Спам тема(Печена Чушка Спам!) - от 01.09. до 30.09.21г.

  • 24 999
  • 1 350
# 345
Зарче, не реви над чашката, че шразредиш пиянето! Kissing Heart
Виж целия пост
# 346
Да разбирам ли, че туй се носи на голо? Wink
Виж целия пост
# 347
От новините:
- Става ли за море?
- По-скро не ...

Пълни льольовци, винаги става за море ... сасипаха я тая държава Simple Smile
Виж целия пост
# 348
Добро утро!

Дайсче, ай ставай и стига блуза рани!

Кики, скоро купих на сестра ми една чанта на Nine West. Много красива е, черна. Ако искаш оригинални снимки, че ти пратиМ. Освен всичко се запознах и видях на живо две чанти на една марка дето не я знаех. Естествена кожа бяха чантите. На Антония Моретти. Само дето аз вече нося малки чанти с дълга дръжка и ест кожа ми иде една идея по тежичка, но между 100-те + чанти бих искала да имам и от тях нещо. Simple Smile
Виж целия пост
# 349
Добро утро!
Хладничко е, бррр.

Дайсче, рева е създаден за изнудване на мъже, а не да плачем за тях. Тъй, че, ако наоколо няма мъж от който искаш нещо, никакъв рев! Stuck Out Tongue Пази си сълзите, за да караш мъжете да се чувстват неловко и виновни и да са готови на всичко, само да спреш да плачеш. Wink

Уф, намързява ме и хич не ми е работно.
Виж целия пост
# 350
Тежичко ще е днес.
Много пишете сутрин, уе, кво слагате в кафето?
Виж целия пост
# 351
Аз бях изненадана, че нямаше кафе у дома. Така изобщо не обичам. Сега като никога бързам за работа да си взема от там. 🙃
Виж целия пост
# 352
Тежичко ще е днес.
Много пишете сутрин, уе, кво слагате в кафето?
Коняк, много ясно! Grinning

Добро утро!
Виж целия пост
# 353
Сутрешен крос под дъжда без чадър... охх...
Виж целия пост
# 354
Сутрешен крос под дъжда без чадър... охх...
Няма шанс.

Да се оплача. Нашето бубу пак е на сервиз. Сладурите предния път не са затегнали болтовете на гумата, а само на ръка ги бяха сложили. Така се разтрака колата насред път, че се счудихме какво става, все пак от сервиз излиза. Как не се ликвидирахме някъде... Добре, че без децата бяхме.
Виж целия пост
# 355
Ама аз бях принудена, то заваля и трябваше да бягам към офиса. Сега пия чай.
Виж целия пост
# 356
Без коняк?! Wink
Кощунство! Stuck Out Tongue Winking Eye
Пп Леле, като казах коняк се сетих, че не съм пила таквоз от 100г. Sunglasses
Виж целия пост
# 357
Без коняк?! Wink
Кощунство! Stuck Out Tongue Winking Eye
Пп Леле, като казах коняк се сетих, че не съм пила таквоз от 100г. Sunglasses
Огромна грешка. Едно от любимите ми питиета е и не мога да си представя да нямам опция да радвам сетивата си с него. Purple Heart
Виж целия пост
# 358
Аз обичам коняк зимата.

Скрит текст:
Тази вечер ще имам гости. Сина ми става пълнолетен. Цели 18 години. Накупила съм му сума си подаръци и украса. Вчера бех в Джъмбо!
Виж целия пост
# 359
Да ти е жив и здрав, Рейче!
Много късмет и успехи му желая. Flowers Four Leaf Clover
Весел празник! Tada
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия