⭐Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги⭐Суде Гюлар⭐Любими турски актьори *тема 35

  • 21 977
  • 739
# 420


Flowers Bouquet ЕМИ* хубави и позитивни неща си писала и пуснала,
радостно е че снимките продължават, от сутринта чета публикациите за
новия супермутант на коронавируса, как пак всичко се затваря мълниеносно
и дали няма да се спре всичко отново и навсякъде като миналата година..
Турция е забранила полетите и влизането на граждани от Южна Африка
но вече са минали достатъчно последната седмица през летището на Истанбул..
Rolling Eyes
Виж целия пост
# 421

     Софи, новините са наистина отчайващи. Напрежението, страхът и безизходицата отново са на дневен ред, а в нашата страна подценяването и неглижирането на този коварен вирус направо ме вади от равновесие.
     Повсеместно безхаберие, замитане на проблемите, нежелание за ваксиниране ... накъде отиваме и ще видим ли светлинка в тунела - отговор нямам, но се ужасявам от мисълта за нови депресивни състояния и изолация.
     Опитвам се да гледам по-позитивно, да вдъхвам вяра и кураж на близките си, но не винаги се получава, защото и аз  се страхувам от всичко и за всички.
     И малко настроение след целия песимизъм, с който ви залях. Извинете ме!










Виж целия пост
# 422


Flowers BouquetEМИ* благодаря за хубавите гифки,
продължавай, защото както писах преди няколко поста
само красавците могат да ни разсеят от лошите новини които ни заливат..
последно прочетох че супермутанта е опасен като ебола,
затова са тези мълниеносни мерки!!
Weary
Виж целия пост
# 423

     Бързи коли, красиви актьори, екшън - адреналин и приключение. Софи, спирай да четеш и вади коктейлите - ще морим короната с настроение.














Виж целия пост
# 424

     Бързи коли, красиви актьори, екшън - адреналин и приключение. Софи, спирай да четеш и вади коктейлите - ще морим короната с настроение.















Емкааа , наслада за сетивата са любимцитте . Права е Софи в тях е спасението . Не искам да слушам за вируси. Какво ще става Бог знае.

Сервирам пина коладата.
Наздраве  да ни е сладко !


От мен тези гифчета .


секси комисар Гирай у фитнеса . Сърцето е голямо ще побере всички красавци .
Това секси гръбчеее и татуто е истинско от реала не за роля.
Виж целия пост
# 425

секси комисар Гирай у фитнеса. Сърцето е голямо ще побере всички красавци.
Това секси гръбчеее и татуто е истинско от реала не за роля.
    Хайде, малко реклама на потници ...
(само на потници, секси гръбчета - не гледам, противопоказни ми са. Joy Joy)











Виж целия пост
# 426


Flowers Hibiscus Хайде момичета -
 *всяко копче мечтае, да се разкопчае*
Joy



Виж целия пост
# 427


Ама каква е таз' слободия в темата?! Head Band
Аааа, не може така! Misc Gun Чужди мъже, алкохол, стени.. копчета... Rolling Eyes Scream


Водя ви този Комисар да ви сложи малко ред в темата!
Виждате колко е лош/строг.. внимавайте!! Rage
Вие съвсем преднамерено се възползвате от отсъствието на Комисар Халюк...
още не се е появил и хептен сте го ударили на "разхайтен живот"....тц, тц, тц!  Animal See No Evil Joy 




Девойки-ценителки, привет! Kissing Heart Flowers Rose   
Виж целия пост
# 428


Ама каква е таз' слободия в темата?! Head Band
Аааа, не може така! Misc Gun Чужди мъже, алкохол, стени.. копчета... Rolling Eyes Scream


Водя ви този Комисар да ви сложи малко ред в темата!
Виждате колко е лош/строг.. внимавайте!! Rage
Вие съвсем преднамерено се възползвате от отсъствието на Комисар Халюк...
още не се е появил и хептен сте го ударили на "разхайтен живот"....тц, тц, тц!  Animal See No Evil Joy  




Девойки-ценителки, привет! Kissing Heart Flowers Rose  
    Ехааа, искам го този комисар всеки ден в темата - да въдворява ред и дисциплина, да ни следи "изкъсо" и да ни пази денонощно. Joy Но дали ще успее с нас да се пребори, че ние може и да сме прекрасни, но сме и доста опасни... Купонджийки заклети, падаме си по актьори-атлети!
     Грозденце, благодаря ти, че Франческо ни изпрати! Поогледай се и за Халюк, доведи го тук. Чакаме го с нетърпение и нескрито вълнение.
     Ех, Толга, Толга докъде ме докара ...   посред нощите стихове нелепи аз да ти редя.  


Спокойна нощ и усмихнат нов ден, момичета!

Виж целия пост
# 429

Hearts

Hearts



Flowers Bouquet ЕМИ* Flowers Grapes ГРОЗДЕНЦЕ* Kissing Heart

с влизането в темата ме усмихнахте с уникалното чувство
за хумор което имате,благодаря ви!!





Flowers Hibiscus ЦЕЦЕ* къде изчезна, влизай по-често тук,
първата любов не се забравя..
Kissing Heart



Flowers Tulip ФЕМИ* старата любов и новата ти тръпка.. Two Hearts

Revolving Hearts


Всичко е любов* усмихни се.. Heart Eyes
Виж целия пост
# 430
Здравейте, момичета!


''Любовта е огън! Но също като него се нуждае от нещо, което да я подклажда, за да не угасне. Всеки от нас търси онази формула, която да го направи завинаги щастлив с любимия човек.''

С пожелание за много любов и усмивки през почивния ден!



Виж целия пост
# 431
Здравейте!

Софи, права си, първата любов не се забравя...
Затова спретнах подарък- изненада. Дано да ви хареса. Качила съм я в ИГ и тубето

https://www.instagram.com/p/CW0eAXBglRT/



И превода на песничката

Скрит текст:
Спомням си за онези стени, които издигнах около себе си,
но скъпи те се рушат,
а дори не е имало сблъсък,
и дори не издадоха звук!
Намерих начин да те пусна вътре,
но дори и за момент не съм се двоумяла,
защото ме огрява светлината на ореола ти
и сега аз имам своят ангел.
Сякаш се събудих,
ти разруши всяко правило, което си бях установила.
Това е риск, който поемам
и никога няма да те прогоня.
На където и да погледна
съм обградена от прегръдките ти.
Скъпи виждам ореола ти,
ти си онази положителна промяна в живота ми.
Ти си всичко, от което имах нужда и дори повече,
виждам това на лицето ти.
Скъпи виждам ореола ти
и се моля той да не избледнее.
Усещам ореола ти.
Виждам ореола ти.
Усещам ореола ти.
Виждам ореола ти.
Ти ме изгаряш като слънчев лъч
и пронизваш дори най-тъмните ми нощи.
Ти си единствения, когото искам
и мисля, че се пристрастих към светлината ти.
Бях се заклела да не се поддавам на изкушението,
но това между нас не е просто хлътване.
А и гравитацията няма да ми позволи
да се предам повече.
Сякаш се събудих,
ти разруши всяко правило, което си бях установила.
Това е риск, който поемам
и никога няма да те прогоня.
На където и да погледна
съм обградена от прегръдките ти.
Скъпи виждам ореола ти,
ти си онази положителна промяна в живота ми.
Ти си всичко, от което имах нужда и дори повече,
виждам това на лицето ти.
Скъпи виждам ореола ти
и се моля той да не избледнее.
Усещам ореола ти.
Виждам ореола ти.
Виж целия пост
# 432


 Flowers Hibiscus ЦЕЦЕ* страхотна комбинация на клип и песен,
благодаря ти и очаквам още, както и комикси!
Hands Pray Heart Eyes

Виж целия пост
# 433

      Ново от сторито на Толга: Най-после Комисар Халюк (или Ефе не мога да разбера) с партньорката. Любопитството ми донякъде е задоволено, а и на снимката новата екранна двойка определено ми хареса.




Комплектът е преместен в Истанбул...

3-седмичният снимачен процес на филма "Aynasız", продуциран от Han Media, приключи в Анталия, екипът наскоро се завърна в Истанбул и 4-тата седмица на снимките на филма започнаха в Истанбул.
Планирано е филмът да бъде пуснат през първите месеци на 2022 г.; В актьорския състав на филма Толгахан Сайъшман е едновременно продуцент и играе два различни персонажа като Ефехан и Халюк; Участват още: Erdal Özyağcılar , Algı Eke, Sarp Bozkurt , Öznur Serçeler, Serdar Burak Şanal, Çağla Boz, Aslıhan Karalar , Barbaros Dikmen, Mehmet Bozdoğan и Sera Tokdemir

dedikoduymus

Здравейте!

Софи, права си, първата любов не се забравя...
Затова спретнах подарък- изненада. Дано да ви хареса. Качила съм я в ИГ и тубето

https://www.instagram.com/p/CW0eAXBglRT/



И превода на песничката

Скрит текст:
Спомням си за онези стени, които издигнах около себе си,
но скъпи те се рушат,
а дори не е имало сблъсък,
и дори не издадоха звук!
Намерих начин да те пусна вътре,
но дори и за момент не съм се двоумяла,
защото ме огрява светлината на ореола ти
и сега аз имам своят ангел.
Сякаш се събудих,
ти разруши всяко правило, което си бях установила.
Това е риск, който поемам
и никога няма да те прогоня.
На където и да погледна
съм обградена от прегръдките ти.
Скъпи виждам ореола ти,
ти си онази положителна промяна в живота ми.
Ти си всичко, от което имах нужда и дори повече,
виждам това на лицето ти.
Скъпи виждам ореола ти
и се моля той да не избледнее.
Усещам ореола ти.
Виждам ореола ти.
Усещам ореола ти.
Виждам ореола ти.
Ти ме изгаряш като слънчев лъч
и пронизваш дори най-тъмните ми нощи.
Ти си единствения, когото искам
и мисля, че се пристрастих към светлината ти.
Бях се заклела да не се поддавам на изкушението,
но това между нас не е просто хлътване.
А и гравитацията няма да ми позволи
да се предам повече.
Сякаш се събудих,
ти разруши всяко правило, което си бях установила.
Това е риск, който поемам
и никога няма да те прогоня.
На където и да погледна
съм обградена от прегръдките ти.
Скъпи виждам ореола ти,
ти си онази положителна промяна в живота ми.
Ти си всичко, от което имах нужда и дори повече,
виждам това на лицето ти.
Скъпи виждам ореола ти
и се моля той да не избледнее.
Усещам ореола ти.
Виждам ореола ти.
        Цеце, много приятно ме изненада. Възхитена съм и от клипчето, и от песента с превода. Благодаря ти!

Виж целия пост
# 434

Hearts

Hearts



Няма втори шанс за първи впечатления*.. Sunglasses Yum
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия