Спам тема(Ноемврийско Будителски Спам!) - от 01.11. до 30.11.21г.

  • 32 019
  • 2 036
# 225
Кика ги е оценила тия параметри Simple Smile . Срам мъй да питам таквиз неща за чужди мъжове Simple Smile

Работяаа. но не искам.
Виж целия пост
# 226
Срам, викаш. Досега не ти е проличало твърде. Kissing Heart

Много се разбягахте всички, пък ми е скучно.
Виж целия пост
# 227
Е, от мен толко забава, да дава някой друг Joy
Виж целия пост
# 228
Явно дойде часът за работа днес. Thinking
Виж целия пост
# 229
Умна, Кики, умна Grinning

Не може да работим в петък, вземете се в ръце
Виж целия пост
# 230
къв е тоя уе Кикоооо
Виж целия пост
# 231
Мързи ме да пиша, ама ви чета.
Виж целия пост
# 232
Аз не работя Joy И Слава богу, защото ми е толкова лошоооо Joy
Виж целия пост
# 233
Махмурлук?
Виж целия пост
# 234
Мързи ме да пиша, ама ви чета.

Ще си направим отбор на мързеливите. Grinning
Виж целия пост
# 235
Мхм Joy Не прощава Joy
Виж целия пост
# 236
Аз па къ сЪ наплющяф с един дюнер бокс, ши кайш, чи гладна на въже сЪ мъ държали. Joy
И си купиФ тавички, откопчаваща се формичка и разни джунджурии.
Пп Фчера тос боб на братовчедка ми хубав беши, ама така ми разбълника стомаха. Мани, мани.
Виж целия пост
# 237
Аре да праим Витоша детокс Laughing ама оня, лесния маршрут
Виж целия пост
# 238
Джасте, гледам, че през целия ковид не спря да готвиш! 😂 Как има сили, Душко?

Аз май ще сваля 1-2 кг. 😊
Виж целия пост
# 239
Ти остай, викам ша ли мога през вратата да изляза с тес кексови, пити, манджи. Joy Мъ промъкнах сЪ. Нито съм отслабнала, нито надебеляла. Все същото  буренце съм си. Joy
Пп Ми то цял ден затворена из нас, на готвене ме изби. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия