Пазаруване от Aliexpress.com 63

  • 33 701
  • 742
# 270
Дай линк, ако искаш да пробвам и аз...
Виж целия пост
# 271
Току-що пуснах 2 поръчки през приложението,никакъв проблем.
Виж целия пост
# 272
Точно това се чудя и аз…
Сега чакам една пратка на обща стойност 9 долара (общо доставка и стока). От 21 октомври е със статус Clearing Customs.



Е, дойде ли и кога ?

Аз имам също една такава, комбиниран пакет е:



30.11.2021 15:30   NETHERLANDS   DEN HAAG A POSTNL IMEC   Receive item from customer (Otb)
      
30.11.2021 16:43   NETHERLANDS   NLGDMA   Insert item into bag (Otb) and Send item abroad
      
01.12.2021 14:00   NETHERLANDS   NLGDMA   Send item abroad (EDI-received)
Виж целия пост
# 273
За проследяване на пратките има отделна, друга тема.
Тази е за пазаруване.
Виж целия пост
# 274
Ти какво си, админинстратор ли тука, мод ли... ?
За едни може, за други не...
Виж целия пост
# 275
Точно това се чудя и аз…
Сега чакам една пратка на обща стойност 9 долара (общо доставка и стока). От 21 октомври е със статус Clearing Customs.



Е, дойде ли и кога ?

Аз имам също една такава, комбиниран пакет е:



30.11.2021 15:30   NETHERLANDS   DEN HAAG A POSTNL IMEC   Receive item from customer (Otb)
      
30.11.2021 16:43   NETHERLANDS   NLGDMA   Insert item into bag (Otb) and Send item abroad
      
01.12.2021 14:00   NETHERLANDS   NLGDMA   Send item abroad (EDI-received)


тази е чакам за утре

Виж целия пост
# 276
Благодаря !
Виж целия пост
# 277
Да споделя само, че поръчката пусната от склад в Полша утре ще е вкъщи и то със Спиди Flushed Снощи имахме смс, после адреса не бъл пълен, та във формата им го попълних отново и отложиха за утре на адрес. Незнаех, че доставят и така...
Виж целия пост
# 278
Кога е пусната поръчката? През юни получих от склад от Белгия със Спиди на адрес. Но срокът за доставка беше 2-12 дни, дойде за 4.
Виж целия пост
# 279
Незнам защо, но зверски ми се бавят нещата от Алиекспрес. Кейс за телефон, трябваше да пристигне тази седмица, а още си седи в транспортния хъб! Много неприятно. Заради празниците ли е така, заради ковида ли, заради що ли, но аз не съм търговец, просто поръчвам джунджурийки за себе си и усещам, че съм на път да се откажа от този сайт.
Виж целия пост
# 280
Кога е пусната поръчката? През юни получих от склад от Белгия със Спиди на адрес. Но срокът за доставка беше 2-12 дни, дойде за 4.
ами мисля на 29-ти, понеже на 30-ти са ми дръпнати парите.
Виж целия пост
# 281
Отпушиха се при мен нещата.
Снощи към 21.30ч пуснах 3 поръчки, и трите гледам сега са шипнати. Скорострелни, браво.
Двете с нидерландските, те идват за 20 дна.
Третата с Чайано..ама са едни листчета лепкащи, не ги хич бързам...
Виж целия пост
# 282
Чайното не ме бърка като срок, ама веднъж го дирих из мб куриерите...е там вече е страшно.
Виж целия пост
# 283
Аз съм изключително изненадана от комбинираните поръчки колко бързо вече в града ми. На 6-ти беше в София вчера вече бяха тук. Само остана днес да отида да ги взема.
Виж целия пост
# 284
Толкоз..за 20 дена идват...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия