Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 41

  • 76 896
  • 769
# 105
Днес малкият Богомил става на 40 дни. ❤️ От ММ погача, от мен лимецови меденки с шипков мармалад и шоколадова глазура, вдъхновени от Бени.



Скрит текст:




Виж целия пост
# 106
Слънчице прекрасно ♥️ да е много здрав и щастлив! И сладураната до него също!
За да не е спам, една тиквена супа, украсата е кисело мляко
Виж целия пост
# 107








DespicableMe, много сладки , бъдете здрави!
Виж целия пост
# 108
Деспи, прекрасни са и тримата! Simple Smile

Вчера по повод Архангелов ден
Питка и пилешки пържоли със зелена салата,  печена тиква за подслаждане, с агаве, орехи и лайм кора








И за моето слънце днес:
Закуска - мляко с грис, банан, ябълка, канела, джинджифил и махлеб, конопено семе, пчелен прашец и кора лайм
МЗ - мандарини и банан с маслена поливка с мейс и шоколадова пръст
Обяд - по азиатски, че имам отворено тофу... зеленчуков Пад тай с тофу-тамариндов сос, удон нудли, лук, бейби царевчики, лилав карфиол, зелен боб, корен от лотус, гъби Шимеджи, кимчи, мента, пържено яйце, поръска - фъстъци и уасаби грахчета; шоко мус за душата






Виж целия пост
# 109
Прекрасен е Богомил! Да е жив и здрав и все така усмихнат! И кака, и кучо са много сладки! Бъдете здрави и щастливи цялото семейство!

Пълнени чушки със стара снимка, но така изглеждаха и онзи ден, когато правих специално за голямата щерка.
Виж целия пост
# 110
Деспи, прекрасни. Heart Eyes
Живи и здрави бъдете. А на малкия Богомил пожелавам още безгрижно детство и много весели детски игри в компанията на кака Мони.
Dwale, супата е хубава, украсата още повече, но най сладки са малките непослушни ръчички. Heart Eyes
И за да не е спам показвам питието и мезето от вчера:
Виж целия пост
# 111

Тиквеник

Чорбаджииска пърженица
Деспи,големи сладури си имаш да растат щастливи...
Виж целия пост
# 112
Баклава


Прясно зеле с ребра


Лидълски киш
 

Паниран карфиол
Виж целия пост
# 113
Вечерята е готова.
Пържени кюфтета, салата от праз с картофи и туршийка:

Скрит текст:

Виж целия пост
# 114
За вечеря-"Яхния с наденица и праз" по Дзверски вкусно

Вкъщи са по сухоежбините и има вероятност да е само за мен...
Деспи, бъдете здрави и много щастливи!
Виж целия пост
# 115
Джасте, наздраве! Готова ми е пилешката пастърма и проектирам свинска.

Да е здрав Богомил и голям да порасне!
У нас: зелена салата с круши и бадеми, кюфтета със сос, шарени мъфини.




Виж целия пост
# 116
Сладък картоф и патладжан на фраера за гарнитура на патешко бутче


Деспи, любимото семейство сте ми, ей Heart
Виж целия пост
# 117
Вечеря от мм - пържена дунавска риба, картофено пюре, кисели краставички
Виж целия пост
# 118



И две баници от тавата:

- със сирене
- с орехи

Деспи, прекрасни са Heart
Виж целия пост
# 119
Макарони с доматен сос, сметана и сирена в кукъра


Пача


Свински мръФки, сирене и домашно сладко от чушки


Деспи, пълна ви е къщата! Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия