Спам тема(Печена Чушка Спам!) - от 01.09. до 30.09.21г.

  • 24 997
  • 1 350
# 300
сладки крачета
Виж целия пост
# 301
Замириса ми на бебе, как хубаво само миришат Heart
Виж целия пост
# 302
Куфарът ми е в готовност, още докато кажат "Айде" и вече съм хванала самолета Simple Smile.
Виж целия пост
# 303
Изчетох ви.
Изтървах фотото на Кике, ама пък хванах една снимка на бебе от която капе сладък мед. Толкова са сладки бебчетата. А като са спамски са двойно по медени. Heart

Норе, гушкам те. Hug Не е бил твоя Пешо. А щом не е бил, значи си се отървала от несполучлив избор. Може сега да не ти се струва така, но с времето ще установиш, че нищо не е случайно и всичко се случва за наше добро. Така е трябвало да стане. Когато му дойде времето твоя човек просто ще се появи и ще си бъде твой. Wink Потъгувай малко, пък му сложи пепел и само напред. Hug

И да кажа ДобАр ден на сите! Grinning
Виж целия пост
# 304
сякаш беше преди десет дена като говорихме колко е златен Пешо. жените сме ужасни
Виж целия пост
# 305
Еее, не си прав, Холдъне! Златен е Пешо. Друг е въпросът кой точно - български, немски, френски, белгийски... Пешовци мнооого. Wink
Виж целия пост
# 306
Кико, пак те изпуснах.
Янчее, сладкиии, сладки бутчета!

Мнооо съм работна днес. И за ваксините чета. Косата ми се изправя.
Виж целия пост
# 307
И ко са? Едни работат, други плачат трети философстват ... само Пънчо мичтай Simple Smile
Виж целия пост
# 308
Ми мИчтай, де, поне мечтите са безплатни. Wink
Виж целия пост
# 309
Исках коса да ви показвам, па поста ми се изтри. Ся пак.  
Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 310
Инче, Heart Eyes

Довечера, някой, пиенье?
Виж целия пост
# 311
Довечера ще пия в бдж. Ако някой иска да ми прави компания, ще дам инфо за маршрута.
Виж целия пост
# 312
Норче, аз новини не гледам, ТВ също, преса не чета, не мога да ти помогна за това кое, кога и как ще се сменя.
Виж целия пост
# 313
Дайс, кое те притеснява? Що ти се изправя косата?
Виж целия пост
# 314
Реа, за какво си говорим?

Ино, да не си е вързала повече тая коса! И аз моята съм си наумила да я пускам пак по-дълга.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия