Магазини Pepco 7

  • 67 290
  • 738
# 375
Вчера в Пепко срещу Хоуммакс /Тракия, Пловдив/никой не проверяваше за сертификат. Влизаше се напълно свободно. Нито в Уайкики аутлета /пак там/проверяваха.
Виж целия пост
# 376
Вчера в Пепко срещу Хоуммакс /Тракия, Пловдив/никой не проверяваше за сертификат. Влизаше се напълно свободно. Нито в Уайкики аутлета /пак там/проверяваха.

В ДМ - също. Само питаха, дали имаш сертификат, но при опит за показване от страна на клиента, го спираха с думите "Не, няма нужда. Заповядайте!" И всъщност така би трябвало да е - все пак всеки сам да носи отговорност.
Виж целия пост
# 377
аз се учудих, че в ДМ искат сертификати. не се ли води дрогерия, т.е. освободена от сертификати
Виж целия пост
# 378
При нас в Благоевград в ДМ и Лили от ден първи не търсят сертификати, аз знам, че се водят дрогерии и не би трябвало да търсят. А в нашето Пепко само ги поглеждат, но като си тръгвах онзи ден отвориха и трите каси и на входа нямаше никой. На късмет е.
Виж целия пост
# 379
И в кварталния ми дм не ме пуснаха без сертификат едвам измолих да взема една биберонка че беше много спешна..
Виж целия пост
# 380
дано премахнат това безумие. кофти рАЗделят хората Sad
Виж целия пост
# 381
Тъкмо имах път в района на близък мол, то пък работело от 11 Пепко? Ей, лоша работа.
Ще видим в кварталното дали ще вляза, да нямат някоя изненада и те.
Виж целия пост
# 382
Знае ли се кога ще има нова брошура?
Виж целия пост
# 383
Дева, нашето Пепко е с временно работно време до 19 ч, но изобщо не съм се сетила да погледна кога отварят...🤔
Виж целия пост
# 384
Нашето беше преди време с работно време от 11-до 19 ч. После го промениха на 10-20 ч.
Виж целия пост
# 385
Пийк,про нас има такива коли,от 20 и 30 лв.Да ти купя ако искаш?
Взех само свещ и чорапи за детето,имаше много коледно,само сектор за дома беше опоскан
Виж целия пост
# 386
Пийк,про нас има такива коли,от 20 и 30 лв.Да ти купя ако искаш?
Взех само свещ и чорапи за детето,имаше много коледно,само сектор за дома беше опоскан
Не, не. Трябва да е тази от 8 лв. Ако няма сега в нашия Пепко, ще ходя в Хиполенд
Виж целия пост
# 387
ДМ бяха писали, че поради някакви законови норми не са регистрирани като дрогерия, въпреки че са такива и поради тази причина изискват сертификат в големите обекти.
Виж целия пост
# 388
Мисля, че този път просто в Заповедта нямаше изключение за дрогериите и съответно, щом са над 300 кв. м или в Мол, няма изключения...
Виж целия пост
# 389
Днес загледах сушилник за чинии. Черен, матов, метален. Исках да му хвърля едно око у дома и отворих сайта, но не го откривам. Някой дали го има и дали от ползване се е обелила черната боя?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия