💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 9 (24.10. - 31.10.2021)

  • 94 396
  • 2 013
# 1 590
Как на Мани кубчетата, за които се оплака,че не ги стига, се приближиха към нея?
Виж целия пост
# 1 591
Само аз ли виждам, че главата на дракона на Стоян се лашка като откачена? И защо трасетата са приготвени предварително за всеки, а не теглят жребий?
Виж целия пост
# 1 592
Не.

А не допускате ли, че Мани в този компонент може да е просто по-добра от Стоян ?
Виж целия пост
# 1 593
А не допускате ли, че Мани в този компонент може да е просто по-добра от Стоян ?
НЕ. Дори да е така, защо отново й дават същия компонент, тя вече е редила такива, нали се доказа в това. Нещо друго може ли да прави???????
Виж целия пост
# 1 594
А не допускате ли, че Мани в този компонент може да е просто по-добра от Стоян ?
Да, то затова все такива игри и дават, че в нещо я бива, ако иде реч за нея си, за плементо все не и се получава Wink
Виж целия пост
# 1 595
А не допускате ли, че Мани в този компонент може да е просто по-добра от Стоян ?
Със сигурност! Именно затова са го сложили като последен и най-важен компонент! Stuck Out Tongue Winking Eye
Дано все пак Стоян да го овладее...
Виж целия пост
# 1 596
Само аз ли виждам, че главата на дракона на Стоян се лашка като откачена? И защо трасетата са приготвени предварително за всеки, а не теглят жребий?

Люлее се непрекъснато.
Виж целия пост
# 1 597
Е толкова вече да я бутат Мани, последната игра идеална за нея. Аз също ще приключвам с гледането, докато не изхвърчи от играта. . Ясно е нагласено да си виси в шоуто, сълзливо интервю преди играта. Отвратих се.
Виж целия пост
# 1 598
Как на Мани кубчетата, за които се оплака,че не ги стига, се приближиха към нея?
Преместила ги е в момент, в който кубчетата и са били съборени.
Виж целия пост
# 1 599
Изключих телевизора,когато дадоха пъзел на Неделчо.Ай сиктир от нагласени игри.
Чувствам се зле,че съм част от тази помия и мога само да гадая как се чувстват самите участници да се борят с вятърните мелници на Тупарев!
Виж целия пост
# 1 600
А не допускате ли, че Мани в този компонент може да е просто по-добра от Стоян ?
Да, което прави поставянето на подобен елемент за финал, абсолютно целенасочено.
Виж целия пост
# 1 601
А не допускате ли, че Мани в този компонент може да е просто по-добра от Стоян ?
НЕ. Дори да е така, защо отново й дават същия компонент, тя вече е редила такива, нали се доказа в това. Нещо друго може ли да прави???????
Явно не може друго добре.
Но в това се справя доста добре според мен.

А не допускате ли, че Мани в този компонент може да е просто по-добра от Стоян ?
Да, което прави поставянето на подобен елемент за финал, абсолютно целенасочено.
И разбира се, че е целенасочено поставен този елемент.
Просто не мисля, че е допълнително манипулиран.
Виж целия пост
# 1 602
Пародия
Поне познах, че играта е от няколко компонента. Спази се традицията. Разбира се елементарни елементи след развиването като за Мани точно. Трябваше още по-отблизо да мята топките, То бива, бива ама...
Дракона на Мани се клати много по-малко от този на Стоян. Очевидно е.
Освен това една жена винаги ще има голямо предимство на подобна игра.
И въпреки това Стоян води с малко, което си е постижение и е така само защото Мани е просто рядко некадърна.
Ако на тази игра бяха Елизабет, Поли или Милена, Стоян отдавна да е загубил.
Виж целия пост
# 1 603
Такъв е сценария!
Виж целия пост
# 1 604
Само аз ли виждам, че главата на дракона на Стоян се лашка като откачена? И защо трасетата са приготвени предварително за всеки, а не теглят жребий?
А как иначе да МАНИпулират играта!? Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия