи смачкани брошури пред лицето на някой от персонала, викащи и каращи се баби, персоналът луднал... мъка... Успях да взема набързо нещата от клийн лейбъл серията, които така или иначе се купуват редовно у нас, та дозареждането ми дойде дюшеш, суровите ядки със стафиди също допълних запасите, протеинови барчета за дегустация и май това беше. Исках да опитам сиренето смес, но чух от служителка, че не са им докарали и няма в момента.
Персонални уж купони имам за хляб 4 вида, за сладки, за телешки месни продукти, кафе, но засега само този за хляб отиде, макар и за един брой само, тъй като това ни е ежедневно купуваният.

Да споделя за бюрото, дето толкова го чаках. Доста съм разочарована от материалите и изработката! Не е като да не съм сглобявала мебели, но това чудо беше с неравно разпробити дупки, неправилно отлети пластмасови елементи, винтове с пластмаса набита в резбата и цяла мъка беше да го сглобя. Да, стабилно е (прекалено ми е даже, но това си е мой проблем), но не е доизмислено както трябва, плотът отсега не ми харесва и стои на места като леко повреден, тавичката отдолу е леко на една страна, като е вдигнат плотът опора са му основно едни пластмасови части и ако малкият заплес реши да се облегне без да го е свалил... ще стане интересно. Ама каквото - такова, сглобено е вече и дано дечко си го хареса, като си дойде днес Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия