Спам тема(Печена Чушка Спам!) - от 01.09. до 30.09.21г.

  • 24 997
  • 1 350
# 285
Добър ден! Nature High Brightness

Кики, пази кръстчето душо! Хубаво Кикче! Purple Heart

Норче, след една седмица всичко няма да е като сега. Hug
Виж целия пост
# 286
Добро утро!
Ех, Кико Heart Eyes! Обаче си много строга Wink.
Виж целия пост
# 287
Строга, но справедлива Grin
Виж целия пост
# 288
Да, да, ина строга Кики. Grinning
И кат Рейчето, и аз: пази кръста. Ох, студено ми стана само кат те видох. Аз тука от зор да се стопля кат нямам клиенти прая упражнения. Ми стоплят, ко да прайш.

Пънчи, верно някои тойлетни са толко хубуу напраени, че стават и за парти. Joy
Виж целия пост
# 289
Ми в моята работа кат нема асансьор къ да пущам селфита Dizzy Face
Виж целия пост
# 290
Норче, след една седмица всичко няма да е като сега. Hug

правителство ли ша имаме
Виж целия пост
# 291
Импровизирай, де!
Виж целия пост
# 292
Хахаххаха имам пет огледала Joy И асансьор има естествено, ама не го ползвам Joy
Виж целия пост
# 293
толко ли си едра че пет огледала
Виж целия пост
# 294
Дори повече  Joy  Що мислиш, че не идвам на ПП
Виж целия пост
# 295
ела са огледай в моете очи малки са
Виж целия пост
# 296
Аз съм хоумофисна и днес, от утре - обратно на работното място. Хич не ми се нрави, ма за два дена ще изтрая.
А вие сте много прости. Кики, не ги слушай, показвай още плът да ти се радвам аз Grinning
Виж целия пост
# 297
Да, да, ина строга Кики. Grinning
И кат Рейчето, и аз: пази кръста. Ох, студено ми стана само кат те видох. Аз тука от зор да се стопля кат нямам клиенти прая упражнения. Ми стоплят, ко да прайш.
Де го тоз студ?
Днес щяло да ни бъде хладно, само 30 градуса. Никога досега не сме спали на широко отворени прозорци, без никакви завивки, никога. Ама две нощи е като пещ.
Сега си ближа кафето и чакам да ми се избистри мозъка.
Виж целия пост
# 298
има и по-зле. да ти се избистря кафето и да си ближеш мозъка
Виж целия пост
# 299
Ай да не се стига до там.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия