Американски колеж - двадесет и четвърта тема

  • 52 613
  • 776
# 315


Аналог на SAT е АСТ, но не знам у нас дали се провежда.
[/quote]

Да, провежда се. Единият център е в Пазарджик, в София май няма.
Виж целия пост
# 316
Здравейте,  някой знае ли ще се състои ли родителската среща? Онлайн ли ще е? Кога и как ще разберем детайли?
Виж целия пост
# 317
Нямате ли мейл от петък?
Цитат
Родителските срещи на ..... ще се проведат отново онлайн.  ... За по-добра организация, паралелките ще бъдат разделени по следната схема:...
Ще бъдете поканени да си запишете 10-минутни срещи с преподавателите на вашето дете.  За регистрация и провеждане на родителските срещи ще бъде използван родителския портал на информационната система Engage. Допълнителна информация и инструкции за регистрация ще получите в понеделник.
Виж целия пост
# 318
Нямате ли мейл от петък?
Цитат
Родителските срещи на ..... ще се проведат отново онлайн.  ... За по-добра организация, паралелките ще бъдат разделени по следната схема:...
Ще бъдете поканени да си запишете 10-минутни срещи с преподавателите на вашето дете.  За регистрация и провеждане на родителските срещи ще бъде използван родителския портал на информационната система Engage. Допълнителна информация и инструкции за регистрация ще получите в понеделник.
Благодаря zvanche, снощи съм го пропуснала, сега го намерих. Хубава вечер!
Виж целия пост
# 319
Еха, ама в петък няма да учат заради родителска среща...
Предната беше напълно безсмислена.
Виж целия пост
# 320
Колко е задължително присъствието на тези родителски срещи? От имейла оставам с впечатлението, че не държат да си общуваме на всяка цена.
Виж целия пост
# 321
Колко е задължително присъствието на тези родителски срещи? От имейла оставам с впечатлението, че не държат да си общуваме на всяка цена.

Шантал, нищо подобно. Поне според мен Simple Smile А и аз лично изключително се вълнувам и интересувам от живота на децата ми в училище, което не включва само оценките им.
Виж целия пост
# 322
Линкът за записване за РС работи ли при вас?
Виж целия пост
# 323
Линкът за записване за РС работи ли при вас?
Звънче,
"You can also go directly to the booking page by clicking on the Book Parents Evening button
in your Engage profile. This button will become visible when the parent-teacher conferences
booking is activated."
Виж целия пост
# 324
Букнах 🙃
За "любимия" учител хванах последния влак. Всички часова са му е заети 😂😂😂😂
Виж целия пост
# 325

Да, пробвах линка сега, същата грешка. Днес работеше. Пиши им.
Виж целия пост
# 326
При мен линът не работеше, но в инструкциите имаше насока да се натисне бутон до “активити” ( извинявам се, не помня как се казваше-примерно “запиши час”)
Лесно стана всичко.
Този път е по-приятно и по-лесно организирано.
Виж целия пост
# 327
Включвам се като родител на кандидат гимназист да следя темата. Дъщеря ми учи в държавно квартално училище и трета година ДО, не бих казала, че подготовката е на ниво, но ще се пробва. Посещава курс по БЕЛ и ходи на частни уроци по математика с насоченост НВО.
Виж целия пост
# 328
При мен линът не работеше, но в инструкциите имаше насока да се натисне бутон до “активити” ( извинявам се, помня как се казваше-примерно “запиши час”)
Лесно стана всичко.
Този път е по-приятно и по-лесно организирано.
При мен стана през календара, но как го отворих нямам идея.
Виж целия пост
# 329
Tickles,  добре дошли и успех от мен!

dop: ама много съм заблудила картинката Simple Smile
Значи, влизате в енгейдж, под снимката на ученика има бутони - вторият е "Book parents evening". Кликате и се появяват само учителите на детето ви в слотове от по 10 мин. Кликате на избраното от вас и сте готови.После сваляте в pdf. (ако искате де)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия