Спам тема(Печена Чушка Спам!) - от 01.09. до 30.09.21г.

  • 25 000
  • 1 350
# 1 290
Едно, две, три..
Мама ме наби.

Четири, пет, шеС..
Плаках до нощес..

Седем, осем, девет, десет..
Утре ще ме бесят....
Виж целия пост
# 1 291
😂
Виж целия пост
# 1 292
Седем, осем, девет, десет..
Утре ще ме бесят....

С десет и бесят знам по-готина рима

И не се прайте на бгмама сички я знаете Simple Smile
Виж целия пост
# 1 293
Сегих се за оня виц
Един на следващият ден щели да му изпълнят смъртното наказание. И се чудели как по-меко и нетравмиращо да му го съобщят. И влазъл един при осъдения, усмихнал се, и го погъделичкал с думите:
- Гъди, гъди..кого ще бесим утре? Joy
Виж целия пост
# 1 294
Инструктор към млада курсантка Simple Smile
- Сега отпускаме леко съединителя ...
- Колко леко?
- Кат пръдня на семейна вечеря.
Виж целия пост
# 1 295
Ужасни сте! 😂
Виж целия пост
# 1 296
мирише на влага, много ме кефи.

лезбос
Виж целия пост
# 1 297
Ма есен ли е вече...бреййй, как бързо дойде Joy
Ко питаш мене, си е баш зима вече. Три тънки ката и ми беше студено. Трябва да вадя ватенките.
Не съм запалила камината само защото ще ме спукат от подигравки в къщи. Тази вечер щях без малко да прегреша с пелетите.
сменили сте темата на детска градина. Ми, отивам да търся мръсен виц.
Виж целия пост
# 1 298
Аз такова.. чай с коняк.. и за това ще помогне.

Което ме подсеща, Тета, как си??
Виж целия пост
# 1 299
Във Варна времето бива, ама като слушам ще дойде лошото от вас - лоши хора!
Виж целия пост
# 1 300
Що па да не цапна ина Simple Smile

Виж целия пост
# 1 301
Фалшив тревог е било моето...само дет мрънках напразно, че се и заморих Joy

Туй запотеното в чашата..сал кат го гледам, и гърлото почва да ме заболява. Пънчо, да земеш да я врътнеш в микровелето ли, за две връткания...?
Виж целия пост
# 1 302
Пънчо, да земеш да я врътнеш в микровелето ли, за две връткания...?

Връткай ти, ние сме естете Simple Smile
Виж целия пост
# 1 303
аз съм още по къси панталони
Виж целия пост
# 1 304
И аз днес по тениска и тънки панталони се развявах.
Наздраве, спамъри!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия