"Пътят на честта" сезон 2, тема 12 - тук продължава да е по-забавно!

  • 51 588
  • 949
# 105
О, да, бе, и Бонка има телефон, вярно. Може и тя да звъни. Ама понеже дават Митьо все да напира да я набира Керанчето, та.. А, може и двамата с майка си да се надпреварват кой да звъни и да затваря. Joy
Аз само едно не мога да разбера, Митьо претрепа брат си, Бона бастиса мъжа си, ама и двамата винят Кера за разпада на фамилията им.

Ох, а гледахте ли как седят у холо-трапезарията, Буратино чете книга, Красавицата там нещо друго правеше и по едно време Кера вика: Нимой така!!! А, Калоян: Дааа, млади, здрави хора, а седим и нищо не правим! Кера: Дай да гледаме обяви!!! Joy Joy Joy
КажИ чеСно, бе. Joy
Виж целия пост
# 106
Джастис, като видях Керча с този комбинизон да й прозират сещаш се, замечтах за силиконовите сиси на Ада. 🤣😁
Виж целия пост
# 107
Единствена интрига в тоя сериал ми е кой, аджеба, е тоя път на честта. Мисля, че заглавието е избрано само защото звучи добре.

Бонка и Димитър хич не искам да ги виждам повече, на мен са ми направо недостоверни с тая проклетия, заради която сами ще се затрият.
Виж целия пост
# 108
На мен ми е най-смешна жълтата перука на Димитър, която е като от магазин за детски играчки или Джъмбо. SmileЗначи, успяха да организират по цялата верига, че той уж е умрял, в същото време човекът се возеше в колата на Страхил из градчето в което всички се познават, надянал жълтата перука от магазина за левче. Smile За по-сигурно вече се крие в багажника на колата. Като отидат в София, сигурно няма да се налага вече да се крие. Перуката ще е предостатъчна.Smile Този толкова светъл цвят коса за мъж никак не е странен и изобщо не привлича внимание. Smiley Smile
Виж целия пост
# 109
Митьо - новия Кен. Joy
Че и както му бяха спретнали перманентен грим, ептен. Joy
Ми тъй, де, те критериите за красота се менят. Joy

Обаче какъв синхрон със Страхил, спира, Митьо изскача от багажника и двамата вадят маркучите. Пикльовци. Joy
Или по скоро беше, че на Страхил му се допика и се сети за Митака у багажника. Joy
Пп Да ви кажа за тия двамата не знам, но аз се попикавам от смях с тоя сериал. Joy
Пп Кобрети, баш. Май БигСити ше излезне прав все пак. Wink
Виж целия пост
# 110
Тръскането на "шланга'' на Митьо беше впечатляваща сцена. Комедийните сериали ряпа да ядат.
Виж целия пост
# 111
Joy Joy Joy
Ох, смея се с глас.
Виж целия пост
# 112
Като говорим за логика в сценария- изуми ме как Керчето се събуди сутринта на рождения си ден и съвсем импулсивно събра багажа и хвана рейса за Бургас. Нито имаше спешна работа да ходи точно тоя ден, нито нейната любов има работа , та не я откара, нито пък им хрумна, че е нормално на рождения ден да си с най- близките.
Виж целия пост
# 113
Аз пък сега се замислих за друго. Огнян някак по физиономия вървеше да е син на Начо и Бонка, но тоя Димитър по нищо не прилича на тях, освен по лошотията. Откъде го изкопаха толкова грозен?! Laughing Че и вчера забелязах, че са го определили като по-малкия брат. На кръста на Оги пишеше 1983, а на Димитър 1985. Годините там за нищо ги нямат. No Mouth
Виж целия пост
# 114
Аз мисля, че Бонка звъни на Кера.
В психиатричните болници не проверяват ли багажа, който се носи на пациентите? Особено след като е забранено използването на телефон например или пък най-малкото да проверят за остри/опасни предмети.
Сцените в клиниката са ми много странни и неестествени - седи уж мед.лице да ги наблюдава, пък в повечето случаи не реагира на случващото се.
Девойката, според мен е надушила Бонка, че се преструва и за това я нарича "лъжкиня". Тя че Бона си е луда, луда си е, ама не чак толкова, че да има халюцинации.
А защо мислите, че адвоката е гласа в слушалката на Краска?
Между другото "секс сцената" й беше излишна.. Първите 10 секунди беше просто pocker face.
Виж целия пост
# 115
Оправихте ми деня, посмях се доволно.
Как забравих да изкоментирам тази "велика" сцена снощи! Значи, остави че по принцип е невъзпитано да се пикае по улиците, ами те и във филм го вкарали и отделно внимание му отделиха-с приказките, с изтръскването, абе всичко! Представям си ги операторите, нареждат техниката, строяват се и те и... чакат Митьо и Страхо да пикаят. Е тази сцена много помогна за развитието на сериала, направо всичко ми се изясни. Joy
Виж целия пост
# 116
А защо мислите, че адвоката е гласа в слушалката на Краска?
Между другото "секс сцената" й беше излишна.. Първите 10 секунди беше просто pocker face.
Защото имаше сцена от спомените ѝ - докато говореше с тайнствения глас, си спомни за младините. И ясно показаха кой ѝ плаща и я прави негов човек - Ленков, докато е бил в НСС, демек ченге. Та, по пътя на логиката (то в тоз сериал ни логика има, ни чест, ама нейсе) човекът-глас ще е мазнярът Ленков.
Първите 10 секунди освен покер фейса на Краса се виждаше кошмарния грим по клепачите ѝ. Е то бива некадърие, ама и гримьорите им за никъв ... не стават. Да викнат Кулагин да ги напудроса Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 117
То и няма друг кой да е.
Виж целия пост
# 118
Е, ако е Ленков и тя го знае, защо е променен гласа, нали се предполага, че никой освен нея не го чува?!
Виж целия пост
# 119
А защо мислите, че адвоката е гласа в слушалката на Краска?
Между другото "секс сцената" й беше излишна.. Първите 10 секунди беше просто pocker face.
Защото имаше сцена от спомените ѝ - докато говореше с тайнствения глас, си спомни за младините. И ясно показаха кой ѝ плаща и я прави негов човек - Ленков, докато е бил в НСС, демек ченге. Та, по пътя на логиката (то в тоз сериал ни логика има, ни чест, ама нейсе) човекът-глас ще е мазнярът Ленков.

Изпуснала съм нещо. Благодаря!

Е, ако е Ленков и тя го знае, защо е променен гласа, нали се предполага, че никой освен нея не го чува?!

Освен сега да стига до тоя извод, спомняйки си предишни случки?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия