Всичко за всички марки гел лакове -38 тема

  • 43 434
  • 794
# 450
Страхотен е, Есмералда! Hug Аз още мисля какъв да ми е коледния маникюр...  Върти ми се нещо детско с мноого коледни стикери на бял фон...Още го мисля. Grinning
Виж целия пост
# 451
И на мен много ми харесва 💙
Виж целия пост
# 452
Благодаря, момичета Hug

Страхотен е, Есмералда! Hug Аз още мисля какъв да ми е коледния маникюр...  Върти ми се нещо детско с мноого коледни стикери на бял фон...Още го мисля. Grinning

Аз всъщност исках маникюр с Гринч за Коледа, но не се сетих да поръчам такива стикери на време от Али, а не мога да рисувам. В нета обаче има страхотни дизайни.
Виж целия пост
# 453
https://images.app.goo.gl/iBxTkw16ybcSFZaV9
Как мислите, че е направен лакът на кутретата? С люспички от бурканче, с прах, с брокатен лак/ гел? Много ми харесва. Ако някой е виждал клип как се прави подобен ефект- ще бъда благодарна да сподели.Hug
Виж целия пост
# 454
Пише, че е вдъхновено от работата на това момиче:
https://www.instagram.com/lizaliwi/

А тя към всяка снимка има описани продуктите и сайтовете- немски и австрийски. Аз го виждам, някакъв такъв холограмен брокат:
https://glitterbels-germany.de/collections/winter-weihnachts-tre … bels-prince-flake
Виж целия пост
# 455
Есмералда, страхотен маникюр, браво Blush

Я ми кажете, като по опитни, лаковете котешко око, задължително ли се слагат върху черна основа, с друг цвят дали ще се получи? Някой пробвал ли е?
Виж целия пост
# 456
https://images.app.goo.gl/iBxTkw16ybcSFZaV9
Как мислите, че е направен лакът на кутретата? С люспички от бурканче, с прах, с брокатен лак/ гел? Много ми харесва. Ако някой е виждал клип как се прави подобен ефект- ще бъда благодарна да сподели.Hug
Обикновени глитъри от Али-то. Сухи на люспички.
Вчера дори получих два  на Борн Прити - едното точно такова синьо-зеленикаво, другото - прозрачно-халогенно едно такова. Погледнете и ще си харесате!
Виж целия пост
# 457
Мацката е написала в инстаграм използваните продукти - различни брокати с едри частици и изграждащ гел. Аз лично такива интересни брокати не съм намирала в Али, Мелани, ако ти имаш такива, може ли да пуснеш линк?

Виж целия пост
# 458
Оттук са моите:
https://www.aliexpress.com/item/1005002048955384.html?spm=a2g0s. … .0.27424c4dPQu63A

Да кажа само, че аз лично често смесвам - синьо и зелено и т. н.
Оттук получих №1g01 и №0,2 g
Виж целия пост
# 459
Хрис, Есмералда, Мелани- златни сте, благодаря! Hug
И аз имам много люспички и брокати, но точно такива нямам. Blush
Виж целия пост
# 460
Мелина, beautilux имат подобен брокат в бурканче, не е сух.
Ето този:
https://a.aliexpress.com/_mMqtq4e
Виж целия пост
# 461
Скрит текст:
Gratol само база с блещукащи частички. След месец без лак,че не намирам време...само за това отделих...
Виж целия пост
# 462
Хрис, Есмералда, Мелани- златни сте, благодаря! Hug
И аз имам много люспички и брокати, но точно такива нямам. Blush
Тук съм снимала разни брокати от две палитри, не мога да уловя точно цветовете.



От тук:
https://www.aliexpress.com/item/4000636589212.html?spm=a2g0s.904 … .0.27424c4dwQLv2J

Имам и някакъв полигел със син шимър:


https://www.ebay.com/itm/402923039222?var=673134188523
Виж целия пост
# 463
Момичета може ли да ми препоръчате някакъв продукт като гел или крем за премахване на кутикули който да мога да си закупя от близката дрогерия понеже нямам време да чакам доставки от сайтове. Simple Smile
Виж целия пост
# 464
Добър вечер,
Аз най накрая се наканих да дам втори шанс на Гел Х формите. Вчера си играх имам чувството цял ден (със свалянето на стария лак и оформяне). Исках да ги оставя с дължината и формата на формите, но реших да ги скъся малко, защото не съм свикнала с такива дълги нокти.
Тъкмо идвах да ви се похваля, че ми харесва какво се получи и дано да издържат този път, ноо реших първо да мина да измия чиниите.... Е познайте вече имам първият паднал нокът.

(Лепя с база, още не ми пристигнал екстеншън гелът. Като пристигне най-вероятно ще им дам последен шанс.

Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия