Лакове за нокти - 155

  • 38 389
  • 735
# 390
Грийни, ето:


П. С. Лакът на майка ми с "технологията" държи повече от 2 денонощия вече. Каза, че днес е стъргала по навик нещо с показалеца (някаква тава със загоряло май)- чудеше се как така няма излющено...😆
Виж целия пост
# 391
Джулс, извън сезонно, ама толкова готино 💗💗💗
Виж целия пост
# 392
ГР 86 и Bel 52. Само на силна светлина си личи, че са 2 цвята Grinning

Виж целия пост
# 393
След седмица със Zoya Reva, дойде време за нещо различно. Мислех за Apple, но като отворих шкафа и този лилав Flormar беше отгоре. Та да не ровя повече... 🙂

Виж целия пост
# 394
Тествах топ лака на Catrice върху сегашния ми лак лак, изсъхна много бързо
Виж целия пост
# 395
Флормар 397 и GR Color expert 79 🙂

Виж целия пост
# 396
Катерина, много идейно! 🙂
Тина, поне на снимката си личи доста добре 🙃 Как правиш преливката?
Ивче, страхотно лилаво! 💜
Виж целия пост
# 397
Ходих в Лили да търся прословутата Аура ,номер обаче на шишенцето не видях .Къде да гледам -залепили са лепенки върху шишетата и иди разбери къде, какво, кога🤣🤣😪
Виж целия пост
# 398
Ходих в Лили да търся прословутата Аура ,номер обаче на шишенцето не видях .Къде да гледам -залепили са лепенки върху шишетата и иди разбери къде, какво, кога🤣🤣😪

Етикетите са безцветни със ситен бял шрифт. Най-горе е номерчето. И аз ги въртях шишетата, докато не го видя. Joy
Виж целия пост
# 399
Точно там  има лепенка сложена от магазина която закрива номерчето.Другия път ще ги огледам пак. Дано го открия.
Виж целия пост
# 400
Миме, ако става дума за Аура 101, не можеш да я сбъркаш. Мръсно/млечнобял лак със златист шимър/частички. Мисля, че имат само още 1-2 нюанса в бяло. Най-отляво търси, защото са подредени по номера, от по-малки към по-големи. После стоят бананановожълто и зеленикавожълто които са доста светли цветове.
Виж целия пост
# 401
Благодаря Dolce ще потърся Много ми хареса как изглежда Искам да го видя на живо и евентуално да си го закупя имаше повече от десетина цветове кой от кой по-хубави с доста бели шимърчета Абе красота пак ще досаждам на продавачките едната дори се опита да ме увери че нямат номера и лепенката не е залепена на грешното място
Виж целия пост
# 402
Здравейте, момичета!
Някой от вас ползвал ли е лак на La Roche-Posay? Знаете ли в кои физически магазини се предлагат такива?
Скоро ми подариха лак на тази марка и съм възхитена! С години се борех с разслоение на ноктите и най-после с този продукт ноктите ми се оправиха, та искам сега да си купя и в други цветове.
Виж целия пост
# 403
Ааа, не се връзвай на такива "номера" 😁 Имат, имат си номер Аурите! Чак толкова нюанси с шимър нямат! Аура 101, 104 и 105 са с шимър (доколкото помня), 104 е розов със златист шимър, а 105 е млечнорозов с деликатен, почти незабележим шимър.
Не съм чувала за тези лакове...може ли снимка, да го видим този така хубав продукт? 🙂
Виж целия пост
# 404
101 ще ти хареса още повече на живо. Grinning Отляво надясно е 2-ри или 3-ти лак. Когато го вземеш, го раздвижи и ще видиш златните частички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия