Магазини Pepco 7

  • 67 290
  • 738
# 270
В мега мол работи до 19, вероятно навсякъде е така
Виж целия пост
# 271
В Делта планет мол няма ароматни комплекти, беше показана снимка три страници по-назад.  Аз отидох не за това, а да търся кафявата масичка - поднос от брошурата, показана четири стр. по-назад, вече два пъти ходя, питам продавачките, ровя, оглеждам....уви. Може изобщо да не заредят в този маг. Така ми казаха.
Моля, ако някой във Варна види масичката, да ми я стиска и да ме вика под тревога - да хуквам Simple Smile

Купих това- имаме подобен полилей - цяла топка.
Виж целия пост
# 272
Пак си повдигам въпроса - някой във Варна виждал ли е ароматните комплекти?


На пазара вчера са заредили 6 броя-толкова са били в едно кашонче.Веднага са свършили.Не знаят дали пак ще получат.
Виж целия пост
# 273
Камея,вчера в Гранд мол е нямало.Моята приятелка утре е на работа,ако има ще отдели.
Виж целия пост
# 274


Купих това- имаме подобен полилей - цяла топка.


Свети ли достатъчно силно, за да може книга да се чете?
Виж целия пост
# 275
Да
Продава се без крушка.Касиерката ме насочи да си взема от техните крушки - 40 вата, енергоспестяващи, 470 лумена...3 лв.е. Свети достатъчно силно, без да заслепява и да дразни.
Виж целия пост
# 276
Много хубави свещи имаше, взех само 3, уж за подаръци, ама май ще си ги оставя Joy
Виж целия пост
# 277
Има ли някой от Бургас, който ще ходи в Пепко? Искам  зеления ватиран комплект на Мики Маус за момче. 😁👀
Виж целия пост
# 278
Тинити комплекта е много хубав 😍
И аз си го поръчах..
Но да знаеш, че не е дебело ватиран, а съвсем леко.
А също и че леко се сви при пране без сушилня. ...по осезаемо блузката.🙂
Виж целия пост
# 279
Пак си повдигам въпроса - някой във Варна виждал ли е ароматните комплекти?


В петък имаше няколко комплекта на Осми Приморски.
Виж целия пост
# 280
Тинити комплекта е много хубав 😍
И аз си го поръчах..
Но да знаеш, че не е дебело ватиран, а съвсем леко.
А също и че леко се сви при пране без сушилня. ...по осезаемо блузката.🙂
То хубав, ама няма кой да ми свърши услугата. Как пък няма някой около мен със сертификат. 😂
Виж целия пост
# 281
Пак си повдигам въпроса - някой във Варна виждал ли е ароматните комплекти?


В петък имаше няколко комплекта на Осми Приморски.
Благодаря, точно в петък взех последните три от магазина.
Много са красиви на външен вид.
Виж целия пост
# 282
Извинете за невежеството ми, но тези ароматни комплекти как се ползват? Blush
Виж целия пост
# 283
Ами ароматизираш си където искаш..
Аз клетката със стъкленото шишенце съм го сложила в хола.
Свещта е във една витрина към други подобни..когато и дойде редът си палваш 😆
А плочката дето четох, че се води за гардероб съм сложила в банята...
Имам аромата  Пачули и честно казано не е моят, затова не е при дрехите ми😊
Но както казах поръчка беше и нямам право на рекламация 😁😆
Виж целия пост
# 284
Може ли снимка на комплекта на мики маус който коментирате?
Нямам сертификат но от входа ми продават каквото искам ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия