Пазаруване от Aliexpress.com 63

  • 33 701
  • 742
# 435
Пратката ми от 2 януари е в България да чакам ли от parcels да изпише arivved at local post или направо да ходя в пощата и да питам ? UA-HU
Виж целия пост
# 436
UA..HU..
На моята пише това..ходих да я търся, не беше в клона

В парсела


В чианото


Ако на твоята пише друго, може да я потърсиш..
Виж целия пост
# 437
Няма нищо вечно. Рано или късно и HU пратките ще ги сполети съдбата на останалите.
Виж целия пост
# 438
Няма нищо вечно. Рано или късно и HU пратките ще ги сполети съдбата на останалите.
алито официално ума хъб в Унгария, така че тези номера ще ги има доста дълго време
https://www-lloydsloadinglist-com.translate.goog/freight-directo … l=bg#.YdseJ1nF671
UA..HU..
На моята пише това..ходих да я търся, не беше в клона

В парсела


В чианото


Ако на твоята пише друго, може да я потърсиш..

това вече е в България
Виж целия пост
# 439
Аз знам че е в БГ.
Но не е нито в РЦ, нито в моя град и локален център.
Писах назад, обаждах се и ми обясниха.

В БГ не е равно на готова за вземане.
Отговарях на господина. Grinning
Виж целия пост
# 440
Няма нищо вечно. Рано или късно и HU пратките ще ги сполети съдбата на останалите.
алито официално ума хъб в Унгария, така че тези номера ще ги има доста дълго време
https://www-lloydsloadinglist-com.translate.goog/freight-directo … l=bg#.YdseJ1nF671
Имах в предвид рано или късно хъба ще се задръсти и пратките ще почнат да се бавят по 2-3 месеца.

Пратката ми от 2 януари е в България да чакам ли от parcels да изпише arivved at local post или направо да ходя в пощата и да питам ? UA-HU
Чака се този статус
Скрит текст:
и още 3-4 дена. Пратките летят, но не и в България.
Виж целия пост
# 441
Здравейте,някой от Русе да е получил пратка от meest?Получих sms ,че пратката е пристигнала,но не разбрах от къде да я взема.
Виж целия пост
# 442
На мен когато ми изпише че пратката е готова за вземане. Отивам след 4-5 дена и е там. Звъняла съм на деня в който получавам известиети и я няма.
Има казус с сегашните ми поръчки. Имат голяма такса за доставка. И продавача ми пише че не може да ми го изпрати по EMS защото било много обемно. И трябвало да платя доста повече за доставка. Та въпроса ми е:
Когато съм го поръчвала съм имала опция да си избера доставка следователно аз съм си избрала една поръчката стой за приемане от продавача има срок 10 дена. Дали ще я откаже или ще я изпрати с друга компания. Не съм отваряла съобщението защото с последният така се скарахме за тази доставка че се наложи да откажа поръчката😂😂😂😂на някой случвало ли му се е. И ако да може ли съвет.
Виж целия пост
# 443
Не говоря/пиша с продавачите аз, комуникирам само с платформата.

Юпиии...днес отидох за една пратка, тя дошла и отая унгарската, де от коледа седи в София. Отприщи се, значи...та се намери, даже я взех Grinning
Тъкмо мислех пак да звъня в централата в София, но не се наложи...


С вашите зациклили пратки какво става ?
Виж целия пост
# 444
Не говоря/пиша с продавачите аз, комуникирам само с платформата.

Юпиии...днес отидох за една пратка, тя дошла и отая унгарската, де от коледа седи в София. Отприщи се, значи...та се намери, даже я взех Grinning
Тъкмо мислех пак да звъня в централата в София, но не се наложи...


С вашите заклили пратки какво става ?
В МБМ продължават да циклят. HU oще не да се задръстили, но вече има първи признаци на забавяне. Почнаха пратките да прехвърлят 30 те дена и да отиват към опело т.е. 40 дни. Това е признак, че скоро и там може да очакваме мазало.
Виж целия пост
# 445
Моля, помогнете Simple Smile

Имам Договорено Намаление- съгласие на продавача да намали от цената.
Избирам артикула и натискам buy it now
след това като натисна place order,
веднага ми иска Select payment method
Аз нарочно си изтрих картата, с която пазарувам, защото при друга покупка, след place order, веднага плаща сумата, а аз не искам да платя.
нали трябва да чакам продавача да промени цената и да получа известие на мейла...payment adjusted,
след което отново вляза в поръчката и да направя плащането.
А аз изобщо не мога да направя поръчка без плащане.

Къде греша, какво пропускам ?
Виж целия пост
# 446
Ами като сте се договорили с продавача той трябва да Ви даде някакъв код  или купон за да го въведете и да ползвате отстъпката, той цената в сайта няма да промени. Според мен най-добре не финиширайте поръчката, т.е.примерно въведете неправилно 3 цифрения код на картата, така плащането няма да мине и ще отиде в секцията "очакващи плащане", а след това пак говорете с продавача да ви даде код, някои държат преди да го дадат все пак да  има поръчка.
Виж целия пост
# 447
Много ти благодаря за идеята, Menerva! Flowers Cherry Blossom
Така направих- въведох грешна карта и поръчката мина без плащане.
Сега ще се свържа с продавача, да оправи цената и да платя.

Цялата история е, че имах поръчка от същия продавач преди 3 месеца, и когато най-накрая пристгна се оказа, че не ми е изпратил 1 кг чай, а само 500г. Сега се уговорихме да ми изпрати още 500г на цена 0,01$. Да видим дали ще го направи ... Иначе го очаква диспут Confused
Виж целия пост
# 448
Моля, помогнете Simple Smile

Имам Договорено Намаление- съгласие на продавача да намали от цената.
Избирам артикула и натискам buy it now
след това като натисна place order,
веднага ми иска Select payment method
Аз нарочно си изтрих картата, с която пазарувам, защото при друга покупка, след place order, веднага плаща сумата, а аз не искам да платя.
нали трябва да чакам продавача да промени цената и да получа известие на мейла...payment adjusted,
след което отново вляза в поръчката и да направя плащането.
А аз изобщо не мога да направя поръчка без плащане.

Къде греша, какво пропускам ?
след това като натисна place order,  веднага ми иска Select payment method

Няма нужда да махате картата. На тази стъпка избирате друг начин на плащане различен от картата и самото плащане не минава, а остава неплатена и продавача може да промени сумата.
Виж целия пост
# 449
ВНИМАНИЕ ! Китайците продължават да пускат пакети със BG номера.Снощи направих една поръчка и са ми я пуснали със BG номер.Бях избрал Cainiao Super Economy for Special Goods.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия