💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 12 (14.11. - 21.11. 2021)

  • 92 948
  • 1 990
# 135
Симеон е свиня.
Виж целия пост
# 136
Добре го засече Симеон тук Поли. Тя го прекъсна, но той реагира просташки. И двамата се поизложиха в тази лекинко режисирана сценка.
Виж целия пост
# 137
Добре го засече Симеон тук Поли. Тя го прекъсна, но той реагира просташки. И двамата се поизложиха в тази лекинко режисирана сценка.
По-скоро той се изложи. Абсолютен простак и лайно.
Виж целия пост
# 138
Добре го засече Симеон тук Поли. Тя го прекъсна, но той реагира просташки. И двамата се поизложиха в тази лекинко режисирана сценка.
По-скоро той се изложи. Абсолютен простак и лайно.
Просташко изпълнение беше Симеоновото, но след началото на скандала продължи да го провокира Поли, но тя си е такава. Не знае кога да мълчи и кога да говори.
Виж целия пост
# 139
Лошо впчечатление ми направи Стратимир. Защитавал е Паулина в ситуации, в които не е била нападана, а просто номинирана. Сега му се отдаде възможност наистина да прекрати вербалната гресия към нея, а той се съгласи със Симеон от страх.
Виж целия пост
# 140
Уж Мани ги пита. Симеон отговаря. Паулина не спря да дрънка, както винаги. Той говори, тя върху него. И не се случва за първи път. Естествено, че ще избухне Симеон.
Виж целия пост
# 141
Лиглата пак опитва да разсъждава. Не й се получи.
Виж целия пост
# 142
ХАХхха о не....... и сега тези извинения.... явно наистина скандала и извинението бяха режисирани.
Но разочарованието от Стратимир остана. Защо не я защити!? Няма как да й бъде гадже Grinning
Виж целия пост
# 143
Добре, добро развитие на скандала.
Симеон се извини, Поли също.
Продукцията е доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 144
Естествено! Нали камерата записва. Ха, ха, хаааааа!
Виж целия пост
# 145
Оф пак четки. Аман от това тролче.
Виж целия пост
# 146
Не си я последвала, за да виждаш съдържанието.
Това означава профилът да не е публичен. Съдържанието не може да се вижда от всички.
Виж целия пост
# 147
Кремена забрави как говореше против Елизабет пред Милена и Неделчо. Била искрена. ВЕрно ли?
Виж целия пост
# 148
И двамата бяха грешни според мен и още повече затова, че продължиха безсмисления спор.
А, ето сдобриха се, браво. Това е по-зряла постъпка.
На Елизабет целият проблем с Шампионите идваше от това, че там бе в миманса, имаше по-изявени личности и по-харесвани жени, сега вече изживява мечтата си да бъде лидер, напомня ми на една женска версия на Наполеон и подозирам, че жаждата за власт ще и изяде главата.
Виж целия пост
# 149
И двамата бяха грешни според мен и още повече затова, че продължиха безсмисления спор.
А, ето сдобриха се, браво. Това е по-зряла постъпка.
На Елизабет целият проблем с Шампионите идваше от това, че там бе в миманса, имаше по-изявени личности и по-харесвани жени, сега вече изживява мечтата си да бъде лидер, напомня ми на една женска версия на Наполеон и подозирам, че жаждата за власт ще и изяде главата.

Нали затова след връщането от плажа на отшелника я нарекох Наполеонка! Напомня за него и заради комплексите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия