💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 87 296
  • 1 869
# 150
хахахаха кой си пожела Бялото Митееееее? Много му се зарадвах
Виж целия пост
# 151
Ако не заквичи Паулина, няма да се разбере, че е там.

Хайде, усмихна се Андрей! Голям дерт ми беше.
Виж целия пост
# 152
Това недоразумение трябваше да бъде изхвърлено още на кастингите.
Огромен автогол си вкараха с тази нагла, некадърна и бездарна циганка.
Заради нея основно (но не само) олеква целия им сезон и го праща в жанра, 'трагикомедия' и 'пародия'

Това предаване си е пародия и без Мани.Предишните сезони Мани я нямаше и пак си беше пародия.Тупарев си е направил сметката.Я колко коментари има само за Мани.Тя е главен герой в пародията,  и затова я държат.
Виж целия пост
# 153
Сезонът, както и другите, олеква не от Мани, а от Тупарев.
Виж целия пост
# 154
Имам да ви чета още. Минавам само да кажа, че вече съм 100% сигурна, че Кремена не е жена!
Виж целия пост
# 155
Джуджи може да възроди Педя-човек за Лека нощ, деца!
Виж целия пост
# 156
Ако? Ако..., а ако Красима не беше се спънала и отидеше на елиминацията?
Първа Мани, втора Красима, трета Соня и примерно Бети отпада?
Толкова много вероятности има, АКО и както реши продукцията. Wink
Може точно смяната да е спасила Елизабет, това защо не го отчитат.
Виж целия пост
# 157
Паулина изпуснА козата.. Леле-леле... леле Grinning
Виж целия пост
# 158
От 10 000 кандидати изпъкна Мани, с какво?
Ама вие май не гледате предаването.Мани си казва с какво е по-добра.Малка е,  лека е и е по-умна от всички.Мани събира много критики от хората,  но пък за сметка на това цяло племе я носи на ръце.И това ако не е признание;))))
Виж целия пост
# 159
След рекламите:Поли срещу Моли
Виж целия пост
# 160
Имам да ви чета още. Минавам само да кажа, че вече съм 100% сигурна, че Кремена не е жена!
Кое те кара да мислиш така?
Виж целия пост
# 161
Ако Стоян носи Мани на конче в басейна, я виждам първа на халките!
Виж целия пост
# 162
Ако? Ако..., а ако Красима не беше се спънала и отидеше на елиминацията?
 Първа Мани, втора Красима, трета Соня и примерно Бети отпада?
Толкова много вероятности има, АКО и както реши продукциата. Wink
Може точно смяната да е спасила Елизабет, това защо не го отчитат.

Така е по-удобно, иначе как ще плюят Красима?
Виж целия пост
# 163
Дано приключенците отидат в резиденцията.
Виж целия пост
# 164
Аз си пожелах Бялото Мите.
Кеф. 😂❤️
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия