💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 8 (17.10. - 24.10.2021)

  • 83 665
  • 1 784
# 315
Това не бяха ли топките и чувалите от играта на Симеон и другите двама?

Може ли да ви питам нещо: Симеон бил ли е в резиденцията? Спорим тук с мъжа ми, че и двамата толкова гледаме...

Да
Виж целия пост
# 316
С такова меню трябваше досега сто пъти да хване разстройство или да го боли стомахът. Онези на дивата река също трябваше всички да са се подрискали, най-малкото от мръсотия.
Виж целия пост
# 317
Аз, ако съм на мястото на Поли, пак веднага ще ги пусна козите на свобода. Да си ги търсят и събират Продукцията и Стопанина. RageRageRage
Виж целия пост
# 318
Изпуснала съм новата тема! Благодаря! 🌺
Виж целия пост
# 319
Стоян как е трениран на търпение и мълчание...
Виж целия пост
# 320
Гледам тази битка и се чудя дали Бойците осъзнаха колко много се прецакаха като изпратиха Соня на елеминация. Да, може и да мрънкаше много и да им правеше скандали, ама на игрите винаги се справяше. Разбира се, не бе на ниво Елизабет или Красима, ама винаги се представяше прилично... А сега с тази Кремена са двойна трагедия.
Виж целия пост
# 321
Виж целия пост
# 322
Стискам палци Марти да победи Калоян и всъщност всеки следващ. След толкова лишения и мъки на този плаж е редно да стигне до обединеното племе. Не ми е фаворит (никой не ми е вече), но ако го направят победител ще се радвам.

Следващата седмица искам Поли, Моли и Доли в резиденцията!!!
Виж целия пост
# 323
Играта между Мартин и Калоян е доста хубава също.
Изобщо жалко за многото сценарии този сезон, игрите им са на много по-добро ниво в сравнение със старите два сезона.
Виж целия пост
# 324
Цитирам мъж ми:
Единствения начин да се отърват от Мани, въпреки любезното съдействие на продукцията е да я пуснат да плува и като тръгне да се дави да не я спасяват.
Още не мога да се начудя на наглостта на това женище!
Не, единственият вариант да си тръгне е и нея да я тръшне някоя пневмония. Туджаров с интриги щеше да се докопа до финала, за сметка на хора като Калоян, Мартин и други , и само пневмонията му се опря. Манка от грошове, имунитети и тем подобни е на път да направи същото. Явно трябва да я тръшне пневмония.
Как да я тръшне пневмония, като половината и органи са изпопадали!?
Сега беше момента да се отърват от нея, скачат и тримата на ластика и Мани се изстрелва в небесата 😂
Виж целия пост
# 325
Ей сега почва голямото мрънкало Калоян да се жали.
Виж целия пост
# 326
Следващата седмица искам Поли, Моли и Доли в резиденцията!!!
Да се къпят в басейна, нали 😆
А на Мани, защо не и дават такива игри, кану, море, това-онова…
Виж целия пост
# 327
Калоян с тези ръце е само за мъкнене на тежести.
Виж целия пост
# 328
Калоян ме дразни повече от Мани. Голямо мрънкане, голямо охкане...Чак не спал добре...на принцесата, граховото зърно и пречи!
Виж целия пост
# 329
Калоян е химик, Мартин е много по-жилав.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия