Островна приказка (Ada Masalı) - Алп Навруз и Айча Туран. Тема 5

  • 58 143
  • 736
# 405
Приветт,момичета! Hug

Никога досега не бях чувала и виждала Алпчи да пееее...мъчеше се по едно време с Бурай ,ама сега...съм в шок....прекрасен...усмихнат,че и го докарва с музиката...ей,богу...не престава да ме изненадва това момче....
Показва се и една ...мисля... дамска ръчичка ,ама ....чия е ....хм....май зная....ха ха х а



https://www.instagram.com/p/CX2VK8wNMzB/?utm_medium=share_sheet& … scYudbjpPoBE_8xZU




Виж целия пост
# 406
Честито Рождество, Мавиньовки



Като ги гледам тия снимки, ми идва само един въпрос : и кога точно бяхте приятели?.. 😁♥️
Виж целия пост
# 407

😂😂
Докато четяха сценария с колегите, снимаха тийзъра и може би до първи епизод. От втори епизод започва флирта и от трети вече сме на новият етап в отношенията 😁.



Виж целия пост
# 408


Колко сме усмихнати само....и...щастливи...пу пу пу ....


💥Партньорката на Толга Саръташ в сериала #Татко!
Тя е ... Берил Позам. Последната роля на актрисата - "Приказка на острова"./Идилка/
 Йозге Яъз ще играе ролята на Бюшра, сестра на Кадир Саруханли (Толга Саръташ) в сериала. Това беше решено през уикенда.
Бюшра, която се развежда със съпруга си и се връща в къщата на баща си, ще удиви публиката с тъжната си история.
✍🏻 Бирсен
Виж целия пост
# 409
Ехоо, минавам да ви навестя. 🙃 От Мавиньовците няма и следа тия дни, надявам се да се излежават на някой остров в истинска приказка. Wink Междувременно излизат от тук от там още задкадрови закачки



Последната снимка е доста сладка, понеже Пойзи трябваше да е изненадан от целувката на градската девойка, но Алпчи явно е видял удобна възможност да си сложи ръката там, където ще стои през следващите месеци. 😁😏

Видях, че Берилката ще партнира на Толга Саръташ в нов сериал на  Ay Yapim и феновете нещо са й скочили, че са я бутали умишлено в Приказката за сметка на главните. Излишни и преувеличени ми се виждат такива коментари, ама не могат да го преглътнат това безумие хората и явно си търсят причини.
Виж целия пост
# 410
Привет, прекрасни островни момичета!

Една класация ви нося: номер три, четири и пет са ми фаворитите на мен, липсва ми Алпче, ама и той скоро ще оглавява класации! ❤️
Виж целия пост
# 411
Ехоооооооо....момиченца - кокиченцаааааа.... Kissing Heart

Жес,относно Идилката и аз прочетох доста "лошички"неща...в смисъл не я искат или не я възприемат феновете до Толга...и що....на мен ми хареса играта и в Приказката...особено викът и "Бабаааа"... JoyJoyJoy...това в кръга на шегата...разбира се и не мисля,поне според мен ,че Толга е кой знае какво....не съм много очарована от него....и да си призная ,не че съм го гледала много...Гледах онази вечер един клип ,незнам от кой сериал с Айча....ами нямаше я оная нежност и страст кога я повали на леглото...не ,че съм предубедена...а пък ,може и да съм.... JoyJoyJoy
Както и да е....не ме интересуват....

А за класацията ...и аз я видях снощи....3 и 5 са ми фаворити.Ханде я харесвам като визия само от кръста на горе....още много има да учи като актриса....Джан...хм....и той като Ханде....Керем не е лош ,но не е моят герой... JoyJoy Алпчи беше някъде по средата...Имаше и други ,които са триста пъти по добри от Хандето ,ама нейсе....И...така и не разбрах за какво е тази класация.... Thinking

А,нашите сладури защо не се показват??? Наистина излизат нови снимчици ...ха ха х а...
Между другото вече няколко пъти гледах едно предаване по ти ви 8 и там двете мацки много емоционално говорят за Алпчи и Айка,ама като не разбирам какво казват....

Нова снимчица на Алпчи за Де Факто...




Ей тук ...хм....пак са за ръчичка..."приятелчетата" JoyJoyJoy

https://www.instagram.com/p/CX-X4V-uoDD/
Виж целия пост
# 412
Предновогодишно ви нося един чаровник! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️






❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Виж целия пост
# 413
АААААААААААААААА...на къде фана бе, момче....Open Mouth ...и що си сам.... Rage Joy

https://www.instagram.com/p/CYCUtfApz4l/

Виж целия пост
# 414
Светле, старо е 🙂
Малко разяснение: "tbt" демек "преди време"
Виж целия пост
# 415
Светле, старо е 🙂
Малко разяснение: "tbt" демек "преди време"


ААААААА...така ли....сори....мерси ,Демо...сега го видях в инста.... Sunglasses Joy
Даааа....разгледах го....даже одеве много се очудих ,че пише Синан...и си викам....как им се привижда Синан... AnguishedJoyJoyJoy
Виж целия пост
# 416
Светче, класацията е за най-търсените турски актьори в IMDB. Айчицата си държи добър ранг там от доста време, предполагам, че най-вече заради "Защитникът". Иначе в 100-те най-красиви лица тя беше на 70 и някое, а Алпче на 80 и някое. А ще се покажат те рано или късно, споко, нека си почиват далеч от зли очи, не е лошо, че не са показни и натрапчиви. Wink
🔥🔥
Виж целия пост
# 417
Аз да ви кажа, мили момичета, даже се радвам, че така се покриха сладурите! ❤️ След новините по разни медии, Алпчи си каза, каквото трябва, да няма повече спекулации и сега са си двамката и си изживяват ашк! ❤️😍 Не мога да не им се радвам! 🥰

 А това, че не са толкова често в полезрението с нови снимки, видеа не пречи на социалния им рейтинг. 🤩 Направих си труда да попогледна и други теми за любимци в бг-мама, ами никак не сме зле 25000 преглеждания, при положение, че не сме толкова активни и не пишем всеки ден - ами, сладури са ни те, много им се радвам! ❤️
Виж целия пост
# 418
И днес няма снимчици....що така ни забравиха тез хубавци....
Сега попаднах на нещо ново у инста....ще разузная....нали съм на ти с турския....ха ха ха ....шегичка....

https://www.instagram.com/p/CYEgO3xgcdC/




https://www.instagram.com/p/CYEhINxv64V/

Не ставам за дедектив Joy ....само разбрах ,че Алпчи благодари....ама защо и за какво.... Thinking

Bu ödül ıçın vesıle olan tüm sevenlerıme sevdıklerıme teşekkür ederım.Iyı kı varsınız.

we re  not hıs fans we re hıs loved

Thank you to all my loved ones who made thıs award possıle.Happy to have you.

Бих искал да благодаря на всички мои близки, които направиха възможно тази награда. Приятен ден.

ние не сме негови фенове, ние сме негови любими

Благодаря на всички мои близки, които направиха тази наградна поза. Щастлив съм, че ви имам.










Виж целия пост
# 419
Нови неща няма, но те са се постарали да ни радват със стари, докато си почиват. Wink


Тази щастлива женица явно е част от екипа, но от Инстаграма не можах да разбера каква точно, понеже всички са се съсредоточили върху детайла, че "приятелите" са се подхванали за ръце от премиерата още. Wink






Булчицата ни Simple Smile


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия