Островна приказка (Ada Masalı) - Алп Навруз и Айча Туран. Тема 5

  • 58 140
  • 736
# 450
Е, друго си е ...Пак е малко рошав, ама повече няма да капризнича. Имам нужда от стикерчето с припадащата кокошка
Виж целия пост
# 451
Екстра е 😏 и на телосложение ми допада на мен така повече. доволна съм от него, остава само и гаджето му да си спомни как се използват социалните мрежи Simple Smile
Виж целия пост
# 452
Поздрави от балкона 🖐
Кажете "Здравей" на новият-стар Алпиньо
Доживях 🥳


Боже мили....припадам....толкоз хубост ...ПУ ПУ ПУ ПУ ПУ....запених се да плюя....
Е, друго си е ...Пак е малко рошав, ама повече няма да капризнича. Имам нужда от стикерчето с припадащата кокошка


Е,тва...едно прекрасно чудо на природата!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Демоооо...давай стикера ,миличка... Hands Pray Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 453
Сега прочетох и бързам да ви кажа: според Бирсен Алтънташ(посочен е като източник) нашият  Алпиньо е обявен за най-добър актьор в Испания. 💖
Забелязаха го момчето, тепърва ще ни радва още и фен база ще трупа. 😍
Виж целия пост
# 454
Сега прочетох и бързам да ви кажа: според Бирсен Алтънташ(посочен е като източник) нашият  Алпиньо е обявен за най-добър актьор в Испания. 💖
Забелязаха го момчето, тепърва ще ни радва още и фен база ще трупа. 😍


И Айчица също.Сладурчета ...Heart Eyes
Виж целия пост
# 455
Ей ни ги двамата отличници. Simple Smile




Очаквах аз в Испания да ги налапат като топъл хляб с таз хубост и химичност, обаче тепърва им предстои и на тях да се сблъскат с ерата на абсурдните серии. 😁

Оф, дали няма да се прежалят да пуснат едно селфенце с новите визии 🙄


Виж целия пост
# 456
ПРИКАЗКА ЗА ОСТРОВА 🏖
24-ти епизод / бг субтитри

https://my.mail.ru/mail/mgeorgiyeva/video/_myvideo/239.html
https://www.vbox7.com/play:d59eea6c67 (1-ва част)
https://www.vbox7.com/play:707f3c84cd (2-ра част)
https://waaw.to/f/pSevnMg1ZoRv
https://dood.sh/d/se33q8po9labv5kvsnnfqwqii61mkylq

Благодарим за превода на “ASKIM - Най-новите турски сериали”

Виж целия пост
# 457
Тя най-после се появи 🥳💙
Виж целия пост
# 458
Дръжте се, момичета!.. 😏🔥


Много се зарадвах да видя Айчица и то толкова усмихната и жизнена. Simple Smile И целувки ни раздава или пък на оператора де. 
Междувременно си срещнах и една сладка снимка, която не се сещам да съм виждала
Виж целия пост
# 459
Аййй, красотичките ни те! Браво и на Айка, с награда и двамата, много съм доволна! Каква е усмихната - страхотни са и двамата! 💖 Що ли испанците са им дали най-добри при тоя рейтинг ... 🤔  

Ей така съм сега! 🤩
Виж целия пост
# 460
Ехо....момичета.Hug
Още одеве гледайки Айка с колелото се загледах в чорапките и...ги хи хи...Ами и Алпчи е с такива като се боксира....хи хи хи.
Преди малко попаднах в инста на тяхна обща снимка...колажче и ....майтап и там споменават чорапките им.....луда работа.Joy
Не мога да постна снимката...по късно като седна на компа.
А сега изчезвам на Иванов ден...Лека ви вечер! Kissing Heart




Добро утрооооооооо!

Виж целия пост
# 461


Виж целия пост
# 462
Минавам да ви оставя малко фотошопчета, които някак пак си изглеждат химични Simple Smile





И също така да ви споделя, че поизглеждам Феникса по диагонал и смятам, че Алпче играе доста добре там. И с екранната му партньорка стоят много, много прилично заедно, не съм я гледала нея другаде май. Та да ме извиняват феновете на Ръчичката, ама с Алинка най-не можах да ги усетя, а си е най-як там. Така са ми и Айча и Толга. Разбира се всяка любовна история си има нейния чар.
Сега ще ми е интересно ще успеят ли да са достатъчно убедителни за публиката със следващите си партньори и най-вече какво ще ги изкуши след като за момента отхвърлят предложения. Прекрасна неделя ви желая! :*

Виж целия пост
# 463
Права сте за ръчичката, но да не забравяме, че това е сериал на държавната телевизия и там не допуснаха нито една целувка за целия сериал...
Виж целия пост
# 464
Здравейте, момичета! Преглеждам аз темата, мисля си, вчера беше Бабинден, кося се, че аз никого не поздравих и виждам поста на Svet_sz. Алп с блузка на бели и жълти раета..... и забравям, че съм баба, че вчера пих червено вино по този повод, че живея с дядо...... И ми стана едно хуууубаво! Моя позната /баба/ казваше, че най-мрази разминаването между Дух и Тяло! Simple Smile
А, за партньорките на Алп: Ами, съжалявам, но при тези сюжети, никоя не ми стои близо до него химично /освен с Айча/. Сигурно защото бяха повече драми, а нещо не издържам дълго на рев. Във Феникса девойката не я харесах, много ми беше изкуствена, Алина ми е студена, въпреки усмивката, Дениз Бейсал я харесвам много, но ....... Та, Айча е моето момиче, партньорка на Алп, засега!

Може би, сега и двамата отказват роли защото какво ли ново могат да измислят турските сценаристи. Нека изживеят началото на връзката си, нека се насладят на по-свободните дни, защото и двамата почти не почиват от доста време. Много са амбициозни и харизматични, и популярни, и в чужбина, и едва ли ще бъдат забравени при по-дълга почивка, особено в това ковидно време в турските среди.
Хубава вечер, момичета!
ГУШ!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия