Естетични процедури за лице и тяло – 42 тема

  • 65 934
  • 738
# 195
А къде в София  слагат на единици, а не на зона?
Виж целия пост
# 196
В Скинлайн е на единици.
Виж целия пост
# 197
Добре де , момичета, на вас колко време ви издържа ботокса. Сложих в края на август на цяло лице, след 14 дни бях на ретуш и към днешна дата мимика в гневната бръчка си имам. Да вярно, че е пооограничена, но не е напълно блокирана както в първите дни след поставянето. Възможно ли е да отпуска толкова бързо? Поставям за трети път и нали след всеки следващ продължителността му се увеличава.
Виж целия пост
# 198
Добре де , момичета, на вас колко време ви издържа ботокса. Сложих в края на август на цяло лице, след 14 дни бях на ретуш и към днешна дата мимика в гневната бръчка си имам. Да вярно, че е пооограничена, но не е напълно блокирана както в първите дни след поставянето. Възможно ли е да отпуска толкова бързо? Поставям за трети път и нали след всеки следващ продължителността му се увеличава.
един път съм слагала, два месеца издържа при мен. Чудя се да пробвам ли при друг лекар или да не си давам парите.
Виж целия пост
# 199
Толкова си е.
И аз сложих август и вече започна да поотпуска. Е, има за още месец два.
При ботокса дават трайност 4 месеца, на втория започва да отпуска.

Иначе мен на пачия крак ме държи около 5-6 месеца, но челото макс 4 и половина. После ми падат веждите и ме дразни.
Иначе ако не са веждите, може да издържи до 5.

Единствено ме държа повече (около 7 месеца) при Денкова. Но тогава така ме бетонираха, че нито веждите се вдигнаха и през цялото време ме болеше главата и усещах натиск
Виж целия пост
# 200
Значи съм се заблудила за продължителността на действието на ботокса. Тогава вие през какво време подновявате?
Виж целия пост
# 201
Аз подновявам след 6ти месец, слагала съм няколко пъти, държи ме еднакво всеки път. Докторката ми каза, че е допустимо да се слага два пъти годишно.Сега ми е 6ти месец, поотпуснал ме е, особено пачи крак ме дразни много, но изчаквам още малко преди да подновя.Даже си мисля да сложа само около очите, а гневна по-нататък, тя и без това ми е видима, само като се мръщя на слънце например, не ми е такъв дразнител.
Виж целия пост
# 202
Добре де , момичета, на вас колко време ви издържа ботокса. Сложих в края на август на цяло лице, след 14 дни бях на ретуш и към днешна дата мимика в гневната бръчка си имам. Да вярно, че е пооограничена, но не е напълно блокирана както в първите дни след поставянето. Възможно ли е да отпуска толкова бързо? Поставям за трети път и нали след всеки следващ продължителността му се увеличава.
Аз някъде началото на август слагах за пръв път на пачи крак и в момента мисля, че почти напълно ме е пуснало. На ретуш не сме дослагвали-нямаше нужда. Съвсем скоро ще се запиша за ново слагане, ми се струва...
Виж целия пост
# 203
Привет момичета,
моля за мнение за д-р Паскова. Става дума за т.нар. md кодове или 8 точков лифтинг.
Виж целия пост
# 204
Започнах с ботокс преди две години и тогава слагах само един път годишно.

Сега ми е третата година, сложих на 5.5, ще подновя на 5.11.
Виж целия пост
# 205
Аз до тук два пъти съм слагала на гневна и веднъж на чело. Челото ми издържа почти 8 месеца, че и отгоре. Но с гневната - греда. Третият път ще ходя при трети лекар, белким уцеля най-накрая.
Виж целия пост
# 206
Аз чело обновявам на 4 месеца (хич не ме държи), гневна не правя още, но ме боцка малко над средата на веждите и леко блокира мимиката. Там блокирано стои поне 6 месеца, на подозирам, че и гневната ще ми държи повече.
Пачият крак може и 7 месеца да изкарам.

То и зависи какъв ефект очакваш. Ако искаш да си пълен бетон, няма и 2-3 месеца да има да се радваш. Ако искаш лек блокаж и не те дразни като поотпусне, стига да не е баш като в началото, може и 10 месеца да изкараш.
Ако го правиш, за да повдига веждите и за леко свежест (като мен) - 4-6 месеца. После веждите падат, дори и да не е отпуснал тотално.
Общо взето 2-3 пъти в година не си мърдат май.
Трендафилова каза, че със сегашните ботокси е нормално.
Виж целия пост
# 207
Колко дни след ботокс вече може да се спортува (фитнес)? Май ми казаха 3 дни да се въздържам от тренировки, но не съм сигурна.
Виж целия пост
# 208
Здравейте!
Искам да попитам някой правил ли е лип лифтинг при Д-р Николай Георгиев?
Виж целия пост
# 209
Колко дни след ботокс вече може да се спортува (фитнес)? Май ми казаха 3 дни да се въздържам от тренировки, но не съм сигурна.

Ден-два ти казват без спорт, обаче аз съм тренирала още на следващия ден и си ме беше хванал перфектно, без никакви проблеми. Първият път, когато слагах, ми се наложи да местя мебели още същия ден и пак всичко беше наред.
Но все пак, ако не ти се налага, е по-добре да се кара по-леко откъм физическа активност. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия