Спам тема(Печена Чушка Спам!) - от 01.09. до 30.09.21г.

  • 25 000
  • 1 350
# 1 275
Ама желязо, или неръждавейка?
Виж целия пост
# 1 276
Няма неръждавейка май, всичките ръждясват някога Grinning
Виж целия пост
# 1 277
Един чиърз по буквар от мен Simple Smile

Виж целия пост
# 1 278
още си на приятелската кутия а ххаххххаахх
Виж целия пост
# 1 279
Добро утро!
Виж целия пост
# 1 280
Кое му е доброто?

Тава дамски цигари ли са, Пънчи?
Виж целия пост
# 1 281


Добро утро! Simple Smile
Виж целия пост
# 1 282
Така де, така. Хората трудно разбират обяснения, по-добре да им се напише. Joy

Норче, аз не те навивам. Просто гледам напред в бъдещето. Grinning Мъ кък тъка не мое да ходи дълго пеш? Хубууто тяло само с фитнес ли е градено? Grinning
А аз тази нощ таквизи глупости изсънувах. Най-голямата беши, че съм родила второ, много набързо, 2-3 месеца след като съм разбрала, че съм бременна. То верно, че в реалния живот до 6-тия месец не ми личеше особено. Лудости, лудости. Joy

Абее, умните мъже имат сексапил. Ама па и външността е важна. Мисла, че в таквази ситуация алкохолът шъ помогне. Joy
Виж целия пост
# 1 283
Инче, май само с колела са свикнали да се придвижват, за това.
2 кафета, едно посещение до ветеринарния - Ади ми е напълно здрав! Закусвам и влизам в среща. Междувременно се посмях с на dir bg подзаглавието
Виж целия пост
# 1 284
тия двамата са толко смешни хахахахахххх
Виж целия пост
# 1 285
добре, че не са с разстройство да ми одрискат терминало Simple Smile
Виж целия пост
# 1 286
Видях едно момиче с шапка. Плетена. С помпон. начи сезонът е открит и мога и я спокойно да си налупя. Спокоих се.
Виж целия пост
# 1 287
Как бе, готина есен си е, и мирише на влага, много ме кефи.
Второ посещение до ветеринарите - отметнато. Казаха, че не са дебели, а едри, така че спирам да ги обиждам на прасета. Мина и инглийския, този път и говорих! Сега си сипвам мента и залягам над учебника да се усъвършенствам Grinning
Виж целия пост
# 1 288
Ма есен ли е вече...бреййй, как бързо дойде Joy
Виж целия пост
# 1 289
Днес е есен утре зима,
Пънчо пие биришка за трима

Ноу съм добАр Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия