ДЕВЕТИ клас 2021/2022 - В училище или под карантина не скучае деветокласната дружина

  • 43 016
  • 755
# 330
Честит празник на празнуващите! Да им е така слънчево на душата,като времето днес.
Мъдрите ли нещо за Хелоуин?
Виж целия пост
# 331
Дъщеря ми се е организирала с приятелки да се събират в едната и да се маскират и веселят. Дори минахме през омразното Джъмбо преди няколко дни да накупим маскировка, бои и т.н.

ЧИД на Митко на мама Мони. Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 332
Близначките също са поканили приятелки вкъщи в неделя с преспиване за Хелуин.
Много добра идея с Джъмбо, трябва да го предложа и аз.
Виж целия пост
# 333
В Лидл също има хубави боички и маски за Хелоуин.
Тийнката е поканена на гости при приятелки и ще спи там. И без това на 1 ноември не учат, сигурно ще стоят до 3 часа и после ще спят до обяд..Joy
Виж целия пост
# 334
Мама Мони, честит имен ден на Митко! Жив и здрав да бъде!
Виж целия пост
# 335
Във фег няма да се проведе творческото писане на ае. От всички випуски са проявили желание цели ДВЕ деца. Много се впечатлих. На над 400 деца от тях АЕ им е профил, но никакъв интерес.
Виж целия пост
# 336
Честито на именниците! Да са здрави и успешни!
Виж целия пост
# 337
zazu, относно картата за ГТ
Скрит текст:
аз заредих карта за три месеца и изтръпнах като видях на валидатор в метрото, че важи само до началото на ноември, а е платена до януари... Погледнах касовата бележка и на нея пише всеки период/месец по отделно. Така че, спокойно!
Виж целия пост
# 338
Само да споделя какво прочетох ксто коментар на един татко под въпрос дали давате разрешение да се тестват децата, не мога да цитирам дословно, но бе от рода на "не, не искам да ми тестват детето, защото аз съм ваксиниран с 2 игли, преболедувал и не искам да стоя 10 дни карантина, защото на детето ми тестът е светнал червено, без дори и да съм видял как е взета пробата и дали е точно на моето дете"...
Мисля, че и над това трябва да се помисли като вариант за отказ на много от родителите, не, че ги притеснява самото тестуване...
Виж целия пост
# 339
Като е светнал се прави пср за потвърждение, никой не карантинира на база бързи тестове. Аман от недочели и недоразбрали.
Виж целия пост
# 340
Като е светнал се прави пср за потвърждение, никой не карантинира на база бързи тестове. Аман от недочели и недоразбрали.
Айде, по -полека с квалификациите, моля! Проверявайте, преди да хулите! 😉..Хората са си много добре информирани и с основание се притесняват...
Как да не карантинират с бърз тест?! Заповедта е даже от 22.12.2020 г...
https://www.mh.government.bg/bg/novini/aktualno/brzite-antigenni … at-kato-vzmozhno/
Нима не сте чела за доста случаи, при които при бърз антигенен тест карантинират, веднага човекът си прави пср - отруцателен, но не му смъкват карантината, защото единият тест, независимо, че е бърз, е дал положителен резултат?! Дори в близкото ми обкръжение има такъв човек...Да не говорим, че от пролетта насам всичките ми познати само на база антигенни са били в карантина..

А относно ученическите тестове - някой да е обявил, че няма да "вкарват" в карантина? Аз поне не съм разбрала, ако вие знаете, моля дайте официален линк, да се запозная! Може пък и в съобщенията, които са изпращали до родителите, да са пояснявали..Дайте да видим!
Виж целия пост
# 341
Е, и като вкарат в карантина какво? Не схващам кое е страшното? Ами болни са, заразни са, естествено, че ще са карантинирани. Или какво? Да ходят и да заразяват?
Виж целия пост
# 342
Вчера толкова интервюта на директори и учители видях,че ако случайно родителите гласуват положително,ако случайно поръчат тестове и те дойдат скоро, учителите ще откажат. Спокойно.
И без това не важи за нашите деца,а само 1-4 клас.
FDA току-що е  одобрила Файзер за ваксиниране на деца 5-11 години. Другите страни скоро ще си решат окончателно проблема. А нашите деца ще  завършат и университет дистанционно.
Виж целия пост
# 343
И аз дочух, че във Великобритания почват ваксиниране и на малките. Не знам дали е вярно.
Виж целия пост
# 344
Е, и като вкарат в карантина какво? Не схващам кое е страшното? Ами болни са, заразни са, естествено, че ще са карантинирани. Или какво? Да ходят и да заразяват?
Може би трябва да прочетете 2 пъти края на довода...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия