Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 415

  • 29 991
  • 739
# 330
Добро утро момичета!




Две неща топлят в този мрачен неделен ден:кафе и добро утро поднесено от сърце.

Приятен ден момичета!
Виж целия пост
# 331


Добро утро момичета  Two Hearts
Дъждовна неделя - какво да ви пожелая, освен ако почивате - да е пред някоя камина /въобще на топло местенце/ с приятни хора или пък ако работите нещо - да ви е спорна работата.

П.П. Аз съм от втората група.
Виж целия пост
# 332
Добро утро в неделя.При нас за сега се задържа да не вали.(чукам на дърво).Да се проясни малко,че това дъждовно време ни омръзна.Оползтворете неделята приятно и в добра компания.Бъдете здрави и се пазете.
Виж целия пост
# 333
Добро утро приятели!
Във всеки един момент можем да намерим нещо прекрасно...възползвайте се от момента, който живота ви предлага.

Приятна неделя.  Пазете се.

Хубави корици..Heart Eyes
В очакване сме на още много неща..


Виж целия пост
# 334


Източник: https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_1930998

Есра Къзълдоан/Мюге от "Дъщерята на посланика", се присъединява към сериала Alparslan: Büyük Selçuklu.
Почти всички актьори от сериала вече имат нови проекти.




Нова снимка.
Тази снимка я пусна в сторито си фотографът Мехмет Ерзинджан: https://www.instagram.com/merzincan/?hl=bg
Виж целия пост
# 335
Добра среща,дружки. Имаме си страхотни снимки! Просто не е истина какъв хамелеон е Енгин! Слят винаги с образа и това,което трябва да ни внуши. Онзи ден го видяхме щастлив,сърдечен,усмихнат като малко дете да разговаря с феновете си.
А днес ни изненада с твърд,суров поглед на 
заплашителен мъж.
Нямам търпение да видя статия,още снимки,всичко!!!
Срещнах ДВ нови снимки от фотосесията в ТТ и ви ги нося, с пожелание за релакс днес!





Мъж трепач!
Виж целия пост
# 336


Страхотни фенове, то и в списанието ще има цените:





Виж целия пост
# 337


Страхотни фенове, то и в списанието ще има цените:







Сетих се за филма "Дявола носи прада" 🙂 Малко страшничък и мистериозен изглежда Енгин на снимките,  подозирам някакъв намек за бъдещия му герой
Виж целия пост
# 338


https://www.latfan.com/television/2021/10/16/james-bond-turco-fa … n-akyrek-939.html

Турският Джеймс Бонд? Феновете питат след внушителна корица на актьора Енгин Акюрек
Главният герой на „Дъщерята на посланика“ отново беше актуална тема в своята страна, Мексико и Испания, след като се появи на корицата на есенния брой на списание L'officiel Hommes Turkey.

Публичните му изяви извън екрана са малко, но толкова важни, че той успява да се превърне в актуална тема не само в страната си, но и в различни страни като Мексико, Испания, Аржентина, Чили и няколко други в Южна Америка.



По този повод Енгин Акюрек изненада феновете си, като се появи тази събота на корицата на есенния брой на списание L'officiel Hommes Turkey, което има повече от 18 000 последователи в Instagram. Няколко публикации на изображенията бяха достатъчни, за да може името му да се появява отново и отново в мрежи като Twitter, Facebook и Instagram.

По стила на изображението: тъмен фон, стегнат черен костюм, битъл(колата е Фолксваген Бийтъл) в червен цвят, добре поддържана брада, интензивен поглед и ръце, почиващи на червена кола, имаше няколко фенове, които го сравниха с турския „Джеймс Бонд“. Корицата, озаглавена „Страстта“ с Енгин Акюрек, е именно това, което той отприщи в последователите си по целия свят.



Новият проект
Тези дни турският актьор, станал известен в света с ролята си на „Керим Ългаз“ в „Каква е вината на Фатмагюл?“, трябва да започне снимките на новия си сериал „Бягство“, който ще се запише като главното лице на канал Disney Plus в неговата страна. В драмата, която първоначално ще има осем епизода, той ще играе ролята на журналист и ще има като съ-звезда известната актриса Ирем Хелваджъоулу.



Актьорът, който в САЩ, Мексико и няколко страни от Централна Америка открадна погледи с ролята си на „Санджар Ефе“ в теленовелата „Дъщерята на посланика“, скоро ще се завърне с третия сезон. Според официалния акаунт в Instagram на канала Univisión, който излъчи сезони 1 и 2, драмата ще се върне „по-рано, отколкото си мислите“, което предполага, че ще бъде излъчена преди края на тази година.

В третия сезон Акюрек споделя ролята с актрисата Туба Бююкюстюн, която се присъединява към екипа на сериала, след като главната актриса Неслихан Атагюл Догулу напуска проекта поради болест. Туба Бююкюстюн вече е снимала с  Енгин, след като те участваха заедно в телевизионния сериал „Мръсни пари и любов”, който му спечели няколко международни номинации и награди, и в момента е достъпен за Латинска Америка в Netflix.
Виж целия пост
# 339


https://www.latfan.com/television/2021/10/16/james-bond-turco-fa … n-akyrek-939.html

Турският Джеймс Бонд? Феновете питат след внушителна корица на актьора Енгин Акюрек
Скрит текст:
Главният герой на „Дъщерята на посланика“ отново беше актуална тема в своята страна, Мексико и Испания, след като се появи на корицата на есенния брой на списание L'officiel Hommes Turkey.

Публичните му изяви извън екрана са малко, но толкова важни, че той успява да се превърне в актуална тема не само в страната си, но и в различни страни като Мексико, Испания, Аржентина, Чили и няколко други в Южна Америка.



По този повод Енгин Акюрек изненада феновете си, като се появи тази събота на корицата на есенния брой на списание L'officiel Hommes Turkey, което има повече от 18 000 последователи в Instagram. Няколко публикации на изображенията бяха достатъчни, за да може името му да се появява отново и отново в мрежи като Twitter, Facebook и Instagram.

По стила на изображението: тъмен фон, стегнат черен костюм, битъл(колата е Фолксваген Бийтъл) в червен цвят, добре поддържана брада, интензивен поглед и ръце, почиващи на червена кола, имаше няколко фенове, които го сравниха с турския „Джеймс Бонд“. Корицата, озаглавена „Страстта“ с Енгин Акюрек, е именно това, което той отприщи в последователите си по целия свят.



Новият проект
Тези дни турският актьор, станал известен в света с ролята си на „Керим Ългаз“ в „Каква е вината на Фатмагюл?“, трябва да започне снимките на новия си сериал „Бягство“, който ще се запише като главното лице на канал Disney Plus в неговата страна. В драмата, която първоначално ще има осем епизода, той ще играе ролята на журналист и ще има като съ-звезда известната актриса Ирем Хелваджъоулу.


Актьорът, който в САЩ, Мексико и няколко страни от Централна Америка открадна погледи с ролята си на „Санджар Ефе“ в теленовелата „Дъщерята на посланика“, скоро ще се завърне с третия сезон. Според официалния акаунт в Instagram на канала Univisión, който излъчи сезони 1 и 2, драмата ще се върне „по-рано, отколкото си мислите“, което предполага, че ще бъде излъчена преди края на тази година.

В третия сезон Акюрек споделя ролята с актрисата Туба Бююкюстюн, която се присъединява към екипа на сериала, след като главната актриса Неслихан Атагюл Догулу напуска проекта поради болест. Туба Бююкюстюн вече е снимала с  Енгин, след като те участваха заедно в телевизионния сериал „Мръсни пари и любов”, който му спечели няколко международни номинации и награди, и в момента е достъпен за Латинска Америка в Netflix.
[/i][/color][/b]
Flowers Bouquet



Страст!Страхотно колажче.Heart
Виж целия пост
# 340


Феновете правят страхотни колажи.
Виж целия пост
# 341










Смесено.Минало и настояще.HeartHeartHeart
Виж целия пост
# 342



               https://youtu.be/cSj_W1bvjHM

Феновете са направили даже и клипче за турския Джеймс Бонд.
Виж целия пост
# 343
Ох страхотни снимки на Енгин! Heart Eyes HeartИмам усещането, че новият сериал ще е точно по мой вкус- криминале с много обрати и съспенс! Blush Отдавна си мечтая Енгин да изиграе по-модерна роля, в която е на висок пост , с власт, облечен с костюм! Heart Eyes Мисля, че снимките от списанието рефлектират образа му в сериала, както тук беше написано, подготвят ни за персонажа. Даже бих се радвала да има и някаква заплетена любовна история, няколко дами борещи се за вниманието му и Енгин да го играе малко сърцеразбивач. Stuck Out Tongue Closed Eyes Нямам против накрая все пак да има хепи енд и да избере жената на живота си и да завърши "и заживели завинаги заедно"! Mask
Виж целия пост
# 344


Фенски колаж  е, дано стане реалност скоро...



И другият костюм и аксесоари е с цените.

Аз си се допълвам:



https://www.instagram.com/p/CVItmmng0nw/

Илкнур Шереф - дизайнерката, която облича Енгин, в т.ч. и за тази фотосесия, е сложила негова снимка в инстаграма си. Енгин и благодари. Тя му отвръща с любов.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия