Островна приказка (Ada Masalı) - Алп Навруз и Айча Туран. Тема 5

  • 58 142
  • 736
# 420
Тази щастлива женица е главната им гримьорка, демек тяхната 😁. Имаше и още една, която работеше с поддържащият каст.

К'во да ви кажа...нЕмам думи....Красота
Виж целия пост
# 421


ПРИКАЗКА ЗА ОСТРОВА 🏖
22-ри епизод / бг субтитри
https://ok.ru/video/3028908968666
https://my.mail.ru/mail/mgeorgiyeva/video/8/236.html
https://www.vbox7.com/play:8c0c2d4672 (1-ва част)
https://www.vbox7.com/play:c4a7b33663 (2-ра част)
https://waaw.to/f/uxa7w52tY9JV
https://dood.sh/d/q5gkjv414vr30y6ae2r5vilurbaw7buf
Благодарим за превода на “ASKIM - Най-новите турски сериали”



Виж целия пост
# 422
На Алпиьо 4 години са му се видели мноого дълго време и е действал бързо.
ТеЗ "приятели" още от 2 епизод се държат за ръце 😁.
Виж целия пост
# 423
На Алпиьо 4 години са му се видели мноого дълго време и е действал бързо.
ТеЗ "приятели" още от 2 епизод се държат за ръце 😁.


Пу пу пу ....направо съм на седмото небе....за вас лъжа ,за мен истина ,ама тия 7-8 дни откакто съм в къщи все те ми са в акъла....постоянно ги зяпям в инста или на лаптопа...направо взех да се страхувам вече да не ги урочасам...и все ги плюя....BlushJoyJoyJoyJoy



Демооо...явно е било любов от пръв поглед....от първа целуФчица,от първо докосване....не са се сдържали децата....JoyJoyJoy

Между другото изгледах 22 серия и....още при онлайн излъчването ми направи нещо впИчатление....и сега също....тъз Нихан много често ...много дълго зяпаше Пойразчо....ама...го оправдавам момичето...и аз да бях.....уф...щяха да ми изтекат очите.....AstonishedJoy
И...много се смях...от сърце...
Виж целия пост
# 424
Плюй, плюй, Светче, че са ни много сладки.
Демо, какво да се прави, от куртоазия трябва да ги разправя Алпче тия приказки за приятелството, още ми е пред очите как се смееше като тиква на представянето на Ив Роше. 😁


Абеее, има, има си за зяпане.. 😉😏

Много емоции ми донесоха островитяните тая година, радвам се, че ми бяха част от ежедневието, както и вие. 😘 Весело посрещане на Новата година ви желая!



Виж целия пост
# 425

Слагам и аз едно синьо оченце, да не ги урочасат нашите сладури! Grinning
За една прекрасна 2022 година ви нося Мавито на Алпи!




Да е цветна, успешна, здрава и вълнуваща за всички нас новата година и да ни носят още радост нашите любимци! ❤️🤩🎇
Виж целия пост
# 426
Привет ,момичета! Hug

Пожелевам ви ...



Нека и нашите  влюбени гълъбчета изпратят старата година с много любов и посрещнат Новата 2022 с още повече любов! HeartHeartHeartHeartHeart







Виж целия пост
# 427
Здраве ,здраве ,здраве ....здрави ли сме ,всичко ще е постижимо !

Чакаме те 2022 с ВЯРА за по-добро ! Дано !
Виж целия пост
# 428
Скъпи момичета! Hug




Виж целия пост
# 429
Честита Нова година, мавиньовки! 🙃 Да сте здрави и винаги да намирате причина да се усмихвате.
Аз например преди малко много се разсмях на тази картинка: 😁😁

Феновете много искат нашите сладури да направят нещо. Той Алпче дава някви леки признаци на живот де, ама момата пак се е покрила отвсякъде. Ама нищо, нека да са ни здрави и да се обичат, вярвам, че тепърва ще ни радват с хубави неща. Simple Smile
Виж целия пост
# 430

ОФффффффффффф...получих сърцебиене....HeartHeartHeart














С превод е...но не е нещо ново.
Виж целия пост
# 431
Прекрасни мои островитянки,

Честита нова година☃☃❤❤❤❤❤☃☃❄❄❄❄🤩🤩🤩🎄🎄🎄🎄🎁🎁🎁🎁🎁!

Пожелавам ви здраве, много емоционални моменти.

Пожелавам и една още по романтична приказка за Алиньо и Айчица, а ние да им се радва ме!
Те явно са заживели вече една приказка и така са се омагьосали, че не виждат нищо друго освен тях двамата.
Видях и снимчици те дето сте постнали, ииииии те топлят многоооооо сърцето!

Прегръдкииииии за всички виииииииииииииииииииииииии
Виж целия пост
# 432
Ехоо, идвам да ви навестя аз пак 😁😎
Вижте го този муцунчо. Какво ли му се върти в главицата тука, ако наистина си й е хвърлил око още преди 4 години... 😁😏


Феновете продължават да се забавляват, докато ги чакат да се покажат Simple Smile


И малко погледи в стил Хази/Айчи ви оставям тука Wink
https://www.instagram.com/tv/CYELftQhU2r/?utm_medium=copy_link

Прекрасна вечер ви желая Simple Smile


Виж целия пост
# 433
Приветттт,момиченца... Heart
Как сте....готови ли сте за нови подвизи... Joy...хм....утре вече сме отново на тръстиката.... Open Mouth Joy
Нищо ново...новогодишно от влюбените ни гълъбчета....дали не са на почивка нейде.... Thinking
Малко снимичци от инста....











Как им прилича само...Heart EyesHeart EyesHeart EyesHeart Eyes

Фемиииии....много бързичко се отказа от Алпчи ,мила....гиди хитрушо.....Heart
Ама....да ти кажа ...хич не съм във възторг от избора за партньорка на Чачо....Алинка не я харесвам много ,а и не смятам ,че ще му ходи....Тамън се наканих да гледам сериала и...ми попариха мераците....цъ цъ цъ....язък....На Чачо му трябваше някое огън момиче...другата кандидатка по щеше да му ходи....сори ...с много особено име е и не го помня....
Виж целия пост
# 434
Светлее:heart_eyes: не съм се отказала от мачото. Не ми идва музата да пиша и припадам. Не ми харесва с тая визия.
Влюбените се изпокриха. Една новогодишна снимка няма.

Алина и Ча няма да си подхождат.  Не е още сто процента сигурно че ще бъде тя .
С Алп си партнира така и не загледах сериала както трябва.
Алина ми е безлична.
Става за отрицателна в любовни сцени не си ги представям с Чаатай.
Той си е майстор на това.
Ама каквото ,такова.
Толкова му се зарадвах и се разплаках. 
И си въртя тийзъра.
Няма и следа от предишни образи. Машина е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия