Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 84

  • 63 225
  • 750
# 405
Благодаря ви! Ще си чакам 😥😥😥😥🤯🤯🤯🤯
Виж целия пост
# 406
Благодаря ви! Ще си чакам 😥😥😥😥🤯🤯🤯🤯

Стискам палци! Мислете позитивно 😍
Виж целия пост
# 407
нали вече не се обаждат всеки ден?
даже щом има определена дата и час за трансфер изобщо не се обаждат освен ако не се отмени.
Виж целия пост
# 408
нали вече не се обаждат всеки ден?
даже щом има определена дата и час за трансфер изобщо не се обаждат освен ако не се отмени.
Не знам дали е така, защото при мен юли месец тази година не ми бяха звъннали ден преди трансфера, мина 17 часа и аз се обадих. Та беше станало объркване и не ме бяха писали за трансфер на другия ден на замразен ембрион и ако не бях звъннала без малко да се прецакат нещата. А се бяхме разбрали с докторът за точния ден.
Виж целия пост
# 409
Здравейте, на 36 г. съм, имаме дете на 1 г., от първи инвитро опит при др. Цветков. Имаме замразени ембриони. Някой има ли представа дали фондът би финансирал и един зет трансфер? Също така, има ли успешни бременности от ЗЕТ  с ембриони, престояли до максималните 5 години?
Виж целия пост
# 410
Здравейте, на 36 г. съм, имаме дете на 1 г., от първи инвитро опит при др. Цветков. Имаме замразени ембриони. Някой има ли представа дали фондът би финансирал и един зет трансфер? Също така, има ли успешни бременности от ЗЕТ  с ембриони, престояли до максималните 5 години?
https://www.google.com/amp/s/nova.bg/amp/news/view/2020/12/03/307421
Виж целия пост
# 411
Силвенце, благодаря. Такива истории винаги ме обнадеждават,  но се чудех в Бг как стоят нещата и то конкретно в Надежда.  За повече от 5 години не видях цена за съхранение да са посочили. Някой коментирал ли е въпроса с ембриолозите, дали ако ги върнем след още 2 години , би спаднало качеството...
Виж целия пост
# 412
Слънце, мисля че няма толкова значение колко седи, инциденти могат да станат най-вече при замразяване/размразяване.

Примерно е много лошо да се размрази и пак да се замразява по някакви причини.
Виж целия пост
# 413
Благодаря много, Одри Heart Знам го това за размразяването и повторното замразяване, то също ме безпокои, защото ембриончетата са ни по 2 на сламка...А не сме готови никак за шанса за 3 деца:) Доколкото разбрах, почнали са вече да ги слагат по едничко на сламка, но трябва и да се пита изрично и да се изисква от нас самите, пък не всеки ще се сети след пункция точно това да уговаря.
Виж целия пост
# 414
Здравейте! Днес ми се обадиха от болницата за да ми дадат час за ЗЕТ. В приложението обаче ми се начислиха едни 800лв. Имам заповед по фонда. Някой може ли да ме ориентира колко пари излиза ЗЕТ? Все си знаех, че най-вероятно ще трябва да се доплати нещо, но 800лв?? Thinking
Виж целия пост
# 415
Без да искам изтрих предния си коментар. Исках да допиша, че погледнах какво покрива ЦАР:
При дейности по трансфер на размразени ембриони (до 500, 00 лв.):
Ехографски прегледи - 30,00 лв.
Размразяване на ембриони - 100,00 лв.
Култивиране - 30, 00 лв.
Трансфер на размразени ембриони - 340, 00 лв.

Най-добре наистина да ги питаш да не стане грешка. Blush
Виж целия пост
# 416
Без да искам изтрих предния си коментар. Исках да допиша, че погледнах какво покрива ЦАР:
При дейности по трансфер на размразени ембриони (до 500, 00 лв.):
Ехографски прегледи - 30,00 лв.
Размразяване на ембриони - 100,00 лв.
Култивиране - 30, 00 лв.
Трансфер на размразени ембриони - 340, 00 лв.

Най-добре наистина да ги питаш да не стане грешка. Blush

Благодаря! Ще им звънна утре, ако е станала грешка да я коригират, че не ми се спори в деня на трансфера Blush
Виж целия пост
# 417
Здравей,
Ние правихме ЗЕТ на 30.09 със заповед от ЦАР и също ни бяха начислили 800 лв. Предварително бях говорила с дамата, която се занимава с фонда и очаквах сумата да е коригирана. Оказа се, че не е и в деня на трансфера се извърши преизчисленията. Затова на датата на трансфера отиди по-рано и ако сумата е е пак тази им обясни, че се по фонд и не дължиш толкова. Те ще звъннат на колежката и тя ще преизчисли сумата на момента. Предвиди си поне 20 мин.за тези неща. Нашата сума след преизчисленията възлезе на 140лв. вместо 800лв.,както бяха начислили.
Пожелавам ти успех!


Здравейте! Днес ми се обадиха от болницата за да ми дадат час за ЗЕТ. В приложението обаче ми се начислиха едни 800лв. Имам заповед по фонда. Някой може ли да ме ориентира колко пари излиза ЗЕТ? Все си знаех, че най-вероятно ще трябва да се доплати нещо, но 800лв?? Thinking
Виж целия пост
# 418
Много благодаря! Явно ситуацията е идентична. Ще пробвам първо по телефона ако до деня преди трансфера не е коригирана ще отида по-рано Hug
Здравей,
Ние правихме ЗЕТ на 30.09 със заповед от ЦАР и също ни бяха начислили 800 лв. Предварително бях говорила с дамата, която се занимава с фонда и очаквах сумата да е коригирана. Оказа се, че не е и в деня на трансфера се извърши преизчисленията. Затова на датата на трансфера отиди по-рано и ако сумата е е пак тази им обясни, че се по фонд и не дължиш толкова. Те ще звъннат на колежката и тя ще преизчисли сумата на момента. Предвиди си поне 20 мин.за тези неща. Нашата сума след преизчисленията възлезе на 140лв. вместо 800лв.,както бяха начислили.
Пожелавам ти успех!


Здравейте! Днес ми се обадиха от болницата за да ми дадат час за ЗЕТ. В приложението обаче ми се начислиха едни 800лв. Имам заповед по фонда. Някой може ли да ме ориентира колко пари излиза ЗЕТ? Все си знаех, че най-вероятно ще трябва да се доплати нещо, но 800лв?? Thinking
Виж целия пост
# 419
И аз съм била в същата ситуация - наистина в деня на трансфера става прекалкулацията. Изрично ме бяха предупредили да не плащам нищо преди това, защото аз най-често си плащам задълженията онлайн, за да не чакам на каса Simple Smile При мен нямаше допълнително забавяне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия