Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 34

  • 25 715
  • 740
# 120
Малко 8ми клас:

Милолина
Сара-Скай
Роси-Вани
Ядея
Джозефайн
Григорияна
Чика
Ружа

Всички са момичета, с бг фамилии. Презимената също бяха български, но някои нямаха -ова/-ева
Виж целия пост
# 121
Аз познавам Ружа и предвид красивите “цветни” имена, никак не ми е странно. Самото цвете също е много красиво.
Виж целия пост
# 122
Ядея, Джозефайн и Чика ме оставиха безмълвна.
Виж целия пост
# 123
Току-Що попаднах на интересно име и фамилия Simple Smile

Тангра Планинска
Виж целия пост
# 124
И аз идвам с малко

Гверин (жена)
Аржентина Войнова Войнова
НедАлка
Ити (жена)
Тефи
Луко
Медка
Фуана
Матю Чобанов
Виж целия пост
# 125
Роси - Вани ...хм, все едно някое дете е измислило двете поотделно и после в съчетание, детинско и несериозно ми звучи. Тая Роси- Вани, като стане на 50 , как ще се представя пред непознати или в институции.

Спомням си колежка ми разказа как се троснала на служителка в банка, която многократно наблегнала на името й Виолетка, та моята колежка й се скарала, че така като я гледа , дали й прилича на Виолетка , Виолета да я нарича. А иначе по документи е Виолетка колежката ми, но навсякъде се записва и представя, даже и в  служебни списъци като Виолета.
Виж целия пост
# 126
Дивлена
Алисан
Маделин
Кари
Амбър
Адел
Сълзица
Здравена
Мелина
Виж целия пост
# 127
Ноно
Биса
Вива
Виж целия пост
# 128
Изпуснала съм новата тема, а сте навъртяли вече почти 10 страници.
Идвам с две мъжки имена:
Вилин
Богоя
Виж целия пост
# 129
Богоя унисекс ли е? Познавам момиче с това име Rolling Eyes
Виж целия пост
# 130
Богоя унисекс ли е? Познавам момиче с това име Rolling Eyes
Единият го видях в участващите в стар български филм, мисля че беше филма "Кит", с мъжка фамилия, затова смятам, че е мъж.
А сега видях презимето на един познат, че е Богоев и предполагам, че името на баща му е Богоя.
Виж целия пост
# 131
Ройка, Баласка, Пагонка, Зунка, Ташка, Аргир. Събчо - мъж на около 60. Алек - бебе, момче, това е цялото име.
Виж целия пост
# 132
Алек е турчин, познавам 4-5 Алека деца, явно е много модерно в момента при тях.
Виж целия пост
# 133
Алек не е турско, може просто да е на мода. И аз познавам няколко деца Алек, които са чисти българчета, но повече с вид на норвежчета, руси, бели. И германче Алек познавам задочно.

От днес- Мариет- жена. Ей така, без А накрая.
Виж целия пост
# 134
Алек е турчин, познавам 4-5 Алека деца, явно е много модерно в момента при тях.
Българче е детето, решили са, че Александър и Алекс са вече прекалено често срещани, та затова е Алек.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия