💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 87 296
  • 1 869
# 165
Аз си пожелах Бялото Мите.
Кеф. 😂❤️

Моля те, пожелай си да вземат лиценза на Тупарев. Моля те, моля те, мооооооооооооооооля!
Виж целия пост
# 166
Ако? Ако..., а ако Красима не беше се спънала и отидеше на елиминацията?
 Първа Мани, втора Красима, трета Соня и примерно Бети отпада?
Толкова много вероятности има, АКО и както реши продукциата. Wink
Може точно смяната да е спасила Елизабет, това защо не го отчитат.
Така е по-удобно, иначе как ще плюят Красима?
Андрей коментираше мястото на Красима в играта.
Елена е вън заради Красима. Това е. Точка. Дали Елизабет, Соня или Красима щеше да е отпаднал в тази игра не е ставало дума.
Виж целия пост
# 167
На Габи и Мартин по им вървеше комуникацията сякаш.. Сега я някакво странно.
Виж целия пост
# 168
Мартин как рецитира, няма шанс да отговори на прости въпроси на Елена като какво прави по цял ден…
Виж целия пост
# 169
Мартин не я покани да спи при него.
Виж целия пост
# 170
Прияде ми се рибка.
Виж целия пост
# 171
Три кози в козарника!
Виж целия пост
# 172
Имам да ви чета още. Минавам само да кажа, че вече съм 100% сигурна, че Кремена не е жена!
Кое те кара да мислиш така?
От много време дебна да видя нещо, е видях я адамовата ябълка
Виж целия пост
# 173
Ама защо им дава в устите направо? Да им го сипе някъде.
Виж целия пост
# 174
Как ги дърпа за рогата! Горките козички с тази коза Паулина!
Виж целия пост
# 175
Бре, не толкова лоша конструкция са направили на козарника Приключенците. Ама вратата ако я духне малко по-силен вятър ще се наложи стопанина да я търси в гората наоколо.
Виж целия пост
# 176
Скрит текст:
Ако? Ако..., а ако Красима не беше се спънала и отидеше на елиминацията?
 Първа Мани, втора Красима, трета Соня и примерно Бети отпада?
Толкова много вероятности има, АКО и както реши продукциата. Wink
Може точно смяната да е спасила Елизабет, това защо не го отчитат.
Така е по-удобно, иначе как ще плюят Красима?
Андрей коментираше мястото на Красима в играта.
Елена е вън заради Красима. Това е. Точка. Дали Елизабет, Соня или Красима щеше да е отпаднал в тази игра не е ставало дума.

Грешиш! Елена е вън, защото допусна две загуби. А е на мястото на Красима, защото Продукцията допусна следващия номиниран по гласове да отиде на елиминация. Това е!
Виж целия пост
# 177
Няма такива мишки като Туджаров и другите около него.
Виж целия пост
# 178
Семира капитан,защото има рожден ден.Милена има прекрасни доводи.
Виж целия пост
# 179
Хехех .. познах, че Туджаров и Валентин няма изобщо да искат Капитанството Simple Smile Ясно беше, че ще е Семира.
Всяка индивидуална игра през тази и следващата седмица носи огромен риск да се превърне и в елиминация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия