Професионални серии за коса- тема 152

  • 49 577
  • 739
# 180
Поръчката ми от xpertbeauty, направена на 15.11. е пристигнала, но с липсващ артикул.
Бях поръчала преса и др. неща + маската на марокан с кафявата капачка.
Получи ли гаранция за пресата?
Аз поръчах сешоар Parlux, но дойде без гаранция. Писах им и само ми отговориха :

Гаранцията за този кодекс е следната: за лична употреба 2 години и за професионална употреба (салон) 1 година.
Виж целия пост
# 181
Vanessa, Pinki, благодаря за допълнителното инфо.
Както казах, не съм специалист и нямам нужното образование, за да съм категорична в мнението си Grinning просто споделям какво събрах като информация и какво прецених за себе си. А "локалното" приложение невинаги е нещо съвсем безобидно, така че е добре да внимаваме и при него, особено при продукти, които не се измиват и се ползват всекидневно в продължение на месеци, така смятам аз Simple Smile
Виж целия пост
# 182
Момичета, търсих и четох за Hmilk, но останах с впечатление за противоречиви мнения. Много, много моля тези, които го ползват като Плекс, да  изкажат мнение. Пробвах Пауър Плекс на дози с боята на Оуей от Арлен и определено съм впечатлена! Затова искам да си набавя Плекс за боядисване, защото една доза е 8лв и ще ми е по- изгодно да си имам голяма разфасовка. Олаплекс е около 200лв, затова съм загледала Hmilk, но го искам главно заради това предназначение. Какво мислите? Заслужава ли си да го взема за Плекс или да следя за добра оферта на Олаплекс?
Виж целия пост
# 183
Момичета, а от къде купувате за България Grow gorgeous продукти?

Аз купувам от сайта им growgorgeous.com  плащам направо в долари и ми ги доставят от Англия мисля с DHL и после Спиди. Не съм поръчвала обаче от 6-7 месеца и сега не знам как вървят доставките от UK.
Виж целия пост
# 184
Момичета, а от къде купувате за България Grow gorgeous продукти?

Аз купувам от сайта им growgorgeous.com  плащам направо в долари и ми ги доставят от Англия мисля с DHL и после Спиди. Не съм поръчвала обаче от 6-7 месеца и сега не знам как вървят доставките от UK.

От look fantastic пазарувам аз, до скоро имаха добри намаления, пристигат директно в България.
Виж целия пост
# 185
А в Нотино има ли някакъв код или безплатна доставка? Те не добавят ли мостри и подаръци към поръчка?
За Арлен само персонални ли са кодовете за допълнителни 5%?
Виж целия пост
# 186
Момичета, търсих и четох за Hmilk, но останах с впечатление за противоречиви мнения. Много, много моля тези, които го ползват като Плекс, да  изкажат мнение. Пробвах Пауър Плекс на дози с боята на Оуей от Арлен и определено съм впечатлена! Затова искам да си набавя Плекс за боядисване, защото една доза е 8лв и ще ми е по- изгодно да си имам голяма разфасовка. Олаплекс е около 200лв, затова съм загледала Hmilk, но го искам главно заради това предназначение. Какво мислите? Заслужава ли си да го взема за Плекс или да следя за добра оферта на Олаплекс?

Аз използвам Hmilk  като плекс в боята. Използвам 9% и 12% окислител. Пробвала съм и ColorPlex доза. Не виждам разлика между двете. Нямам проблем с изсветляването с добавен Hmilk. От поне 6 месеца го ползвам, косата ми е здрава, но аз правя само корен. Най -голям плюс виждам когато го използвам след боя като маска. Седя поне 1 час. След това косата ми е като коприна, мека и хлъзгава. Ползата е , че затваря косъма и  възстановява баланса след боя.
Отделно моето мнение е, че става и за плекс изхождайки от името: "OWAY HMILK NO STRES PLEX"
Виж целия пост
# 187
Аз един път съм го ползвала като плекс в боята и не мога да изкажа категорично мнение. А нямам и опит с плексовете като цяло де. Silver mist има наблюдения във времето, което е супер. Аз в момента паралелно ползвам олаплекс 1&2 (като терапия и плекс в боята) и hmilk (като преуош и финиш предимно) и все още оправям щети от балеаж (късане на крайчетата на горния пласт) но като че ли има подобрение откакто ползвам и двете.

Въпрос: с какво темпо ви расте косата за месец; тоест се появяват корени при боядисващите?
Виж целия пост
# 188
Скрит текст:
Аз купувам от сайта им growgorgeous.com  плащам направо в долари и ми ги доставят от Англия мисля с DHL и после Спиди. Не съм поръчвала обаче от 6-7 месеца и сега не знам как вървят доставките от UK.
[/quote]

От look fantastic пазарувам аз, до скоро имаха добри намаления, пристигат директно в България.
[/quote]

Благодаря ви!
Виж целия пост
# 189
На моята коса корена й се забелязва на около един месец, което за мен е 1-2 см макс. Забелязала съм, че лятото ми расте доста по-бързо косата, а не я мия по-често и винаги боядсивам на 30, макс 35 дни.
Виж целия пост
# 190
Момичета, бърз въпрос - не знам всъщност дали е за тук и дали се води професионална серията, но какво мислите за продуктите на Maroccan Oil? Използвам шампоана им и се опитвам да събера повече мнения, че аз от скоро започнах...

ПС сигурно сте го обсъждали и по-рано, но темите са много и не успях да изчета всичко..
Виж целия пост
# 191
Не се боядисвам, но си следя колко ми расте на месец или между подстригванията, защото така наблюдавам кое как ми се отразява. При мен зависи от шампоана. С редовно ползване на Дензифик твърдо 2 см месечно. Същото се случва и с други шампоани и серуми за растеж, действат ми и расте поне 2 см. Ако взимам допълнително витамини, особено високодозиран биотин, съм имала и повече от 2 см на месец. При нормална грижа си расте около 1,5 см месечно. Може би е ген, защото при майка ми, която е на 57 и се боядисва всеки месец, коренът мнооого бързо си личи.
Виж целия пост
# 192
Не ми расте бързо, за разлика от ноктите. Около 1 см на месец, може и по-малко. Но аз не ползвам продукти за косопад, скалп и за растеж.
Виж целия пост
# 193
Момичета,може ли препоръка за грижа без отмиване,която да хидратира косъма ,но да не утежнява косъма.Боядисвам се руса,косата ми е гъста с фин ,но твърд косъм ,изтощена в краищата.Иска ми се да хидратира и косата да  е мека ,гладка и косъма да е "полиран". Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 194
*Didi*
Ами няма гаранция , нито касова бележка . Може би електронната фактура ще се ползва при нужда. Има гаранционна карта, но непопълнена.
Моят сешоар е от Арлен. Пристигна с гаранция с прикрепена касова бележка, както трябва да е. Много харесам Арлен- бързи и коректни.
Надявам се да работи пресата и да не се налага да се занимавам с xpertbeauty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия