💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 12 (14.11. - 21.11. 2021)

  • 92 948
  • 1 990
# 210
"Малчо" и "мишленцето". Бляк!

Колко пъти ще повторят думата люлям Grinning за пръв път чувам някой да го казва така

Чувала съм и други неграмотници да я казват така.

Колкото и да изостават червените, Неделчо ще нареди за миг пъзела.
Виж целия пост
# 211
Дали най-слабо представилият се в играта ще бъде номиниран?
Виж целия пост
# 212
Паулин и Паулина са родени да се “люлят” 😉
Виж целия пост
# 213
Елизабет си уби племето. Собственоръчно ги скапа.
Виж целия пост
# 214
Браво на Поли и Стратимир на люлките днес.
Бяха много добри.
Виж целия пост
# 215
Неделчо ги накара да си сменят местата на люлките, защото вижда, че лишената от сиво вещество Елизабет се залюлява според темпото на Андрей в синхрон с него. Ама тя иначе е много комплексна Simple Smile
Виж целия пост
# 216
Андрей казва чакай, лиглата се залюлява. Нямам думи.
Поли и Стратимир бяха топ.
Виж целия пост
# 217
Браво на Поли! Докато оная "ни мой са залюля", Поли се люля безотказно... Blush
Виж целия пост
# 218
Неделчо ги накара да си сменят местата на люлките, защото вижда, че лишената от сиво вещество Елизабет се залюлява според темпото на Андрей в синхрон с него. Ама тя иначе е много комплексна Simple Smile
И аз го забелязах, даже не мога да я обидя, то е тъжно.
Виж целия пост
# 219
Валентин е доста бавен и нямам много вяра в него за редене на пъзела.
Виж целия пост
# 220
Неделчо ги накара да си сменят местата на люлките, защото вижда, че лишената от сиво вещество Елизабет се залюлява според темпото на Андрей в синхрон с него. Ама тя иначе е много комплексна Simple Smile
И аз го забелязах, даже не мога да я обидя, то е тъжно.
Вярно е.
Така е и е тъжно Simple Smile
Виж целия пост
# 221
Защо Андрей слезе от люлката, за да вземе торбичката? Не мисля, че е правилно. Димо нищо не каза, разбира се.

Но пък сега се залепи до пъзелистите, за да дудне.
Виж целия пост
# 222
Не дадоха шанс на Неделчо дори да отвори торбите. А, сега: "Давай, Неделчо", според мен е безнадеждно, въпреки че той и сега е много по-бърз от Валентин. Винаги е бил.
Виж целия пост
# 223
И двата пъти слиза Андрей , след като Морунов не успя да стигне до падналата торбичка.

С това огромно предимство което Приключенците имат като време Неделчо няма да има възможност да остави Бойците в Резиденцията.
Виж целия пост
# 224
Бойците не заслужават Резиденцията. Не и след такава некадърна игра, прецакана най-основно от Елизабет, но с помощ от Андрей.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия