Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 41

  • 76 896
  • 769
# 120
Зеленчукова супа с кюфтенца и гъби

Виж целия пост
# 121
Деспи, прекрасни сте! Да ти е жив и здрав малкия Богомил! Heart Eyes Kissing Heart Hug

Тук пак е пълно с вкусотии. Неуморни сте момичета!

Аз правих едни много мекички млечни питки без мляко (с овесена напитка)


Паниран свински език


и зелена салата
Виж целия пост
# 122
Гурме крем - супа от печени червени чушки с домашно  песто от босилек и сметана, за разкош

и по идея на https://www.mycookingcreations.com/ италианска наденица със зеленчуци на фурна. Наистина наденичката ми е оригинална италианска, тя не пуска гадни мазнини, а е напълно суха и много вкусна и ароматна, рецептата на Мики е чудесна, благодаря!

https://cookwithmarcheva.blogspot.com/
Виж целия пост
# 123
Merelenda , прекрасен избор на филми, рецепти и хубави снимки! Hands Ok Hand Hands Clap Успехи!!
Тези са любимите ми филми,  а така представени ястията и напитките от теб, непременно ще сготвя нещо от тях....

Деспи,
Бъдете много щастливи цялото семейство с прекрасните дечица!! Balloon

Пиле по градинарски от ММ- нещо го е обзело желанието за готвене


Руло Стефани с картофи


Сладкиш- торта с ябълки


Хубав ден!Flowers Fallen Leaf Flowers Maple Leaf
Виж целия пост
# 124
Баница с ръчно точени кори и плънка от телешка кайма
Виж целия пост
# 125
Ще пропусна някого сигурна съм, но вие си знаете, че сте чудесни!
Едно сладко бебе видях Simple Smile
Mikkey, много обичаме вкъщи език, дори само сварен си го хапваме..ще панирам и аз тези дни:)

Кашкавал пане


тутманик с извара и брашно от спелта си закусвах  вчера  и днес
Виж целия пост
# 126
Наде, честит празник на сладкия Боги!!! И приготвеното от теб и самите вие сте прекрасни! Heart
Вкусният френски сладкиш с круши на Наталина е десертът у дома днес. Лесно и бързо се приготвя и си заслужава да бъде опитан.😋🍐🥧☕️
https://---shoretner923-3H8xKVS
Виж целия пост
# 127
За моето слънце днес:
МЗ - пъпеш,  ягоди и физалис
Обяд - Любима салата с хрупкави китайско зеле, зелен лук и ябълка Грени Смит,  … и сусамен дресинг
- имах останало пилешко (гърди), та пак на азиатско, ама нали сме му фенове...  Simple Smile
Пък довечера сме на обичайна салата домати, краставица, чушка и сирене.



Виж целия пост
# 128
Палачинки(да снимам една от 30-те беше направо геройство).Крем от тиква и извара. И курт (извара със сол,орехи,черен пипер,чесън) който сега ще съхне в хладилника.






Виж целия пост
# 129


Пържен чернокоп и картофена салата.
Хубава вечер!
Виж целия пост
# 130
Няколко дена не съм влизала в темата и докато лайкна всипко се олигавих. Чудно сте сготвили всички!❤️❤️❤️
Деспи да сте живи и здрави, сладък бебо❤️

У нас редовния репертоар😉

Свинско с грах



Гювечета



Тиквеник дежурен



Коледарчето



Пилешка супа



Пилешко с кисело зеле на фурна - ще го запека още малко...ама бързат да ядат😁

Виж целия пост
# 131
HushPuppy, коледничето ти е разкошно, пу пу...Да го покажеш пак като цъфне в пълния му блясък.

И ние на палачинки, но у нас  с пилешко, майонеза и орехи


Дунавска питка с плънка (неаполитанска рецепта)


Скрит текст:
Виж целия пост
# 132
Нещо като патладжани лютика



Хляб със сирене, домат и маслини вътре (и гарниран пак с такова), много сочничък и ароматен стана Hug



АКК извъртях днес и го прибрах да отлежава Christmas Tree

Виж целия пост
# 133
От мен: първата ми супа ever,  пилешка, че и със застройка.


И бисквитена торта по рецепта на Mikkey, но ще я покажа и утре, като я нарежем.
Виж целия пост
# 134
От мен сочна пържолета с масло



Деспи, с нетърпение чакам постовете ти и не ме вълнува толкова какво готвиш... бързам да "отворя" скритите картинки с надежда, че там има ваши снимки 😘
Че ще видя сладката усмивка на Мони🥰.
Изглежда много щастлива с бебчо.
Толкова сте сладки!  Благословени да сте!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия