Прахосмукачка робот - 22

  • 71 948
  • 751
# 630
Някой има ли Xiaomi Mop Pro 2 - общо взето е подобрена версия на Mop Pro - по-голяма батерия, по-голяма смукателност и разни други подбрения. Цената на mop pro-то е около 500 лева ( миналата седмица беше 450 в emag ), а mop pro 2 го има намалено на около 670 в xiaomi-shop. Питам защото ударих греда с един Xiaomi Mop Pro Plus ( този модел е без lidar ) и то точно купуван от xiaomi shop.
Виж целия пост
# 631
Привет,
Спешно трябва да се спра на един от двата модела Roborock...
1. Roborock S6 MaxV
2. Roborock S6 Pure
Наистина моля, ако някой ползва тези модели...помогнете ми със съвети! Само камерата ли е разликата м/у тях? Благодаря!
Виж целия пост
# 632
Привет,
Спешно трябва да се спра на един от двата модела Roborock...
1. Roborock S6 MaxV
2. Roborock S6 Pure
Наистина моля, ако някой ползва тези модели...помогнете ми със съвети! Само камерата ли е разликата м/у тях? Благодаря!
MaxV. С най-висок рейтинг от всички модели на Роборок, гледах сравнително видео с 35 модела различни прахосмукачки.
Виж целия пост
# 633
Здравейте, какво бихте препоръчали за сумата около 1000+ най-много още 100 лв.
Виж целия пост
# 634
Здравейте, какво бихте препоръчали за сумата около 1000+ най-много още 100 лв.
Toва: https://www.irobot.bg/produkt/roomba-i3/ , може и без +, но самопочистването си заслужава.

Тези, които имате i7+ - как се държи роботът след последния ъпдейт? Имам предвид, че когато е на базата периодично свети. Преди не беше така. Кръгът му светеше само докато зареждаше.
Виж целия пост
# 635
Здравейте, какво бихте препоръчали за сумата около 1000+ най-много още 100 лв.
Toва: https://www.irobot.bg/produkt/roomba-i3/ , може и без +, но самопочистването си заслужава.

Тези, които имате i7+ - как се държи роботът след последния ъпдейт? Имам предвид, че когато е на базата периодично свети. Преди не беше така. Кръгът му светеше само докато зареждаше.

Точно по същия начин кръгът присветва през определено време.
Виж целия пост
# 636
Здравейте, какво бихте препоръчали за сумата около 1000+ най-много още 100 лв.
Toва: https://www.irobot.bg/produkt/roomba-i3/ , може и без +, но самопочистването си заслужава.

Тези, които имате i7+ - как се държи роботът след последния ъпдейт? Имам предвид, че когато е на базата периодично свети. Преди не беше така. Кръгът му светеше само докато зареждаше.

Точно по същия начин кръгът присветва през определено време.
Присветна кръгът, да
Виж целия пост
# 637
И в менюто са добавили опция за включване/ изключване на индикатора.
Виж целия пост
# 638
Здравейте. Имате ли впечатление как се справят роботите за прозорци с безпрофилно остъкление? Тъй като те все пак не са така стабилно закрепени, а и са тесни.
Виж целия пост
# 639
Проблем е за роботите, захапва от дограмата.
Виж целия пост
# 640
Аз съм с I7 и да, присветква кръгчето от известно време.
Виж целия пост
# 641
Вече съм с Roborock S6 MaxV, но не съм доволна от чистенето на килим! Старото ми iRobot се справяше перфектно! Дали аз имах големи очаквания от новото поколение роботи...или правя нещо грешно...😢
Виж целия пост
# 642
Здравейте. Приятелка си е взела Румба 671, но при включването ѝ светят в червено триъгълник и батерията. Сложила го е на станцията, но нищо не се променя. Някакви насоки какво е това и как да действа?
Виж целия пост
# 643
Здравейте. Приятелка си е взела Румба 671, но при включването ѝ светят в червено триъгълник и батерията. Сложила го е на станцията, но нищо не се променя. Някакви насоки какво е това и как да действа?
Един рестарт да опита да направи.
Махнала ли е предпазната лента на батерията? Да опита да извади и постави отново контейнера за боклук, може да е разместен и да не е “легнал” хубаво на местото си.
Виж целия пост
# 644
Здравейте. Приятелка си е взела Румба 671, но при включването ѝ светят в червено триъгълник и батерията. Сложила го е на станцията, но нищо не се променя. Някакви насоки какво е това и как да действа?
Има упътване, което трябва да се следва точно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия