МОНОДИЕТА - тема 21

  • 70 326
  • 742
# 345
Поздравления, Духче!
Аз днес съм отново с +500 гр. И вече съм с килограм по- тежка от началото. Ще изкарам и днес на яйца и утре ще преценя какво да правя.
Вчера изкарах на 7 яйца с малко мазнина. Вечерях в 18 ч. и пак качвам. 🤨

7 яйца си са доста ... плюс това и мазнина ... Каква мазнина ? Краве масло ли или зехтин ? Може би прекаляваш с мазнините . Защо не пробваш само с по 4 яйца на ден без мазнина ?
Виж целия пост
# 346
Здравейте, Дами! От известно време обмислям да започна моно, но четейки, нещо ме смущава. Повечето от Вас го правят периодично, това означава ли, че режимът е подходящ за сваляне на тегло по повод някакво мероприятие например, но после килограмите се качват обратно?
Виж целия пост
# 347
Поздравления, Духче!
Аз днес съм отново с +500 гр. И вече съм с килограм по- тежка от началото. Ще изкарам и днес на яйца и утре ще преценя какво да правя.
Вчера изкарах на 7 яйца с малко мазнина. Вечерях в 18 ч. и пак качвам. 🤨

7 яйца си са доста ... плюс това и мазнина ... Каква мазнина ? Краве масло ли или зехтин ? Може би прекаляваш с мазнините . Защо не пробваш само с по 4 яйца на ден без мазнина ?
4 яйца си е жив глад.  7 яйца не са много, под 500 калории са, дори мазнина да има някаква (масло, зехтин) пак е в дефицит със сигурност.
Виж целия пост
# 348
Здравейте, Дами! От известно време обмислям да започна моно, но четейки, нещо ме смущава. Повечето от Вас го правят периодично, това означава ли, че режимът е подходящ за сваляне на тегло по повод някакво мероприятие например, но после килограмите се качват обратно?
Ами, то при всяка диета или режим в случай, че започнеш да се храниш безобразно се връщат. Не мисля, че се прави за мероприятие имам познати свалили много с ВЧ и успяли да ги задържат с години.
Bibi, не мисля, че са много 7 яйца не ми е цел да гладувам. Мазнината беше зехтин и не беше много.
Духче, водата я докарвам до 2.5 л. на ден.
Виж целия пост
# 349
Диетите и режимите са две различни неща. Второто има за цел да изгради култура на хранене и промяна на навиците в храната. Първото има за цел да улесни отслабващия с прости и лесни правила на хранене, без много мислене. Ако имаш вече изградена култура на хранене, но по една или друга причина искаш да свалиш килограми и диетата е вариант. Килограмите се връщат най-вече при диети,в които калориите са много занижени, защото след това организмът наваксва, а и свалянето в основно вода и фекалии задържани в червата, които като почнеш да ядеш отново се връщат като маса и се отразяват на кантара. Всичко зависи от начина, по който се храниш след това. Аз изкарах 10 дни на 800 грама плодове и чай с мед и то зимата, когато нямаше плодове и не съм качила нищо от сваленото тогава.
Виж целия пост
# 350
Духче, а колко килограма свали тогава, зимата?
Виж целия пост
# 351
4.700 Simple Smile
Виж целия пост
# 352

А в обиколките свали ли ? Колко см. ?
Виж целия пост
# 353
Не съм мерила, но свалих, по дрехите си усетих
Виж целия пост
# 354
Как я карате днес?
Аз съм на риба и вече ми писна...да идва утре ,за да е нещо различно.Надявам се вече да ми е по-лесно,от днес съм с мц,но снощи се издъних с 2 банана.
Духче,това плодовият резултат ли е? А останалите с какво ги свали?
Виж целия пост
# 355
Да, от плодовете е. Ами после просто не качих, след това правих 1-2 пъти по 3-5 дни на плодове и там свалих около 1-2 кг, след това направих на Байкова режима. И сега съм на този. Много ми тежеше всичко това, тези 30 кг от бременността ме убиваха и буквално и преносно. Имам ИР в лека форма, цяла година не успях нищо да сваля, дори качих. И тази година януари теглих майната на всичко, спрях хапчетата и .... Не знам просто почна да се случва Simple Smile е и бая глад изтърпях, но вече свикнах. Сладко не бях яла 3 месеца, миналата седмица изядох редче шоколад и толкова.
Виж целия пост
# 356
Духче, а удобно ли е да питам колко килограма си била и колко си сега?
След раждането с ВЧ свалих около 10-11 килограма. Оттогава съм качила 7, т.е. сега съм цели 67-68 килограма. Днес цял ден само кафе, вода и чай. За утре се заредих с пресни картофи, но аз много залитам по сладкото и не се движа пеш много в ежедневието. Има дни, когато по цял ден работя от вкъщи.
Виж целия пост
# 357
Благодаря, че сподели. Млада си, ще стане.
Навремето два дни да не ям и корема ми залепваше за гърба. На 45 вече е доста различно, по-бавно се случват нещата.
По натура не съм пълна, но пусто ядене на джънк, сладко и тестени изделия и ето ме - телетъбис, а лятото чука на вратата, трябва да достигна и аз до заветните 60 килограма.
Виж целия пост
# 358
Млада, млада, колко да съм млада Simple Smile не съм първа младост.
Ние джънк не ядем, всички у дома се хранят здравословно, включително и детето, което не е на кухня, аз му готвя. Дори в момента пека последна партида кюфтета от тиквички и извара, единият да си носи на работа, другия да яде в нас. Но това не ме прави слаба Simple Smile човек и с не Джънк може да качи, аз като бременна закусвах кисело мляко с флейкс от пълнозърнесто брашно или елда и боровинки. Ама станах слон Simple Smile

Ей мина тоя ден. Чак ми се гади от месо.
Обяд едно голямо пилешко бутче на еаефраера, вечеря едно голямо крило от патица пак на фраера. Знам, че ще си е струвало, но нямам търпение утре да се наям с домати и краставици
Виж целия пост
# 359
Привет девойки Simple Smile
Как я карате? Аз днес ще съм на плодове, мисля обаче да са различни през целия ден. Много ми липсват и мисля да злоупотребя с тях 😃

Иначе за 10 дни съм -3кг. Предвид, че имах прегрешения, съм доволна. Ще видим до къде ще я докарам.

Хубав ден на всички ☕
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия