НОЕМВРИйските ни хубави деца, идват вече на света! - Ноемврийски мами 2021 - Тема 7

  • 53 243
  • 738
# 360
А на какъв интервал са сега и с каква продължителност? Аз бих звъннала вече на доктора... Не знам как имаш търпение да чакаш тапа Grinning

Болезнени са си, продължават. Ще изчакам още час и ще звъня на доктора.
Може и да е фалшива тревога, но досега не съм ги имала и то 2-3 часа. Просто пустата тапа що не пада да знам да се стресна. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 361
Сега са на около 8-10 минути


Моят мъж продължава да ме убеждава, че няма да е днес и заспива на секундата след като "ме е успокоил".
Виж целия пост
# 362
звънна ли му
Виж целия пост
# 363
Да отивам на преглед в Шейново. Ще пиша какво е станало Simple Smile
Виж целия пост
# 364
Elanlli, успех ! ☘
Виж целия пост
# 365
айде , че вече мислех че си родила даже 😄
Моето много слезна на долу още 
и да се оплача . Купих си два часовника на кенгуру, които показват час , влага и температура.Като целта ми беше най най вече за час щащото в нас часовник няма никъде освен в телефона.И си мислех , по точно бях убедена че нощно време тоя боклук се вижда.Еми нищо не се вижда и пак трябва да гледам през ноща телефона.
Но поне вижлам че спим на 21 градуса ( моя му е студено на мен ми е канска жега аз даже че събличам чисто гола и се отвивам )
и влагата ни н е перфектна 50-60%
и сега не сме на пуснато парно
Виж целия пост
# 366
Стискам палци, ако е раждане да е бързо и леко Blush

Да отивам на преглед в Шейново. Ще пиша какво е станало Simple Smile
Виж целия пост
# 367
На мен също ми е жега. Събуждам се от горещина, ставам и отварям да влиза въздух и да пия вода, а моят сладко спи завит 😁
Виж целия пост
# 368
Същата история и при нас, моя е увит до ушите, а аз се потя. Ужас! Сутрин са ми влажни корените на косата по врата, има вечери под гърдите съм вир вода. А иначе преди бяхме наобратно, все ми беше студено и се навирах в ММ да ме топли зимата. Grinning
А аз вечер спирам климатика още преди да заспим, в стаята става 18 градуса през нощта и пак ми е топло. Баси хормоните...
Виж целия пост
# 369
Това с потенето и жегата продължава и след като родих. Все още всяка нощ сменям по 3-4 тениски, нон стоп ми е топло и се будя вир вода… преди бях най-зиморничевия човек. Сега с мъжа ми сме си разменили местата на него му е студено като нон стоп отварям прозорците, защото не се диша от жега 🙂 Сигурно е от хормоните… ще изчакам още седмица да стане един месец от раждането и ако няма промяна ще пускам изследвания да видя какво е това чудо.
Виж целия пост
# 370
не мисля че ще са ти много достоверни резултатите толкова скоро след раждане Simple Smile Все пак си се чистят хормоните а и те до 40 дена може да имаш лохии та мисля че по рано от след 2 месеца нее рентабилно да се следи хормона
Виж целия пост
# 371
Роди се още една Мила, 3550гр и 50см. Приеха ме с 5см разкритие и за 3 часа горе долу се роди от приема. Болка си имаше, нищо че е второ, но вече я забравих. Избра си датата на брат си, само месеца е друг де. Но в нашето семеййство 4 е свещена цифра вече! Heart
Виж целия пост
# 372
ееее цял ден чакам да пишеш какво стана Simple Smile Честито , да ви е жива и здрава Мила 🌸в Шейново си нали ?
Виж целия пост
# 373
Честита да е Мила. И аз чаках ъпдейта. Бързо са се случили нещата .
Виж целия пост
# 374
ееее цял ден чакам да пишеш какво стана Simple Smile Честито , да ви е жива и здрава Мила 🌸в Шейново си нали ?

В Шейново да и с Вецев. Всичко бе по план. Доволна съм
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия