Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (115) - октомври 2021

  • 146 825
  • 2 164
# 45
Има печеливши от играта на Делта планет мол Варна за колелетата. Няма ме естествено.
Къде ги гледате?
Виж целия пост
# 46
Пристигна наградата, от играта на радио Z-rock. За втори път печеля от тях, даже наградата е същата. 😁 Не знам защо си мислех, че играя за друго...


Чудна награда! На мен ми трябва нова мишка. Ако разменяш, пиши.
Виж целия пост
# 47
имам х2 1000MB от теленор, подарявам ги на:
1) първия, който ми пише лично съобщение с телефонен номер точно в 12:00 днес - подарени
2) първия, който ми пише лично съобщение с телефонен номер точно в 12:30 днес - подарени
Виж целия пост
# 48
В сайта им има банер. Като цъкнете излизат правилатя и най долу има 3 картинки с прчелившите

Има печеливши от играта на Делта планет мол Варна за колелетата. Няма ме естествено.
Къде ги гледате?
Виж целия пост
# 49
Някой случайно да има код за отстъпка за Технополис (харесала съм един монитор)?
В замяна мога да предложа код за Уча.се от Теленор
Виж целия пост
# 50
Късметлийски месец на всички.
След дълъг застой без късмет,днес в 11,48 си имаме вече Емечо.
Виж целия пост
# 51
70 лв. отстъпка на смарт прахосмукачка XIAOMI Mi Robo Vacuum Mop Pro 💃
От петъчното късметче на Теленор.
Подарявам. До 06.10 е.
Надявах се на МВ, ама не уцелих.
Виж целия пост
# 52
Веднъж в една игра участничка спореше, че не е била тагната и уведомена за награда. Отговориха й, че трябвало да си следи участията. За мен не са прави. Винаги можеш да се свържеш с печелившия. Майка ми си води дълги списъци къде участва, влиза в деня на тегленето да провери (често не теглят в посочения ден) и това й отнема доста време. Аз не го правя. Рекламните агенции често карат през пръсти когато провеждат игри, но понякога има начин да им се натрие носа - трябва да се пише директно на фирмата, която представляват.
Виж целия пост
# 53
На никого не му коства нищо да изпрати по едно ЛС на победителите,та нали все пак организират игрите,за да зарадват хората,а не да се създава напрежение!?
Желая Ви много награди този месец,има за всички 😊👌🍀
У дома се надяваме за тротинетката на КК,за да водим детето на училище и да се кефят с баща му 👪
Виж целия пост
# 54
Здравейте, да се похваля с двоен билет за кино съм от Naos. Една, мила дама се обади рано сутринта да ме информира. Определено добро начало на месеца. Късмет на всички ! 🍀💛
Виж целия пост
# 55
София мел днес ли трябва да теглят?
Виж целия пост
# 56
Не на 4 октомври и до 3 работни дена пише, че ще обявят печелившите.
Виж целия пост
# 57
Здравейте, да се похваля с двоен билет за кино съм от Naos. Една, мила дама се обади рано сутринта да ме информира. Определено добро начало на месеца. Късмет на всички ! 🍀💛
Честито! Много интересно, че в тази игра дъщеря ми можеше да участва (не спечели), а през моя профил нямаше игра.

Нинката, да не би да не си харесала страницата и затова да не могат да те тагнат?
Виж целия пост
# 58
Харесана е и това проверих Simple Smile
Здравейте, да се похваля с двоен билет за кино съм от Naos. Една, мила дама се обади рано сутринта да ме информира. Определено добро начало на месеца. Късмет на всички ! 🍀💛
Честито! Много интересно, че в тази игра дъщеря ми можеше да участва (не спечели), а през моя профил нямаше игра.

Нинката, да не би да не си харесала страницата и затова да не могат да те тагнат?
Виж целия пост
# 59
Ето какво представлява наградата от Узо Паралия.:

Скрит текст:
   

Скрит текст:

Скрит текст:
   

Аз откакто започнах да играя игри във Фейсбук,съм си направила настройките да ме отбелязват.Но в началото не играех много-много,сега започнах по-активно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия