Прахосмукачка робот - 22

  • 71 946
  • 751
# 705
За мен са много пари за Lidl-ската прахосчукачка, особено като ѝ гледам възможностите.По-добре дебнете в Кауфланd Muhler, която бяха пъснали наскоро за 159лв. намалена.
За близо 400лв. може да си вземете много добра машина.
Виж целия пост
# 706
нещо не мога да се оправя с програмата на робота
моят е  F9 , вчера го пуснах за първи път да чертае карти, но понеже не успя да се качи на килима в едната стая, го побутнах леко, той се изключи, после пак го пуснах, но явно наново почна и така
сега не мога да разбера имам ли карти, но явно и да имам , няма да са на всички стаи
та откъде да изтрия картите и да запиша нови
и как да му помагам да се качва на килима, някаква рампа ли да му направя Rolling Eyes
Виж целия пост
# 707
Как рампа...трябва да може, и най-простите могат да се качват.
Да не е тъмен килима и за това да отказва?

Аз за това държа на колкото по-прост уред, толкова по-малко неприятности и усложнения.
Виж целия пост
# 708
Как рампа...трябва да може, и най-простите могат да се качват.
Да не е тъмен килима и за това да отказва?

Аз за това държа на колкото по-прост уред, толкова по-малко неприятности и усложнения.

този на икеа е, шарен е, на другите се качва, но на него не
https://www.ikea.bg/products/textiles-curtains-rugs/rugs/large-m … 00x270sm/00344984
Виж целия пост
# 709
Аз съм с "прост" робот, но на практика е доста умен - жули навсякъде, облизва ъгълчетата и се качва по килими и високи прагове дори Simple Smile
Изключително ненатоварващо се работи с него - натискам просто едно копче.

А за проблема - нямам идея, нямам умен робот...дано се включи някой със същата марка. За черното така съм чела тук в темата, но може и да е друг проблема...този килим е доста гъст..да не би да не могат да се въртят четктите отгоре, за пръв път ли не иска да се качва, или винаги е така?
Виж целия пост
# 710
Не трябва да го побутвате, спира и после няма да имате карта, щом ви е за първи път. Пуснете го няколко пъти на целия апартамент и все ще се качи един път и ще разбере, че и там трябва да чисти. Не трябва да го пипате и спирате, докато не си начертае хубаво картата, може да му отнеме няколко пъти.

Аз килими нямам, така че не знам дали не е нещо заради черните нишки, но имам високи прагове, качва се без проблем. В банята понякога порбва 2-3 пъти да се качи под различен ъгъл, но успява.
Виж целия пост
# 711
Не трябва да го побутвате, спира и после няма да имате карта, щом ви е за първи път. Пуснете го няколко пъти на целия апартамент и все ще се качи един път и ще разбере, че и там трябва да чисти. Не трябва да го пипате и спирате, докато не си начертае хубаво картата, може да му отнеме няколко пъти.

Аз килими нямам, така че не знам дали не е нещо заради черните нишки, но имам високи прагове, качва се без проблем. В банята понякога порбва 2-3 пъти да се качи под различен ъгъл, но успява.
май наистина заради черните петна  по килима е, но имало тапи за сензорите
иначе като го сложа отгоре върти
довечера пак ще го пробвам
а идея как да махна картите и да запиша нови
Виж целия пост
# 712
Мисля, че няма нужда нищо да правите. Пускате наново, няколко пъти, то ще си я разшири картата.

Иначе може да се изтрият от Map management, картата и трите точки. Но аз след първо пускане май нямах още карта там. Оставете го да си изчисти няколко пъти без да пипате. Първите пъти и чисти по-хаотично, след няколко пъти се научава.
Виж целия пост
# 713

Аз съм с "прост" робот, но на практика е доста умен - жули навсякъде, облизва ъгълчетата и се качва по килими и високи прагове дори Simple Smile
Изключително ненатоварващо се работи с него - натискам просто едно копче.

А за проблема - нямам идея, нямам умен робот...дано се включи някой със същата марка. За черното така съм чела тук в темата, но може и да е друг проблема...този килим е доста гъст..да не би да не могат да се въртят четктите отгоре, за пръв път ли не иска да се качва, или винаги е така?
Здравейте,
Може ли модел на "простия" робот? 😊
Виж целия пост
# 714
Имам един килим от Аико, който затруднява робота, в краищата му има летви за тежест и мисля, че е от тях. Да не би и вашият да е такъв? Пуснала съм на турбо за да се качва със засилка 😉
Виж целия пост
# 715
Не е от цвета на килима' а от височината
Като му сложих  една плоскост и се качи
Иначе наистина си направи картата' много съм доволна от чистенето' всичко обира
Не знам как да му задам турбото?
Виж целия пост
# 716
Ами на приложението ти изписва кога е добре да се сменя.
Така ли? Нямах идея🤦🏻♀ Благодаря много!
И все пак бихте ли казали приблизително през колко време се сменят?
Виж целия пост
# 717
Моят е от декември, ползвала съм го досега малко над 100 пъти и филтърът е на 75%, още 110 часа може да се ползва или за моя апартамент още 200 чистения. Четкитр също се сменят, те са ми на над 80%. Зависи от големината на мястото, но не е честа подмяна.
Виж целия пост
# 718
Аз лично не сменям когато ми каже приложението, а когато са видимо захабени.
Филтъра го пера.
Виж целия пост
# 719
Как да се справя с праг на плъзгаща врата? Дриймито не може да мине, а се опитва доста.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия