Модни консултации (Септември, 2021) - 59

  • 55 583
  • 878
# 180
Мен пък много ме дразни факта че в повечето сайтове избират високи модели. не всички сме 175-180 см високи!
Виж целия пост
# 181
И двете рокли са хубави,зелената е една идея по-спортна.Щом има възможност да ги пробвате е по-добре.Прави впечетление,че едната манекенка е подчертано руса,а другата тъмнокоса,така ,че не знам кой цвят ще Ви отива.
Виж целия пост
# 182
Харесах тази обувки, естествена кожа. Намалени са на 45 лв  (От 90 ) .  Я ,дайте по едно мнение  Hug
Виж целия пост
# 183
На 23 съм, 170 см съм и тежа малко под 50 кг. Не знам дали това ви ориентира.

За роклите - на зелената малко ме притеснява и самия плат дали няма да се мачка лесно и при първото сядане да е на хармоника после. Joy
Ориентир е, да. И съм била с такива мерки въпреки, че винаги ме е притеснявало късо дори тогава.

И аз подкрепям да се пробва. Този тип рокли като първата от по-твърди материи наистина се намачкват, но по-некомфортното е не намачканото, а факта, че това ги прави още по-къси. И Пип2 е права за цветовете.
Виж целия пост
# 184
Скрит текст:
Харесах тази обувки, естествена кожа. Намалени са на 45 лв  (От 90 ) .  Я ,дайте по едно мнение  Hug
Цветът ще отива на много неща, още повече че са естествена кожа, според мен си заслужава покупката им.
Виж целия пост
# 185
Мен пък много ме дразни факта че в повечето сайтове избират високи модели. не всички сме 175-180 см високи!
Блазе ви!Радвайте се !
Виж целия пост
# 186
Роlinaa, за обувките Ласоцки - вземай.
Лятото случайно си купих пак някакви намалени. Ами много удобни ми бяха.
Не ги свалих от краката си.
Е, вярно бяха летни, не такива, но качество - цена чудно!
Виж целия пост
# 187
Роlinaa, за обувките Ласоцки - вземай.
Лятото случайно си купих пак някакви намалени. Ами много удобни ми бяха.
Не ги свалих от краката си.
Е, вярно бяха летни, не такива, но качество - цена чудно!
Взех ги  Simple Smile  .
Виж целия пост
# 188
И аз съм доволна от качесто-удобство-цена на Ласоцки
Виж целия пост
# 189
Боже, боже, веднъж да харесам обувки, показани от Полина Simple Smile
Виж целия пост
# 190
Боже, боже, веднъж да харесам обувки, показани от Полина Simple Smile
   Joy
Виж целия пост
# 191
Обувките са добро попадение наистина.
Виж целия пост
# 192
Аз тия дни мисля кои от двата чифта да си купя от тия испански обувки.
С катарама или с връзки.?
Тия с катарамата имат малко по- груба подметка.
И двата чифта ми харесват.
Помагайте, моля.
Виж целия пост
# 193
С връзки.
Виж целия пост
# 194
С катарамата поне на снимка ми иэглеждат малко груби, но е съвсем въэможно да ти седяр добре. Эависи много наистина. С панделката повече ми харесват, эащото са по-малко груби, дори бих каэала нежни, но въпросът е как стоят на крака ти и тоалета ти. Или връэките(панделката :Д) ще са готин акцент на иэчистена обувка, или ще висят нелепо и ще са натрапчиви. Эатова не мога да дам едноэначно мнение беэ да съм видяла как ти стоят на големината на крака/дебелината на глеэена, височината ти и естествено дрехите, с които ще комбинираш.

Иначе само по снимка-с връэките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия