МОНОДИЕТА - тема 21

  • 70 326
  • 742
# 330
Здравейте, днес +500 гр. 🥲. Вчера хапнах много по- малко от първия ден и очаквах минус, но се изненадах сутринта. Днес и утре ще карам на яйца. Пък да видим. 😊
На картофи ли беше вчера?
Не съм се теглила, малко по-късно. Днес на пиле. Надявам се да успея да изкарам два дни. Не обичам месо.
Виж целия пост
# 331
Вчера се провалих.
На обяд бях на месо,вечерта -много шоколад...
Днес още го мисля.
Вангоби,как не ти омръзнаха картофите?И днес ли си?
Духче,ти как си?
Марморис изчезна...
Виж целия пост
# 332
Сън аз държа Simple Smile но при мен няма проблем с въглехидрати да издържа, ще видим с месото как ще се справя. Сега чакам малкото човече да заспи, за да тренирам и са огладнея качествено и да ми е вкусно пилето. Grinning
Имам минус за двата дни на картофи, при мен по скоро към обяд излиза на - ако се претегля след ставане не е съвсем реално теглото. Та всъщност с двата дни на картофи изчистих плюса от събота и неделя. Сега се надявам вече да свалям под теглото от миналата седмица.
Три дни ми се гади точно както, когато бях бременна. Ако не ми беше свършил онзи ден цикъла щях бая да се притесня. Та в тоя ред на мисли в една градинка сгънах няколко солети от тези на детето, но поне ми мина малко желанието да повърна на сред детската площадка Joy ако не броим това за прегрешение, значи съм добре Simple Smile) но аз не се лигавя, наистина беше сериозно, в понеделник звънях на мъжа ми да ми се обади след 30 минути да види жива ли съм, че съм сама с човекът - син. Не знам какво ми става гадене, главоболие, сънливост. Та 5 солети ще ги прежаля.
Та така, обула съм маратонките, пилето е изпечено в еаефраера, чакам торнадото да заспи най сетне и се мятам на тренировката и после на обяда Simple Smile
Виж целия пост
# 333
Марморис я е срам и се крие 😃

Не мога да направя повече от два картофени дни. По тоя повод вчера, чудейки се какво да ям, хапнах пъпеш, кисело мляко, сандвич и какво ли не.  😩
Ще правя моно 2/2. И аз не знам с месото как ще се справя, но днес карам на мляко, утре картофи за 2 дни и после ще опитам с пиле. Ще се премеря в неделя.

Хубав ден Simple Smile
Виж целия пост
# 334
Да, Духче на картофи. Донесоха ми две кори домашни яйца и затова два дни ще съм на тях.
Bibi_bibi, предполагам е задържана вода. Ще я източа. 😊
Виж целия пост
# 335
И аз обмислях яйца вместо пиле, но се отказах.
Не бях яла пилешко месо не знам колко месеца и сега след тренировката изядох едно голямо бутче. Много ми беше вкусно, добре че изпекох само едно, че не знам къде щях да спра Joy
Следобяд отивам на боен поход за още пилешко за утре. Може би обаче ще са пържоли от бутче или крилца - да разнообразя малко Simple Smile
Виж целия пост
# 336
Метнах да пека свински гърди.Най- сито и добре ми е на мръвка,та мога да ви заместя всичките.
Правя моното с цел и хранителните си алергии да "хвана",та утре трябва да сменя с нещо друго.Дано започнат скоро хубавите череши.
За яйца се чудя дали да не са повече дни на яйчен фаст.
Дух,възстановявай се бързо.Да не би да пиеш малко вода?Мен пред мц ми е такова гадно и ме започна дисменореята.
Марморис,значи днес сме на поправителен с теб.
Вангоби,браво за мъжеството на картофи!
Виж целия пост
# 337
Айде първият ден на пиле мина с две големи бутчета - едно в 14 часа и едно в 20 часа. За жалост в магазина нямаше никакво друго качествено месо освен бутчета, та поне за обяд утре ще е пак бутче, за вечеря ше видим
Виж целия пост
# 338
Утре ми е ден на пълен глад, за наказание.
Виж целия пост
# 339
След първия ден на пиле -800 грама (вече паднах до тегло, по ниско от миналата седмица). Продължавам смело напред.
В дните на зеленчуци само сурови ли трябва да са, може ли печени ?
Виж целия пост
# 340
Според мен по - добре само сурови . Печени им убиваш витамините , плюс това се отслабва по - бързо като са сурови
Виж целия пост
# 341
Не е забранено да са термично обработени .Аз съм имала по хубави резултати на патладжан,тиквички,гъби пред сурово зеле с моркови.
Браво,Духче!
Виж целия пост
# 342
Поздравления, Духче!
Аз днес съм отново с +500 гр. И вече съм с килограм по- тежка от началото. Ще изкарам и днес на яйца и утре ще преценя какво да правя.
Вчера изкарах на 7 яйца с малко мазнина. Вечерях в 18 ч. и пак качвам. 🤨
Виж целия пост
# 343
А вода пиеш ли достатъчно?
Ох, благодаря, вторият ден на пиле хич не ми върви, но аз както казах, не обичам. Изядох едно голямо бутче и сега размразявам патешки или пуешки, вече забравих крила. Нямам възможност с малкия бронтозавър да ходя до магазина. Взех от пазара домати и краставици и за мъжа ми ягоди и череши. Нямам търпение вече за зеленчуците и плодовете. Рибния ден мисля да си направя тилапия на еаефраера или миди - може единия ден да го изкарам на риба, другия на миди. Ще го мисля след два дни Simple Smile
Виж целия пост
# 344
Втори ден на картофи върви добре.

Снощи излизах и ядох домашни пържени в заведението. Не бяха мазни, но нещо ми стана зле на стомаха. Днес само на варени и ми останаха от вчера варени и после запечени на фурна. Исках и утре на картофи, но ще сме на бал и ми се струва по-удачно да съм на месо. И започнах да се чудя дали да не направя направо ВЧ.

Не съм се мерила. Поне ми стават дрехите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия