Спам тема(Тиквено Октомврийски Спам!) - от 01.10. до 31.10.21г.

  • 28 114
  • 1 373
# 195
Месинджъра се е прецакал! 😱
Виж целия пост
# 196
Месинджъра се е прецакал! 😱

Хамстера да фърфи и Миле Китич да е здрав, другото са бели кахъри Simple Smile
Виж целия пост
# 197
И ФБ го няма 😱
Виж целия пост
# 198
Няма инстаграм и уатцъп, хакерска атака е. Няма в много страни.
Виж целия пост
# 199
Месинджъра се е прецакал! 😱
Факт, Пешо чак смс ми писал
Виж целия пост
# 200
Величието на Българското царстов го няма, никой не знае защо има гравитация, Плутон вече не е планета ... а на Пухи й липсава фейсбук ...

бтв. за Плутон още скърбя Simple Smile
Виж целия пост
# 201
Бг мамата я има! Кво по яко!
Виж целия пост
# 202
Тъкмо това пишех 🤣
Виж целия пост
# 203
И вайбър....за сега! 😂
Виж целия пост
# 204
сега ще трябва да общуваме като нормални хора. ужасен ужасон
Виж целия пост
# 205
Важното ие пиенье да има.
Виж целия пост
# 206
Отивам да льосна една чаша бело вино, че немам червено!
Виж целия пост
# 207
сега ще трябва да общуваме като нормални хора. ужасен ужасон

В тоа ред на мисуи да организираме взгляда ... таман съм си епилирал мутрата
Виж целия пост
# 208
пита се мъжа до Кики.мора Кико.ман ли е
Виж целия пост
# 209
Сички маже са Кико.Фено.Манове Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия